czwartek, 14 listopada 2019 r.  Imieniny: Emila, Laury, Rogera
Wiadomości z tagiem Donald Trump  RSS
Korzycki o wyborach w USA: Wojny na górze, czyli norma

Dodano: 24.10.2019 7:09 | 12 odsłon | 0 komentarzy

Dzisiejsze wybory do Kongresu są – jak zawsze w przypadku tych wypadających w połowie kadencji urzędującego prezydenta – referendum w sprawie polityki Białego Domu. Sondaże konsekwentnie pokazywały przewagę demokratów. Jeśli się potwierdzą, Amerykę czekają dwa lata wojny na górze. Lewica będzie blokować pomysły Donalda Trumpa. A Donald Trump wetować wszystkie ustawy demokratycznej Izby Reprezentantów.

Źródło: www.gazetaprawna.pl

Donald Trump o nowym prezydenckim samolocie: Będzie "niesamowity"

Dodano: 18.07.2018 7:54 | 1 odsłon | 0 komentarzy


"Nowy samolot prezydencki, którego produkcją zajmuje się Boeing, będzie niesamowity" - powiedział Donald Trump w wywiadzie dla CBS. Jak dodał, Air Force One, będzie "najpiękniejszy i najlepszy na świecie". Pytany o szczegóły, amerykański prezydent podkreślił, że chciałby, aby samolot, na pokładzie którego podróżuje prezydent Stanów Zjednoczonych, był bardziej kolorowy niż obecnie. "Ma być czerwono-biało-niebieski. Myślę, że to najwłaściwsze, bo odpowiada kolorom amerykańskiej flagi" - tłumaczył.

Źródło: www.rmf24.pl

Trump informuje ws. porozumienia paryskiego. To będzie kluczowe wystąpienie

Dodano: 01.06.2017 5:43 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Prezydent USA Donald Trump zapowiedział, że w czwartek o godz. 15 czasu lokalnego (godz. 21 w Polsce) ogłosi decyzję ws. paryskiego porozumienia...

Źródło: wiadomosci.wp.pl

reklama

Copyright © 2008-2019 hitweb.eu  - wszelkie prawa zastrzeżone