piątek, 23 marca 2018 r.  Imieniny: Feliksa, Konrada, Zbysławy
Wiadomości z tagiem Dolna  RSS
DJ na imprezę firmową event www.dj.info.pl

Dodano: 19.03.2018 17:19 | 0 odsłon | 0 komentarzy

DJ Wodzirej Zabawy Atrakcje na Imprezy Firmowe i Integracyjne, Bale, Festyny, Sylwestra, Andrzejki, Urodziny, Eventy Dolny Śląsk. Program imprezy ustalany z zamawiającym. Cena zawiera prowadzenie nagłośnienie i oświetlenie z oprawą muzyczną. Fajne autorskie pomysły na urozmaicenie imprezy. W programie możliwe karaoke lub prezentacje multimedialne. Dużo więcej informacji na moich stronach: http://www.djjarecki.pl , http://www.dj-wesele.info , http://www.dj.info.pl , http://www.1-dj.pl , http://www.1dj.pl .

Źródło: kultura.hiperogloszenia.pl

Księstwo Lubińskie. Boje o KGHM toczą się bez względu na to, kto rządzi

Dodano: 19.03.2018 6:00 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Dolny Śląsk nie istnieje bez KGHM, a KGHM bez Dolnego Śląska. Nie ma w Polsce drugiej takiej spółki. Boje o nią toczą się bez względu na to, kto rządzi.

Tagi: Polska, Bowl, Dolna
Źródło: biznes.interia.pl

Pomocnik magazynowy, Niemcy

Dodano: 17.03.2018 12:08 | 6 odsłon | 0 komentarzy

Agencja zatrudnienia Factory 600 (wpis do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia nr 6849) oferuje zatrudnienie w Niemczech dla pomocników magazynowych. Lokalizacja: Baddeckenstedt, land Dolna Saksonia. Praca również dla par. Zakres obowiązków: pakowanie części samochodowych. Oferujemy: - zatrudnienie na umowę o pracę z niemieckim pracodawcą (praca na niemieckich warunkach); - praca zmianowa; - stawka 9,45 euro brutto/h; - dodatek zmianowy (tj. za pracę w godzinach nocnych) oraz dodatek za pracę w niedzielę; - pełne niemieckie ubezpieczenie społeczne i zdrowotne; - kwatera zorganizowana przez pracodawcę, opłacana przez pracownika, koszt kwatery 250 euro od osoby miesięcznie. CV prosimy przesyłać na email agencji zatrudnienia Factory 600: off[email protected]

WIDEO: Ivan Drago z synem na schodach, na których trenował Rocky

Dodano: 17.03.2018 9:41 | 1 odsłon | 0 komentarzy

Trwają prace nad bokserskim dramatem "Creed 2". Do sieci trafiło w ostatnim czasie sporo materiałów z planu. Wśród nich jest też materiał wideo z kręcenia sceny na słynnych schodach Rocky'ego Balboy. Miejsce to odwiedza Ivan Drago (Dolph Lundgren) z synem Viktorem (Florian Munteanu). Klip znajdziecie poniżej:

Księstwo Lubińskie: Bez KGHM nie ma Dolnego Śląska. I na odwrót

Dodano: 16.03.2018 13:07 | 1 odsłon | 0 komentarzy

Dolny Śląsk nie istnieje bez KGHM, a KGHM bez Dolnego Śląska. Nie ma w Polsce drugiej takiej spółki. Boje o nią toczą się bez względu na to, kto rządzi.

Tagi: Polska, Bowl, Dolna
Źródło: rss.gazetaprawna.pl

500 plus MW dla Dolnej Odry

Dodano: 12.03.2018 13:23 | 3 odsłon | 0 komentarzy

Czy w Elektrowni Dolna Odra powstanie nie jeden blok gazowy, lecz dwa bloki o mocy 500 MW każdy? Taką możliwość zasugerował Henryk Baranowski, prezes zarządu PGE SA, nawiązując do rozwoju „technologii niskich emisji” w publikacji, która ukazała się na......

Tagi: Henryk, Dolna
Źródło: www.24kurier.pl

Bardzo dobra wiadomość dla skarżyskich seniorów

Dodano: 06.03.2018 15:32 | 2 odsłon | 0 komentarzy

Klub Seniora powstanie w Skarżysku - Kamiennej. Placówka będzie się mieścić w budynku należącym do gminy u zbiegu ulic Rynek i Świeżej w dzielnicy Dolna Kamienna. Przeznaczona będzie dla około 20 osób. Dofinansowanie z rządowego programu „Senior Plus” na ten cel wynosić będzie prawie 150 tysięcy złotych, natomiast wkład gminy - ponad 30 tysięcy złotych.

Tagi: Rynku, Kloc, Dolna
Źródło: www.radio.kielce.pl

Ostrowiec Św. I Festiwal Sztuki Teatralnej "Trzy twarze teatru"

Dodano: 05.03.2018 0:00 | 1 odsłon | 0 komentarzy

Trzy odsłony będzie miał organizowany po raz pierwszy w Ostrowcu Świętokrzyskim festiwal teatralny. Pierwszy spektakl zatytułowany "Dolne partie" to musical intymny Szymona Turkiewicza (tekst, reżyseria i muzyka).

Źródło: www.e-teatr.pl

Gala oscarowa już dziś! Śledź relację na żywo na Filmwebie

Dodano: 04.03.2018 9:27 | 4 odsłon | 0 komentarzy

Dziś w nocy o godzinie 2:00 czasu polskiego rozpocznie się 90. gala nagród Amerykańskiej Akademii Sztuki i Wiedzy Filmowej. Kto wyjdzie z Dolby Theatre z Oscarem dla najlepszego filmu? Twórcy "Kształtu wody", "Trzech billboardów za Ebbing, Missouri", a może "Uciekaj!"? Czy polska animacja "Twój Vincent" pokona faworyzowaną "Coco"? Przekonacie się o tym, śledząc relację na żywo na Filmwebie.

Źródło: www.filmweb.pl

OSCARY: Użytkownicy Filmwebu stawiają na "Trzy billboardy"!

Dodano: 03.03.2018 1:53 | 3 odsłon | 0 komentarzy

Gdyby Użytkownicy Filmwebu wręczali Oscary, wielkim zwycięzcą zbliżającej się niedzielnej gali w Dolby Theatre byłyby "Trzy billboardy za Ebbing, Missouri". Dzieło Martina McDonagha zgarnęłoby cztery statuetki: dla filmu roku, a także za scenariusz oryginalny, pierwszoplanową rolę kobiecą oraz drugoplanową rolę męską. Poniżej prezentujemy Wam pełne wyniki naszej corocznej oscarowej ankiety.

Źródło: www.filmweb.pl

Starsze wiadomości »
reklama
Polecam KYLOS hosting

Copyright © 2008-2018 hitweb.eu  - wszelkie prawa zastrzeżone