wtorek, 21 sierpnia 2018 r.  Imieniny: Franciszka, Kazimiery, Ruty
Wiadomości z tagiem Danych Osobowych  RSS
Pracownik Linii Produkcyjnej

Dodano: 06.08.2018 15:59 | 12 odsłon | 0 komentarzy

Manpower jako Agencja Zatrudnienia, posiadająca certyfikat o numerze rejestru 412, dla swojego Klienta, dynamicznie rozwijającej się firmy, o ugruntowanej pozycji na rynku z branży automotive poszukuje Kandydatów do pracy na stanowisko: Pracownik linii produkcyjnej - Chmielów Miejsce pracy : Chmielów (Tarnobrzeg) woj. podkarpackie Oferujemy: •Stawkę godzinową + premie i dodatki •pierwszą podwyżkę już po 3 miesiącach •krótki czas oczekiwania na rozpoczęcie pracy •stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową z opcją zatrudnienia u Klienta na czas nieokreślony •możliwość zdobycia doświadczenia w branży automotive •dodatkowe nagrody za polecenie kandydatów do pracy •dostęp do bogatego pakietu benefitów Manpower Premium ( prywatna opieka medyczna, Karty Multisport, grupowe ubezpieczanie PZU) Zakres obowiązków: • bieżąca kontrola jakości produktu • proste prace manualne na linii produkcyjnej • dbanie o ład i porządek na stanowisku pracy Wymagania: •dyspozycyjność do pracy w systemie III zmianowy •gotowość do podjęcia pracy od zaraz •motywacja i chęci do pracy •nie wymagamy doświadczenia, każda nowa osoba zostaje przeszkolona pod dane stanowisko Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV wraz z poniższą klauzulą na maila: [email protected] lub kontakt pod numerem telefonu 608 549 219 Prosimy o załączenie do aplikacji następującej klauzuli: "Niniejszym wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w moim CV przez ManpowerGroup Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Prosta 68, do celów związanych z procesem rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o Ochronie Danych Osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 ze zm.). Wyrażam także zgodę na udostępnianie moich danych osobowych innym podmiotom z ManpowerGroup oraz potencjalnym pracodawcom do celów związanych z procesem rekrutacji. Przysługuje mi prawo dostępu do moich danych i ich poprawiania."

Monter rusztowań

Dodano: 04.08.2018 12:29 | 14 odsłon | 0 komentarzy

Personel Konsulting jest agencją pracy tymczasowej i doradztwa personalnego wpisana pod numerem KRAZ 14 948. Obecnie poszukujemy dla szwajcarskiego pracodawcy kandydatów na stanowisko MONTER RUSZTOWAN Opis stanowiska Agencja Pracy Tymczasowej i Doradztwa Personalnego Personel Konsulting, działająca na podstawie wpisu do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia pod nr 14 948 dla szwajcarskiego klienta poszukuje osób na stanowisko: Monter rusztowań Wymagania: • Dobra, komunikatywna znajomość języka niemieckiego • Aktualne uprawnienia montera rusztowań • Co najmniej 4-letnie doświadczenie jako monter rusztowań w zakładach przemysłowych i na budowach • Doświadczenie w pracy na międzynarodowych budowach • Prawo jazdy i własny samochód do dyspozycji • Mile widziane szwajcarskie referencje Oferujemy: • Atrakcyjne wynagrodzenie od 29-35 Frch za godzinę pracy * dietę dzienna w wysokości od 14-16 Frch • Umowę o pracę na czas nieokreślony na szwajcarskich warunkach • Zakwaterowanie płatne przez pracownika Osoby spełniające powyższe wymagania prosimy o aplikowanie na adres e-mail: [email protected] , lub o zarejestrowanie się na naszej stronie internetowej. Do swojego zgłoszenia należy dołączyć: • CV w języku niemieckim,.ze zdjęciem • udokumentowanie swoich doświadczeń zawodowych Personel KOnsulting Agencja Pracy 14948 22-400 Zamość, ul.J.Kilińskiego 68 a tel. 516 620061 509555603 www.goldennet.pl/firma.20010 Prosimy o umieszczenie w CV klauzuli dotyczącej przetwarzania danych osobowych: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w przedstawionych przeze mnie dokumentach dla potrzeb niezbędnych do realizacji procedury rekrutacji – zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych (Dz. U. Nr 133 poz.883).”

Pani Erika potrzebuje opieki + premia letnia

Dodano: 03.08.2018 16:47 | 7 odsłon | 0 komentarzy

Data wyjazdu: 13.08./ na 6 tygodni Atuty oferty: samochód do dyspozycji osobny pokój z łazienką internet pomoc domowa 2 razy w tygodniu premia wakacyjna Opis oferty: Do opieki jest Seniorka poruszająca się na wózku. Podopieczna cierpi na inkontynencję, nadciśnienie i demencję. Jest cewnikowana i ma niewydolność serca. Trzeba wstawać do Pani 2-3 razy w nocy. Dwa razy w tygodniu przychodzi Pflegedienst. Obowiązki: pomoc w ubieraniu/myciu pomoc w prowadzeniu gospodarstwa domowego podawanie lekarstw towarzyszenie podczas wizyt lekarskich Oczekujemy: dobrej znajomości języka niemieckiego doświadczenia w opiece nad osobą chorą lub w podeszłym wieku prawa jazdy (mile widziane) życzliwości oraz cierpliwości wobec podopiecznych. Oferujemy: wynagrodzenie 1250 EUR netto (za miesiąc) + premia wakacyjna do 300 EUR brutto! legalne i bezpieczne zatrudnienie (druk A1) składki odprowadzone od prognozowanej średniej krajowej (ponad 4400 zł brutto!) podpisanie jednej czytelnej umowy możliwość dodatkowego ubezpieczenia NW i OC bezpłatne zakwaterowanie i wyżywienie pokrycie kosztów podróży w obie strony opiekę i wsparcie naszego zespołu 24/7 Zapraszamy do aplikowania na powyższą ofertę za pomocą formularza zgłoszeniowego lub bezpośrednio do Konsultantów w biurach na terenie całego kraju! Do przesyłanej oferty prosimy dołączyć oświadczenie: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb rekrutacji przez Interkadra, zgodnie z Ustawą z dn. 29/08/97 o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust. Nr 133 poz. 883."

Praca kierowcy

Dodano: 03.08.2018 15:54 | 12 odsłon | 0 komentarzy

Praca od zaraz Witam Państwa, poszukuję na zlecenie austriackiego zakładu usług transportowych z okolic miasta Graz, Wiedeń, Innsbruck i okolice : osoby na stanowisko Kierowca CE . Kandydat musi mieć wyuczony zawód w tym kierunku, ORAZ UMIEJĘTNOŚĆ I DOŚWIADCZENIE jako Kierowca samochodów ciężarowych , oraz musi mówić po niemiecku w stopniu umożliwiającym swobodną i zrozumiałą konwersację Opis / Obowiązki: Praca polega na wykonywaniu usług transportowych w zależności od doświadczenia, posiadanych uprawnień np. ADR, Praca jest w przemyśle budowlanym, spożywczym, metalowym itp. Miejsce pracy: okolice miasta Graz, Innsbruck, Wiedeń i inne miasta w okolicy Praca aktualna jest natychmiast lub w możliwie szybkim terminie OFERUJEMY Długotrwała umowa o pracę z austriackim pracodawcą . Praca jest stacjonarna bezpośrednio u pracodawcy Czas pracy: od poniedziałku do piątku (7 – 17), ok. 180 do 200 godz./ mies. Płaca miesięczna od 2300 E netto i wyżej w zależności od doświadczenie, oraz przygotowania kandydata Dodatki do płacy za posiadane dodatkowe uprawnienia wypłata 13 i 14 pensji w wysokości 100 % płacy miesięcznej Ubezpieczenie pracownicze i płatne urlopy Wymagania: Wyuczony zawód , Kierowca samochodów ciężarowych , plus wkładka digitalna kierowcy, wkładka 95 znaków, itp. komunikatywna znajomość języka niemieckiego, oraz wiek do 50 lat!!!!!!!! Tak wymaga pracodawca Najlepiej własny samochód do dojazdu z mieszkania do pracy Gotowość pracy w soboty (jeśli nastąpi potrzeba) Samodzielność i odpowiedzialność wykonywania pracy UWAGA!! Bez znajomości języka niemieckiego w stopniu umożliwiającym konwersację prosimy nie aplikować Zakwaterowanie zapewnione płatne od 190 E miesięcznie Wypłata wszystkich nadgodzin Partnerom kandydata pomagamy również w znalezieniu pracy. Bardzo proszę o propozycję kandydatów, najlepiej o przesłanie CV w języku niemieckim wraz z kopią świadectw, i z podaniem terminu rozpoczęcia pracy kandydata oraz stopnia znajomości j. niemieckiego. W razie pytań jestem do dyspozycji. Viele Grüße | Serdecznie pozdrawiam Personalvermittlung | Agencja pracy14 948 ul.J.Kilinskiego 68 a 22-400 Zamość 516620061, 509 555 603 Czynne pon-piątek 9-17 Prosimy o umieszczenie w CV klauzuli dotyczącej przetwarzania danych osobowych: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w przedstawionych przeze mnie dokumentach dla potrzeb niezbędnych do realizacji procedury rekrutacji – zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych (Dz. U. Nr 133 poz.883).”

Operator maszyny-do przyuczenia!

Dodano: 02.08.2018 13:04 | 9 odsłon | 0 komentarzy

Adecco Poland Sp. z o.o. należy do międzynarodowej korporacji Adecco S.A. - światowego lidera wśród firm doradztwa personalnego, który posiada 5100 placówek w ponad 60 krajach. W Polsce działamy od 1994 roku. Swoją wiedzą i doświadczeniem służymy w ponad 50 lokalizacjach na terenie kraju. W 2015 roku pracę dzięki Adecco Poland znalazło ponad 60 000 osób. Adecco Poland Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 364. Szukasz pracy na terenie WRONEK od zaraz? Chcesz zdobyć doświadczenie i rozwijać się u lidera w branży AGD? Czy chcesz mieć stabilne zatrudnienie? Jeśli tak to skorzystaj z okazji ponieważ nie musisz mieć doświadczenia, wszystkiego Cię nauczymy :) Dla naszego Klienta w związku z rozwojem struktury magazynu firmy aktualnie poszukujemy kandydatów na stanowisko: OPERATORÓW MASZYN-do przyuczenia. Operator maszyny-bez doświadczenia Numer ref. 02/08/2018/SEP/JP MIEJSCE PRACY:Wronki ZADANIA -Prace porządkowe na stanowisku; -Ustawianie maszyn, ich obsługa i produkcja detali; -Nastawianie parametrów maszyny z rozruchem i zatrzymaniem maszyny; -Pilnowanie realizacji planu produkcyjnego; -Bieżąca kontrola parametrów maszyny WYMAGANIA -chęć do pracy w systemie zmianowym; -zaangażowanie oraz skrupulatność; OFERUJEMY -Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji, -Możliwość zdobycia cennego doświadczenia i umiejętności- wszystkiego Cię nauczymy, nie musisz mieć doświadczenia; -Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę tymczasową na pełen etat - wszystkie składki są odprowadzane do ZUS, -Możliwość podjęcia długofalowej współpracy - początkowy okres zatrudnienia przez Adecco Poland, następnie możliwość bezpośredniego zatrudnienia przez Klienta, -Wynagrodzenie zawsze na czas, -Wynagrodzenie: podstawa plus premie, -Praca w systemie dwuzmianowy: 6.00 - 18.00, 18.00 - 6.00 -Darmowy transport: Ryczywół, Wągrowiec, Szamotuły, Drezdenko,Wałcz, Rogoźno, Pniewy, Oborniki, Czarnków, Trzcianka, Międzychód, Sieraków, Gołańcz, Mirosławiec, Piła, Krzyż Wlkp.,Chodzież i okolice; -nagrody dla pracowników tygodnia, miesiąca i roku; -dodatkowe benefity dla PT; Oferta dotyczy pracy tymczasowej. Poleć Adecco swoim znajomym, którzy poszukują pracy - mamy wiele ciekawych ofert pracy stałej i tymczasowej !!! APLIKUJ JUŻ DZIŚ !!! Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych przy realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych (DZ.U. nr 133, poz. 883)

=> Po wycieku danych klientka Axy zapowiada skargę do UODO <= [Rynek]

Dodano: 01.08.2018 10:14 | 4 odsłon | 0 komentarzy

Klientka Axy zapowiada zgłoszenie skargi do Urząd Ochrony Danych Osobowych w związku z wyciekiem danych osobowych. Po zawarciu umowy ubezpieczenia (...)

Źródło: feedproxy.google.com

reklama

Copyright © 2008-2018 hitweb.eu  - wszelkie prawa zastrzeżone