wtorek, 23 października 2018 r.  Imieniny: Edwarda, Marleny, Seweryna
Wiadomości z tagiem Danych Osobowych  RSS
Praca Niemcy- Opieka osób starszych- do 1400 euro

Dodano: 22.10.2018 13:33 | 1 odsłon | 0 komentarzy

Iskierka Usługi Opiekuńczo- Terapeutyczne (cert. 19096) to przyjazna , certyfikowana agencja. Szukamy właśnie CIEBIE- TAK CIEBIE- do pracy za granicą (Niemcy) Aktualnie poszukujemy osób na stanowisko pracy: OPIEKUNKA OSÓB STARSZYCH I NIESAMODZIELNYCH. Oczekujemy: - znajomości języka niemieckiego (minimum poziom podstawowy), - doświadczenia w opiece, - mile widziany kurs prawa jazdy, - mile widziane kursy medyczne, Gwarantujemy: - atrakcyjne wynagrodzenie do 1400 euro, - pomoc przy uzyskaniu Ekuz karty, formularz A1, - zakwaterowanie i wyżywienie, - pokrycie kosztów podróży, MASZ PYTANIA? ZADZWOŃ JUŻ TERAZ (PRACUJEMY OD PONIEDZIAŁKU DO SOBOTY OD 7 DO 20) Przy wysyłaniu aplikacji prosimy o dopisanie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawa z dn. 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. Nr 133 poz. 883).

Źródło: praca.hiperogloszenia.pl

Pomocnik ciesli/Pracownik ogólnobudowlany- Francja

Dodano: 22.10.2018 12:16 | 1 odsłon | 0 komentarzy

EuropaJOB to agencja zatrudnienia posiadająca certyfikat o numerze rejestru 8455. Specjalizujemy się w pośredniczeniu w kontaktach pomiędzy polskimi kandydatami a pracodawcami z Europy Zachodniej, zwłaszcza z Niemiec i Francji. POMOCNIK CIEŚLI/PRACOWNIK OGÓLNOBUDOWLANY Wymagania: - szeroki zakres prac budowlanych i ciesielskich, - pomoc przy montażu szalunków zwykłych i systemowych, - zbrojenia.- montaż i demontaż szalunków - precyzja i dbałość o jakość wykonywanej pracy - dobra kondycja fizyczna - doświadczenie w pracy na budowach zagranicą będzie dodatkowym atutem - motywacja do wykonywanej pracy - mile widziana komunikatywna znajomość języka francuskiego lub słownictwa zawodowego - mile widziany samochód do dyspozycji Nasza oferta: - zatrudnienie na podstawie umowy o pracę tymczasową - zwrot kosztu dojazdu do Francji - zapewnione zakwaterowanie, bezpłatne dla pracownika - atrakcyjna stawka godzinowa - opieka polskiego koordynatora Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesyłanie CV na adres: [email protected] z dopiskiem “cieśla szalunkowy” w tytule wiadomości. W CV proszę umieścić następującą klauzulę : „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą; z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)". Zastrzegamy sobie prawo do kontaktowania się z wybranymi kandydatami.

Źródło: praca.hiperogloszenia.pl

Holandia | Praca na magazynie od zaraz

Dodano: 18.10.2018 13:51 | 10 odsłon | 0 komentarzy

Agencja LiderJob cert.16198 dla swojego holenderskiego klienta poszukuje pracowników na stanowisko pracownik magazynu/produkcji. Do zadań pracownika będzie należało: - pakowanie produktów - przygotowanie do wysyłki - kompletowanie zamówień - inne prace magazynowe Oferujemy: - wynagrodzenia tygodniowe - atrakcyjne wynagrodzenie + dodatki zmianowe, dodatki mieszkaniowe - legalne zatrudnienie - długoterminową współpracę - ubezpieczenie i zakwaterowanie - pomoc w zorganizowaniu wyjazdu do Holandii Wymagamy: - gotowości do podjęcia długotrwałej współpracy - odpowiedzialności i sumienności - mile widziane doświadczenie na wózkach EPT i/lub podobnych stanowiskach - znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem Jesteś zainteresowany? ZADZWOŃ PO WIĘCEJ INFORMACJI: 537782500 (od poniedziałku do piątku, w godzinach 8-16) APLIKUJ PRZEZ STRONĘ www.LiderJob.pl LUB WYŚLIJ CV E-MAILEM: [email protected] z dopiskiem „pracownik magazynu” Z wybranymi kandydatami kontaktujemy się telefonicznie. Przy wysyłaniu aplikacji prosimy o dopisanie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawa z dn. 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. Nr 133 poz. 883)"

NOWE SUPER OFERTY DLA SPECJALISTÓW W AUSTRII

Dodano: 16.10.2018 13:17 | 7 odsłon | 0 komentarzy

Pośrednictwo Pracy Klaver Sp. z o. o. z siedzibą w Częstochowie z certyfikatem o numerze 18450 poszukuje osób do pracy jako: - ELEKTRYK - HYDRAULIK - MALARZ - TYNKARZ Zakres obowiązków: - wszelkie obowiązki związane z pracą w wyżej wymienionych zawodach Wymagania: - wykształcenie kierunkowe w jednym z wyżej wymienionych zawodów (szkoła zawodowa, czeladnik lub mistrz) - doświadczenie w pracy w danym zawodzie - konieczna dobra znajomość języka niemieckiego - konieczne prawo jazdy oraz własny samochód - dobra kondycja fizyczna - motywacja i chęci do pracy Oferujemy: - atrakcyjną stawkę godzinową (podwyżka w zależności od kwalifikacji) - diety - pensje wakacyjne oraz świąteczne - austriacką umowę o pracę wraz z pełnym świadczeniem socjalnym - zwrot kosztów za pierwszy przyjazd do pracy - zakwaterowanie - ubezpieczenie - legalne, stałe zatrudnienie Szczegóły na → www.klaverteam.com Zainteresowała Cię oferta? Zadzwoń lub wyślij SMS z adresem mailowym pod nr +48 570901414 - wyślemy do Ciebie szczegóły na maila. Lub wyślij swoje CV na @ w tytule dając dopisek "Austria" W aplikacji prosimy umieścić następującą klauzulę: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. 2016 r. poz. 922"

Źródło: praca.hiperogloszenia.pl

UODO dla edukacji

Dodano: 15.10.2018 21:41 | 15 odsłon | 0 komentarzy

Urząd Ochrony Danych Osobowych wspiera szkoły w podejmowaniu działań upowszechniających wśród dzieci i młodzieży wiedzę na temat ochrony danych osobowych i prywatności. Dzięki temu mają one wyrabiać sobie właściwe nawyki i edukować środowiska lokalne.

Źródło: di.com.pl

Wielki wyciek danych z Facebooka. Gigantem zajmie się urząd z Irlandii

Dodano: 02.10.2018 19:00 | 8 odsłon | 0 komentarzy

Polski Urząd Ochrony Danych Osobowych będzie mieć wpływ na postępowanie

Źródło: feedproxy.google.com

reklama
Time4VPS.EU - VPS hosting in Europe

Copyright © 2008-2018 hitweb.eu  - wszelkie prawa zastrzeżone