niedziela, 21 października 2018 r.  Imieniny: Celiny, Hilarego, Janusza
Wiadomości z tagiem Danych Osobowych  RSS
Holandia | Praca na magazynie od zaraz

Dodano: 18.10.2018 13:51 | 8 odsłon | 0 komentarzy

Agencja LiderJob cert.16198 dla swojego holenderskiego klienta poszukuje pracowników na stanowisko pracownik magazynu/produkcji. Do zadań pracownika będzie należało: - pakowanie produktów - przygotowanie do wysyłki - kompletowanie zamówień - inne prace magazynowe Oferujemy: - wynagrodzenia tygodniowe - atrakcyjne wynagrodzenie + dodatki zmianowe, dodatki mieszkaniowe - legalne zatrudnienie - długoterminową współpracę - ubezpieczenie i zakwaterowanie - pomoc w zorganizowaniu wyjazdu do Holandii Wymagamy: - gotowości do podjęcia długotrwałej współpracy - odpowiedzialności i sumienności - mile widziane doświadczenie na wózkach EPT i/lub podobnych stanowiskach - znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem Jesteś zainteresowany? ZADZWOŃ PO WIĘCEJ INFORMACJI: 537782500 (od poniedziałku do piątku, w godzinach 8-16) APLIKUJ PRZEZ STRONĘ www.LiderJob.pl LUB WYŚLIJ CV E-MAILEM: [email protected] z dopiskiem „pracownik magazynu” Z wybranymi kandydatami kontaktujemy się telefonicznie. Przy wysyłaniu aplikacji prosimy o dopisanie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawa z dn. 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. Nr 133 poz. 883)"

NOWE SUPER OFERTY DLA SPECJALISTÓW W AUSTRII

Dodano: 16.10.2018 13:17 | 6 odsłon | 0 komentarzy

Pośrednictwo Pracy Klaver Sp. z o. o. z siedzibą w Częstochowie z certyfikatem o numerze 18450 poszukuje osób do pracy jako: - ELEKTRYK - HYDRAULIK - MALARZ - TYNKARZ Zakres obowiązków: - wszelkie obowiązki związane z pracą w wyżej wymienionych zawodach Wymagania: - wykształcenie kierunkowe w jednym z wyżej wymienionych zawodów (szkoła zawodowa, czeladnik lub mistrz) - doświadczenie w pracy w danym zawodzie - konieczna dobra znajomość języka niemieckiego - konieczne prawo jazdy oraz własny samochód - dobra kondycja fizyczna - motywacja i chęci do pracy Oferujemy: - atrakcyjną stawkę godzinową (podwyżka w zależności od kwalifikacji) - diety - pensje wakacyjne oraz świąteczne - austriacką umowę o pracę wraz z pełnym świadczeniem socjalnym - zwrot kosztów za pierwszy przyjazd do pracy - zakwaterowanie - ubezpieczenie - legalne, stałe zatrudnienie Szczegóły na → www.klaverteam.com Zainteresowała Cię oferta? Zadzwoń lub wyślij SMS z adresem mailowym pod nr +48 570901414 - wyślemy do Ciebie szczegóły na maila. Lub wyślij swoje CV na @ w tytule dając dopisek "Austria" W aplikacji prosimy umieścić następującą klauzulę: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. 2016 r. poz. 922"

Źródło: praca.hiperogloszenia.pl

UODO dla edukacji

Dodano: 15.10.2018 21:41 | 13 odsłon | 0 komentarzy

Urząd Ochrony Danych Osobowych wspiera szkoły w podejmowaniu działań upowszechniających wśród dzieci i młodzieży wiedzę na temat ochrony danych osobowych i prywatności. Dzięki temu mają one wyrabiać sobie właściwe nawyki i edukować środowiska lokalne.

Źródło: di.com.pl

Wielki wyciek danych z Facebooka. Gigantem zajmie się urząd z Irlandii

Dodano: 02.10.2018 19:00 | 8 odsłon | 0 komentarzy

Polski Urząd Ochrony Danych Osobowych będzie mieć wpływ na postępowanie

Źródło: feedproxy.google.com

reklama

Copyright © 2008-2018 hitweb.eu  - wszelkie prawa zastrzeżone