czwartek, 18 kwietnia 2019 r.  Imieniny: Apoloniusza, Bogusławy, Gościsławy
Wiadomości z tagiem Czai  RSS
W gospodarce lepiej już było. Czas na kryzys

Dodano: 18.04.2019 7:06 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Przed nami pogorszenie koniunktury. Świadczy o tym coraz więcej sygnałów ze świata i z kraju.

Tagi: Czai
Źródło: biznes.gazetaprawna.pl

Czym jest smart home? Firmy będą edukować klientów

Dodano: 17.04.2019 13:15 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Samsung i Echo Investment wprowadzają specjalne showroomy.

Źródło: feedproxy.google.com

Czym się kierować przy wyborze biura tłumaczeniowego?

Dodano: 16.04.2019 10:49 | 5 odsłon | 0 komentarzy

Mogłoby się wydawać, że wybór odpowiedniego biura tłumaczeń nie jest trudną czynnością. Istnieje przecież wiele placówek oferujących takie usługi. Tłumaczenia w Warszawie można spotkać w wielu miejscach, jednak są pewne kryteria, którymi warto się kierować: lokalizacja, cena usługi, a przede wszystkim jakość tłumaczenia. Jak wybrać biuro tłumaczeniowe, by mieć pewność, że wszystko pójdzie zgodnie z planem?

Źródło: di.com.pl

Podatki 2019: Część podatników będzie mieć więcej czasu na złożenie CIT-8

Dodano: 15.04.2019 14:47 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Czas na złożenie przez niektórych podatników zeznań CIT-8 i CIT-8AB zostanie przedłużony do 31 października br. - wynika z projektu rozporządzenia przygotowanego w Ministerstwie Finansów. Przedłużenie terminu ma dotyczyć ok. 5 tys. podatników podatku CIT.

Tagi: Czai, Podatki
Źródło: www.podatki.biz

TANCERKI / HOSTESSY / FORDANCERKI - OD 12 000

Dodano: 14.04.2019 19:58 | 2 odsłon | 0 komentarzy

Najbardziej prestiżowy klub w Gdańsku powiększa zespół! Ogłaszamy nabór na stanowiska: * Hostessa * Tancerka klubowa Czym się wyróżniamy od innych klubów? * przede wszystkim uczciwością i szacunkiem - wypłaty ZAWSZE na czas w systemie tygodniowym, * najwyższymi zarobkami w mieście, * profesjonalizmem, * lokalizacją –centrum Gdańska, * przyjacielską atmosferą. Poszukujemy zdecydowanych i chętnych osób do pracy na dłuższy okres współpracy (umowa na czas nieokreślony) Oczekujemy dyspozycyjności 3-5 dni/ tyg, po godz. 20. Wysoko rozwiniętej komunikatywności, minimum podstawowej znajomości języka angielskiego, optymizmu i zaangażowania. Nie masz doświadczenia? Nic nie szkodzi, wszystkiego Cię nauczymy! Wymagamy: - pełnoletności, - nienagannej aparycji, dużo energii i uśmiechu! Oferujemy wysokie zarobki: * Hostessa – od 2 tys do 5 tys. / tygodniowo. * Tancerka – od 3 tys.do 10 tys./ tygodniowo. Zachęcam do wysyłania zgłoszeń, chętnie odpowiem na pytania :)

Źródło: praca.hiperogloszenia.pl

Czat z Messengera wróci do Facebooka? Już teraz wiadomo, jak mógłby wyglądać

Dodano: 12.04.2019 19:38 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Użytkownicy mobilnego Facebooka, którzy tęsknią za możliwością czatowania z poziomu jednej aplikacji, powinni bacznie obserwować rozwój komunikatora w najbliższych tygodniach. Jak zwróciła uwagę Jane Manchun Wong na Twitterze, w kodzie aplikacji udało się znaleźć i uruchomić teoretycznie jeszcze niedostępny tryb integracji z Messengerem. To bez wątpienia zwiastun powrotu do pomysłu sprzed lat&...

Tagi: Woli, Czai, Jack
Źródło: feedproxy.google.com

Nadchodzą nowe smartfony OnePlus?

Dodano: 12.04.2019 13:30 | 1 odsłon | 0 komentarzy

Jeśli plotki się potwierdzą, to chiński OnePlus zaprezentuje trzy nowe wersje swojego flagowca. Czym będą różniły się one od siebie?

Tagi: Plus, Czai
Źródło: www.pcformat.pl

Zintegrowany System Kwalifikacji – rozwiązanie dla rynku pracy na Warmii i Mazurach

Dodano: 12.04.2019 12:44 | 1 odsłon | 0 komentarzy


Czas wyzwań na rynku pracy trwa - przedsiębiorstwa zgłaszają wyraźną potrzebę powiększenia grona wykwalikowanych pracowników. Odpowiedzią na zmiany zachodzące na rynku i w gospodarce może być wdrażany obecnie Zintegrowany System Kwalifikacji (ZSK). System ten wspiera weryfikację umiejętności, wiedzy i kompetencji społecznych kandydatów do pracy, a twórcy ZSK zapowiadają realne korzyści z tego tytułu dla biznesu regionalnego - w tym także dla województwa warmińsko-mazurskiego.

Źródło: www.olsztyn.com.pl

Pakowacz produktów spożywczych (Holandia)

Dodano: 12.04.2019 11:06 | 1 odsłon | 0 komentarzy

W Hilton Foods Holland mamy dla Ciebie idealną ofertę, która pozwoli Ci zaoszczędzić pieniądze na jeszcze niespełnione marzenia! Chcesz wiedzieć więcej? Aplikuj! Pakowacz produktów spożywczych (Holandia) Miejsce pracy: Zaandam, Holandia Czym będziesz się zajmować? - Pakowaniem wysokiej jakości produktów mięsnych - Dbaniem o odpowiedni przebieg procesu produkcji - Przestrzeganiem zasad bezpieczeństwa i higieny pracy Co możemy Tobie zaoferować? - Atrakcyjną stawkę godzinową – 11,15 € brutto/h - Dodatki płacowe i pozapłacowe - Pewne i stabilne zatrudnienie potwierdzone certyfikatami (ABU, VCU, VPO, NEN 4400-1) - Stały dostęp do paska wypłat, za pośrednictwem aplikacji MyOTTO - Umowę o pracę tymczasową na warunkach holenderskich Czego oczekujemy od Ciebie? - Gotowości do pracy zmianowej i w weekendy Prosimy wysyłać CV na adres: [email protected] Chcemy żebyś wiedział, że Administratorem Danych Osobowych jest OTTO Work Force (wszystkie dane rejestrowe dostępne są na stronie OTTO Work Force). Twoje dane będą przetwarzane przez Administratora Danych Osobowych dla potrzeb rekrutacji, tj. w procesie wyszukiwania odpowiednich kandydatów do zatrudnienia lub zarekomendowania ich naszym klientom. Pełna treść obowiązku informacyjnego znajduje się na stronie OTTO.

Źródło: praca.hiperogloszenia.pl

Rating Polski. Czas na ocenę S&P, a w kolejce czeka już Moody's

Dodano: 12.04.2019 7:29 | 3 odsłon | 0 komentarzy

Gimnazjaliści piszą testy, a przed rządem inny ważny egzamin - z wiarygodności. Ocenę Polsce wystawi w piątek agencja S&P, a za tydzień swój werdykt ogłosi Moody's. Eksperci są spokojni, ale wskazują na kilka czynników, które mogą obniżyć nasz rating.

Źródło: https:

Starsze wiadomości »
reklama

Copyright © 2008-2019 hitweb.eu  - wszelkie prawa zastrzeżone