czwartek, 18 lipca 2019 r.  Imieniny: Kamila, Karoliny, Roberta
Wiadomości z tagiem Często  RSS
Przedsiębiorca i urząd skarbowy: Doręczenie pisma w postępowaniu podatkowym

Dodano: 11.07.2019 13:13 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Zagadnienia związane z doręczeniami są bardzo istotne. Często wykazanie, że organ podatkowy nie doręczył pisma w sposób i w terminie przewidzianych przepisami, jest podstawą do wzruszenia decyzji, wznowienia postępowania lub wykazania przedawnienia roszczenia podatkowego.

Źródło: www.podatki.biz

Zatrudnianie dzieci poniżej 16 roku życia

Dodano: 10.07.2019 13:14 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Coraz więcej dzieci pracuje, często aby pomóc rodzicom. Szczególnie latem dużo najmłodszych podejmuje się pracy sezonowej. Są to prace pomocowe w sektorze rolniczym, ale także prace w dziale hotelarskim czy gastronomicznym. Brakuje jednak regulacji prawnych, które określałyby jakie prace mogą wykonywać najmłodsi, zasady łączenia ich z obowiązkami szkolnymi, normy czasu pracy czy minimalny wiek dziecięcych pracowników. Często pracodawcy wykorzystują słabszą pozycję najmłodszych i nie respektują praw pracujących dzieci.

Tagi: Często, Corel
Źródło: www.podatki.biz

Części do chwytaka do złomu - pazury, siłowniki

Dodano: 08.07.2019 10:42 | 1 odsłon | 0 komentarzy

Pragniemy zaoferować Państwu nowe części zamienne do chwytaków hydraulicznych o pojemnościach 0,4 0,6 i 0,8. Pazury i siłowniki mogą być stosowane do oryginalnych chwytaków HPD, wymiary są jednakowe z wymiarami najpopularniejszych chwytaków na rynku. W ofercie posiadamy również używane części do chwytaków. Często sprzedawane części : Pazury, szpice i końcówki, siłowniki, osłony siłowników, tłoczyska, uszczelnienia ... 32-600 Oświęcim - Broszkowice ul. Klubowa 9 tel.fax. 33 844 28 91 tel. kom. 606 980 085 www.recyklingmaszyny.pl www.chwytaki.eu

Źródło: rozne-ogloszenia.hiperogloszenia.pl

Tracisz czas na poszukiwanie wolnych miejsc parkingowych? To rozwiązanie jest dla ciebie

Dodano: 27.06.2019 20:31 | 8 odsłon | 0 komentarzy

Często krążąc po okolicznych uliczkach łudzimy się, że znajdziemy w krótkim czasie swoje upragnione miejsce, tymczasem w rezultacie zostaje nam stracony czas i zdenerwowanie. Czekać z myślą, że ktoś właśnie będzie odjeżdżać, czy dalej zataczać koło w poszukiwaniu wolnego miejsca, oddalając się coraz bardziej od pożądanego miejsca? O nie!

Tagi: Często
Źródło: di.com.pl

Mozilla pokazuje wagę cookies w śledzeniu. Oszukaj reklamy z Track This

Dodano: 27.06.2019 18:00 | 2 odsłon | 0 komentarzy

Podczas przeglądania stron na pewno masz wrażenie, że reklamy za dobrze cię znają. Jeśli szukasz namiotu na wakacje, na stronach zobaczysz reklamy śpiworów. Często szukasz informacji o komputerach? Nic dziwnego, że widzisz reklamy sklepów z elektroniką. A gdybyś mógł się przed nimi podawać za kogoś innego? To możliwe. Autorzy przeglądarki Firefox opracowali kolejne narzędzie, które pozwala&...

Źródło: feedproxy.google.com

reklama

Copyright © 2008-2019 hitweb.eu  - wszelkie prawa zastrzeżone