wtorek, 14 sierpnia 2018 r.  Imieniny: Alfreda, Maksymiliana, Selmy
Wiadomości z tagiem Chin  RSS
Prześladowani muzułmanie w Chinach apelują o pomoc: "miliony są w obozach". Władze zaprzeczają

Dodano: 13.08.2018 19:05 | 1 odsłon | 0 komentarzy

Chińska delegacja zaprzeczyła w poniedziałek zarzutom ze strony panelu ekspertów ONZ w Genewie, że milion muzułmańskich Ujgurów jest przetrzymywany w prowincji Sinciang na zachodzie Chin w obozach internowania, gdzie nie przysługują im żadne prawa.

Źródło: https:

Sprzedam produkty importowane z Chin i Dalekiego Wschodu !

Dodano: 06.08.2018 19:52 | 0 odsłon | 0 komentarzy

ZLA - produkty importowane z Chin i Dalekiego Wschodu. Od początku działalności firma ZLA związana jest z branżą e-commerce. Obecnie realizujemy sprzedaż wysyłkową poprzez własne sklepy Internetowe, aukcje oraz sieć dystrybucyjną marek własnych. Prowadzimy handel krajowy oraz import-export. Specjalizujemy się w imporcie wysokiej jakości produktów z Chin i Dalekiego Wschodu. W usłudze "import na zamówienie" jesteśmy w stanie sprowadzić niemalże każdy produkt. Dzięki doświadczeniu i ciągłej optymalizacji procedur gwarantujemy wysoką jakość, skuteczność i krótkie terminy realizacji. Bezpośredni link do sklepu: http://webep1.com/Zobacz/To?a=1643&mp=4330&r=aHR0cDovL3d3dy5za2xlcC56b2x0YS5wbC81 Krótki link do tej samej oferty: https://goo.gl/o8a6jW Podobne oferty znajdziesz także na: http://checinyzamek.blogspot.com Pełna oferta. Sprawdż koniecznie: http://finansowoprawny.blogspot.com Szukasz konkretnej oferty? Po prostu do mnie napisz!

Źródło: elektronika.hiperogloszenia.pl

Chiny: państwowy dziennik ostro krytykuje prezydenta USA

Dodano: 06.08.2018 13:05 | 2 odsłon | 0 komentarzy

Oficjalny dziennik Komunistycznej Partii Chin "Renmin Ribao" w nadzwyczaj ostrych słowach skrytykował w poniedziałek prezydenta USA Donalda Trumpa, zarzucając mu wszczynanie "oszukańczego spektaklu wymuszeń i zastraszania" w związku z eskalacją wojny celnej.

Źródło: https:

Michał Reut-Statkiewicz od dziecka kocha pociągi. Chce zarządzać koleją

Dodano: 05.08.2018 17:36 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Najciekawsza kolej jest na Podlasiu. To tu jest Mekka dla miłośników kolei z całego kraju. To słowo znają w całej Polsce, a jest nim Czeremcha - opowiada Michał Reut-Statkiewicz, pasjonat kolejnictwa.

Tagi: Chin
Źródło: https:

Chiny: Profesor zabrany przez policję w czasie wywiadu na żywo

Dodano: 03.08.2018 13:06 | 4 odsłon | 0 komentarzy

Emerytowany profesor, który krytykował prezydenta Chin Xi Jinpinga, został zabrany z domu przez policję podczas prowadzonego na żywo wywiadu dla Głosu Ameryki i nie wiadomo, gdzie się znajduje – potwierdziła znajoma profesora, cytowana w piątek przez BBC.

Tagi: Chin, Ameryki
Źródło: www.gazetaprawna.pl

Z Waryńskiego na Rynek Kościuszki. Galeria Sleńdzińskich może zająć budynek archiwum

Dodano: 01.08.2018 22:00 | 2 odsłon | 0 komentarzy

To atrakcyjne miejsce, które umożliwi nam zabezpieczenie zbiorów - mówi Jolanta Szczygieł-Rogowska, szefowa Galerii im. Sleńdzińskich. Chce przejąć budynek archiwum przy Rynku Kościuszki. Ostatnie słowo należy do miasta.

Źródło: https:

Nowy klub powstał w Chojnicach. Trenują w nim różne sporty walki [zdjęcia]

Dodano: 01.08.2018 14:28 | 5 odsłon | 0 komentarzy

W Chojnicach powstał niedawno nowy klub - Centrum Sztuk Walki. Założycielem i właścicielem jest Daniel Jetz, który szkoli w brazylijskim jujitsu.
W klubie przy ul. Łużyckiej 1 co dzień popołudniami (od 16 do 21) odbywają się jakieś zajęcia. Grafik jest wypełniony.
Wśród trenerów są także Piotr Gruchała - bokser, Waldemar Banaszak - judoka, który prowadzi zajęcia krav maga i sztuk walki, a także Dawid Płukownik - prowadzący zajęcia z MMA. Pomaga Mieczysław Gruchała, były pięściarz - honorowy prezes.
Krav maga, jujitsu brazylijskie, boks i judo
- Budujemy frekwencję, z kopyta nic nie ruszy, ale już jestem bardzo zadowolony z aktywności - mówi Daniel Jetz, który w sześć lat zdobył brązowy pas jujitsu. - Mamy do dyspozycji na piętrze 300 m kwadratowych, 90 m kw mat do judo i jujitsu, stacje do boksu oraz mapy crossfitowe. Warto zacząć treningi, bo zapewniają nie tylko rozwój fizyczny, ale też mentalny.
- Nie ma w okolicy drugiego takiego miejsca - dodaje Daniel Jetz. - Ja od ośmiu lat trenuję jujitsu, a od pięciu myślałem o tym, aby otworzyć taką szkółkę właśnie w Chojnicach. Rok temu wróciłem do Polski z Anglii. Przez dwa lata, gdy zjeżdżałem co dwa miesiące do Chojnic, nieodpłatnie nauczałem zawodników MMA. Budowałem grupę.
Po powrocie trener sięgnął po dofinansowanie unijne, kupił maty i otworzył klub.
- Od razu przyłączyła się do mnie grupa, którą wcześniej szkoliłem i poszło z górki - mówi Daniel Jetz. - Zacząłem pozyskiwać najlepszych trenerów, takich jak Waldemar Banaszak - wielokrotny medalista mistrzostw Polski i imprez międzynarodowych, zaczęliśmy współpracę, jeździ-my na imprezy i pokazujemy się.
Wśród uczniów są osoby nie tylko z Chojnic, ale też dojeżdżające z okolic: Tucholi, Sępólna Krajeńskiego czy Człuchowa.
Chce założyć stowarzyszenie
W nowym klubie będzie można liczyć na porady popularnego chojnickiego trenera Kazimierza Poterackiego, który od 60 lat działa w sporcie.
- Chcą założyć sekcję bokserską, więc pomagam - mówi Poteracki. - Ktoś w klubie planuje zrobić uprawnienia, mam nadzieję, że uda się i się rozkręci. Co mogę przekażę młodym ludziom i będę ich honorowo wspierał. Warunki do treningów są fajne, sale z potencjałem.
Właściciel planuje założyć stowarzyszenie.
- Chciałbym mieć możliwość sięgania po różne środki zewnętrzne, by realizować też projekty zaangażowane społecznie i angażujące innych, sięgać po fundusze unijne i z grantów - informuje Daniel Jetz. - Zaprosiłem do klubu burmistrza, obiecał nas odwiedzić. Liczę, że klubowi uda się pozyskać fundusze w samorządowych konkursach między innymi na szkolenie dzieci i młodzieży - chcemy dla najmłodszych stworzyć darmowe zajęcia. Ponadto, szukamy sponsorów. Mamy jeszcze 300 metrów sali do wyremontowania, w której chcemy szkolić w tradycyjnym dojo, może też rehabilitacyjną. Już współpracujemy z fizjoterapeuta zawodników Cezarym Ojdaną.
Obecnie w klubie też trenuje 10-osobowa grupa dzieci w wieku od 6 do 12 lat. Są i niepełnosprawni w wieku 13-17 lat.
- Myślimy, by wynajmować sale na zajęcia wuefu - dodaje Jetz. - Zainteresowana jest szkoła o profilu wojskowym z Kościer-skiej. Mogą u nas realizować zajęcia bojowe, korzystać z mat. My z kolei chcemy, by nasi zawodnicy uczestniczyli w zawodach, aby móc konfrontować się z innymi, promować miasto. Liczymy też, że przyłączy się więcej pań - na razie trenują dwie - jujitsu i boks. Myślimy też o samoobronie i jodze.
[b]Jak zabezpieczyć mieszkanie podczas urlopu?[/b]

Źródło: www.pomorska.pl

Coraz silniejsza chińska armia budzi obawy sąsiadów i USA

Dodano: 31.07.2018 19:05 | 11 odsłon | 0 komentarzy

Prezydent Chin Xi Jinping nadzoruje szeroko zakrojoną kampanię modernizacji chińskiej armii i choć zapewnia, że Chiny mają wyłącznie pokojowe zamiary, coraz bardziej asertywne działania chińskiego wojska budzą niepokój w państwach regionu i w Waszyngtonie.

Źródło: www.gazetaprawna.pl

Koordynator Jakości na terenie Niemiec

Dodano: 30.07.2018 10:49 | 7 odsłon | 0 komentarzy

Exact Systems GmbH jest czołowym dostawcą usług jakościowych dla branży motoryzacyjnej, producentów sprzętu AGD i przemysłu elektronicznego. Obecnie usługi firmy dostępne są w 13 krajach: Polski, Niemiec, Wielkiej Brytanii, Belgii, Holandii, Czech, Słowacji, Rumunii, Węgier, Turcji, Rosji, Portugalii oraz Chin. Już dziś zapraszamy do kontaktu poprzez Live Chat na www.exactsystems.de – gdzie nasi konsultanci dostępni online odpowiedzą na państwa pytania! W związku z dynamicznym rozwojem obecnie poszukujemy osoby na stanowisko: Koordynatora Jakości na terenie Niemiec (numer referencyjny ogłoszenia: KO_Niemcy) Lokalizacja : Całe Niemcy Obowiązki: •Odpowiedzialność za organizację i nadzór nad realizacją zleceń •Koordynowanie pracy podległego zespołu Kontrolerów Jakości •Przestrzeganie standardów jakościowych •Prowadzenie dokumentacji zgodnie z wymogami wewnętrznymi firmy •Stały kontakt z Klientem i wdrażanie działań korygujących i zapobiegawczych w zakresie zarządzania jakością Wymagania: •Bardzo dobra znajomość języka niemieckiego •Doświadczenie na podobnym stanowisku związanym z kierowaniem zespołu •Dobra organizacja pracy •Odpowiedzialność za powierzone zadania •Odporność na stress •Prawo jazdy kat. B – możliwość wykorzystywania własnego samochodu do celów służbowych (za opłatą) Oferujemy: •Niemiecką umowę o pracę •Atrakcyjne wynagradzania + system premiowy •Zapewniamy bezpłatne zakwaterowanie na terenie Niemiec •Narzędzia pracy: samochód, telefon, laptop Zainteresowane osoby prosimy o aplikowanie na adres [email protected] (w temacie wiadomości prosimy o podanie numeru referencyjnego: KO_Niemcy) Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu wyłącznie z wybranymi kandydatami.

Kontroler jakości w Niemczech - Bez języka

Dodano: 30.07.2018 10:46 | 4 odsłon | 0 komentarzy

Exact Systems S.A. jest dynamicznie rozwijającą się firmą z branży Sorting & Rework. Od roku 2004 konsekwentnie budujemy swoją pozycję czołowego dostawcy rozwiązań jakościowych dla branży motoryzacyjnej, producentów sprzętu AGD i przemysłu elektronicznego. Swoje usługi świadczymy na terenie 13 krajów: Polski, Niemiec, Wielkiej Brytanii, Belgii, Holandii, Czech, Słowacji, Rumunii, Węgier, Turcji, Rosji, Portugalii oraz Chin. Naszymi Klientami są wiodące koncerny przemysłowe, dla których każdego dnia zlecenia realizuje ponad 5.000 Kontrolerów Jakości Exact Systems S.A. Już dziś zapraszamy do kontaktu poprzez Live Chat na www.exactsystems.de – gdzie nasi konsultanci dostępni online odpowiedzą na państwa pytania! W związku z dynamicznym rozwojem obecnie poszukujemy osoby na stanowisko: Kontroler Jakości Nie wymagamy znajomości języka niemieckiego Lokalizacja: Zirndorf, Hilchenbach, Mannheim, Saarlouis, Breidenbach, Obowiązki: •Selekcja, naprawa i sortowanie części i podzespołów z branży motoryzacyjnej, AGD i przemysłu elektronicznego zgodnie z przekazaną instrukcją •Przepakowywanie i oznaczanie komponentów •Raportowanie wyników kontroli Wymagania: •Udokumentowany 30 dniowy okres ubezpieczeniowy w Polsce (ZUS, KRUS, PUP lub inne) •Dodatkowym atutem będzie posiadanie prawa jazdy kat. B i możliwość wykorzystywania własnego samochodu do celów służbowych (za opłatą) •Dokładność i zaangażowanie w wykonywaną pracę •Dobry wzrok i zdolności manualne Oferujemy: •Długoterminową współpracę w oparciu o niemieckie warunki pracy •Wynagrodzenie podstawowe + dodatki + zwrot kosztów dojazdów do pracy •Wyższe stawki godzinowe co 3 miesiące •Zakwaterowanie •Wsparcie koordynatora/biura na projekcie •Opiekę medyczną na terenie Niemiec •Możliwość rozwoju w strukturach firmy Osoby zainteresowane współpracą z Exact Systems S.A. prosimy: - o aplikowanie poprzez stronę:https://de.exactsystems-elearning.com/?c=59676b71b3cb0 - o przesłanie sms-a na nr. telefonu +48 725 260 473 lub +48 725 257 909 o treści „PRACA” (koszt sms-a wg stawki operatora), - przesłanie imienia i nazwiska oraz nr. telefonu na adres: [email protected]

Źródło: praca.hiperogloszenia.pl

Starsze wiadomości »
reklama

Copyright © 2008-2018 hitweb.eu  - wszelkie prawa zastrzeżone