niedziela, 22 kwietnia 2018 r.  Imieniny: Łukasza, Kai, Nastazji
Wiadomości z tagiem Centrum  RSS
Powojenny Białystok. Ratusz był zburzony, kopuła synagogi pogięta. Kościoły i cerkiew ocalały

Dodano: 22.04.2018 18:10 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Centrum Białegostoku było zniszczone w 80 procentach. Zniknęła dzielnica żydowska Chanajki. Taki jest bilans strat wojennych.

Źródło: https:

Zabiegi podologiczne w Warszawie - dermapes

Dodano: 22.04.2018 14:09 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Specjalistyczne Centrum Podologiczno-Medyczne DERMAPES to nowoczesne, doskonale wyposażony gabinet podologiczny. Podologia zajmuje się zdrowiem i pielęgnacją stóp. Dobry specjalista z tej dziedziny jest w stanie pomóc nam z wieloma problemami dotykającymi nas i nasze stopy. Wśród nich wymienić możemy nadmierne rogowacenie naskórka, wrastające paznokcie, infekcje grzybicze, modzele, kurzajki oraz nagniotki. Podolodzy pomagają również osobom, które chorują na cukrzycę i są narażone na powstanie tzw. “stopy cukrzycowej”. Co więcej, uczą również prawidłowej pielęgnacji oraz przeprowadzają szereg nowoczesnych zabiegów, które przywracają stopom piękny wygląd. http://dermapes.pl/

Źródło: zdrowie-uroda.hiperogloszenia.pl

Prywatne Centrum Stomatologii Rybicka

Dodano: 22.04.2018 9:04 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Skorzystanie z naszej pomocy, jeżeli chodzi o dbanie o uzębienie prowadzi do naprawdę wielu korzyści i dużego zadowolenia z wybrania pomocy najlepszych specjalistów. Jesteśmy profesjonalistami i bardzo dużą wagę przykładamy do odpowiedniej opieki nad uzębieniem naszych pacjentów. Wykwalifikowany zespół sprawia, że jesteśmy w stanie świadczyć wiele usług związanych ze stomatologią, które to będą prowadzić do osiągnięcia naprawdę znakomitych rezultatów i bardzo dobrego wyglądu uzębienia. Takie działanie może dać wiele poważnych korzyści. Prywatne Centrum Stomatologii Rybicka ul. Ks. Brzuski 4 42-246 Strumień

Tagi: Takie, Centrum
Źródło: rozne-ogloszenia.hiperogloszenia.pl

KURS REIKI MASAŻu KAMIENIAMI TYBETANSKI BAŃKAMI ŚWIECOWANIA

Dodano: 21.04.2018 23:50 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Centrum Szkoleniowo Usługowe KOSMO BIO Zaprasza na kursy: REIKI Usui Shiki Ryoho ( wszystkie stopnie ),I - II III ci stopień to Mistrz i Mistrz Nauczyciel Reiki) Kundalini Reiki ( wszystkie stopnie) Świecowanie konchowanie uszu ( plus Mistrzowski Hopi ) Biomasaż Masaż Tybetański Masaż Indiański Masaż Bańkami Chińskimi Masaż i terapia JAJEM + ściąganie klątw i uroków Masaż Kamieniami z czakroterapią Masaż Muszlami Masaż i terapia Dźwiękiem mis Masaż Shantala ( niemowlęcy) Masaż stóp i dłoni i inne kursy Kursy w miejscu docelowym oraz w systemie wysyłkowym na terenie całego kraju jak i za granicę ZAKOŃCZONE DYPLOMEM / CERTYFIKATEM dwujęzycznym ( zależy od kursu ) dodatkowo nieodpłatnie materiały z każdego kursu Dyplomy i Certyfikaty posiadają numer identyfikacyjny " RIS"

Źródło: zdrowie-uroda.hiperogloszenia.pl

Dzień Ziemi w „Szklanym Domu”. Atrakcjami warsztaty i występy

Dodano: 21.04.2018 13:34 | 1 odsłon | 0 komentarzy

W Centrum Edukacji i Kultury „Szklany Dom” w Ciekotach trwają obchody Dnia Ziemi. W imprezie biorą udział głównie rodziny z dziećmi. Jedną z największych atrakcji były warsztaty wyplatania wiklinowych konstrukcji prowadzone przez artystę Jana Sajdaka.

Źródło: www.radio.kielce.pl

Winyle w KCK. Wieczorem zagra Limboski

Dodano: 21.04.2018 9:19 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Giełda płyt winylowych odbędzie się dziś w Kieleckim Centrum Kultury. Jak informuje Wiesław Andrzejewski, właściciel antykwariatu księgarsko-muzycznego „Pegaz”, impreza odbędzie się w ramach Record Store Day, czyli ogólnoświatowego dnia niezależnych sklepów muzycznych, zainaugurowanego w 2007 roku.

Tagi: Store, Centrum
Źródło: www.radio.kielce.pl

Ostatnia szansa na granty dla duetów naukowo-biznesowych

Dodano: 20.04.2018 19:50 | 7 odsłon | 0 komentarzy

Narodowe Centrum Badań i Rozwoju ogłosiło czwarty konkurs „Projekty aplikacyjne”. 200 mln zł czeka na innowacje stworzone wspólnie przez naukowców i przedsiębiorców. O dofinansowanie mogą starać się przedstawiciele różnych dziedzin gospodarki.

Źródło: di.com.pl

Zdobądź zawód – Biomasażysta!

Dodano: 20.04.2018 19:26 | 1 odsłon | 0 komentarzy

Anatomia, fizjologia i fizjopatologia a także teoria masażu połączona z zajęciami praktycznymi. Nauka nowego zawodu w jeden rok tylko w Żaku! Zapisz się już dziś! Zdobądź potrzebne kwalifikacje i umiejętności. Zgłoś się do nas przez internet i rezerwuj miejsce dla siebie. Decyduje kolejność zgłoszeń: https://zak.edu.pl/zapisz-sie-online Zapraszamy! Centrum Nauki i Biznesu ŻAK ul. Wileńska 44 05-200 Wołomin Tel. 224281209 www.zak.edu.pl/wolomin

Źródło: podreczniki-nauka.hiperogloszenia.pl

Certyfikat EITCA/KC: Kluczowe Kompetencje IT

Dodano: 20.04.2018 19:26 | 2 odsłon | 0 komentarzy

Kompleksowe, 180-godzinowe szkolenie e-learningowe w j.polskim umożliwia uzyskanie Międzynarodowego Certyfikatu Informatycznego EITCA KC (EITCA Key Competencies), wydanego w Brukseli w ramach programu European Information Technologies Certification Academy - Key Competencies. Akredytowany przez Instytut EITCI w Brukseli oraz przez MEN program szkolenia formalnie dokumentuje wiedzę i umiejętności w bardziej specjalistycznym zakresie niż dyplom studiów wyższych (wydawany w Brukseli certyfikat w języku angielskim wraz z suplementem i odpisem w języku polskim). Program dydaktyczny, obejmujący 12 kursów, zorganizowany jest na poziomie akredytowanych studiów podyplomowych, jednak jego ukończenie możliwe jest już w ciągu 1 miesiąca. Cały proces dydakatyczny wraz z egzaminami odbywa się przez Internet. Do czasu wyczerpania miejsc, całkowite czesne z dofinansowaniem 80% wynosi 840 zł (zamiast 4200 zł). Aby skorzystać z dofinansowania należy przy rejestracji podać kod: APAMW Link: http://eitca.pl/kc/APAMW Sekretariat Akademii EITCA Informatyczne Centrum Szkoleniowe CompLearn CompSecur sp. z o.o. ul. Piłsudskiego 74 50-020 Wrocław Zapraszamy do kontaktu telefonicznego w godzinach: Pn - Pt, 10:00 - 17:00 Telefony: 79 457 14 69, 53 542 13 74 E-mail: eitca[małpa]complearn.pl Akredytacja Szkoleniowa Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości nr 1588/2007 Akredytacja Dolnośląskiego Kuratora Oświaty Nr 8 /2014 Certyfikat spełniania wymagań normy zarządzania jakością ISO 9001:2008

Źródło: podreczniki-nauka.hiperogloszenia.pl

Jaworzno: 16-latek z raną postrzałową głowy trafił do szpitala

Dodano: 20.04.2018 19:00 | 1 odsłon | 0 komentarzy


Dramatyczne zdarzenie w Jaworznie. 16-latek z raną postrzałową głowy został zabrany śmigłowcem Lotniczego Pogotowia Ratunkowego do Górnośląskiego Centrum Zdrowia Dziecka w Katowicach. Informację o tym zdarzeniu dostaliśmy na Gorącą Linię RMF FM.

Źródło: www.rmf24.pl

Starsze wiadomości »
reklama

Copyright © 2008-2018 hitweb.eu  - wszelkie prawa zastrzeżone