środa, 16 stycznia 2019 r.  Imieniny: Mascelego, Walerii, Włodzimierza
Wiadomości z tagiem Centrum  RSS
EuCO edukuje o zimowych odszkodowaniach [Rynek]

Dodano: 16.01.2019 7:41 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Europejskie Centrum Odszkodowań postanowiło wyedukować Polaków, w jaki sposób mogą uzyskać należne świadczenia za szkody wynikające z (...)

Źródło: feedproxy.google.com

Borzechów. Teatralne lato w środku zimy

Dodano: 16.01.2019 0:00 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Stowarzyszenie Centrum Artystyczne "Teatr w Remizie" zaprasza na bezpłatne warsztaty artystyczne dla dzieci z Gminy Borzechów. Zajęcia odbędą się w Teatrze w Remizie w Łączkach-Pawłówku w dniach 9-15 lutego.

Źródło: www.e-teatr.pl

Warsztaty dla zainteresowanych dziennikarstwem.

Dodano: 15.01.2019 18:30 | 0 odsłon | 0 komentarzy

W Młodzieżowym Centrum Kariery OHP odbyły się warsztaty dziennikarskie. Zawsze w ferie zimowe młodzi ludzie spotykają się z przedstawicielami lokalnych mediów i poznają zręby pracy w telewizji czy radiu. To już wieloletnia tradycja.

Tagi: Centrum
Źródło: tvgorzow.pl

KURS MASAŻu ŚWIECOWANIa KONCHOWANIa USZU REIKI BIOMASAŻu

Dodano: 15.01.2019 17:21 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Centrum Szkoleniowo Usługowe KOSMO BIO tel: 505 028 903 Zaprasza na kursy: - REIKI USUI ( wszystkie stopnie ),I - II - III ci stopień to MISTRZ I MISTRZ NAUCZYCIEL REIKI - KUNDALINI REIKI ( wszystkie stopnie) - ŚWIECOWANIE I KONCHOWANIE USZU - BIOMASAŻ - MASAŻ TYBETAŃSKI - MASAŻ INDIAŃSKI - MASAŻ BAŃKAMI CHIŃSKIMI - MASAŻ i terapia JAJEM + zdejmowanie klątw i uroków - MASAŻ CIEPŁYMI KAMIENIAMI i inne kursy Kursy w miejscu docelowym oraz w systemie wysyłkowym na terenie całego kraju jak i za granicę ZAKOŃCZONE DYPLOMEM i CERTYFIKATEM dwujęzycznym dodatkowo nieodpłatnie materiały z każdego kursu Dyplomy i Certyfikaty posiadają numer identyfikacyjny " RIS"

Źródło: zdrowie-uroda.hiperogloszenia.pl

Morderca czekał na „Światełko do nieba”

Dodano: 15.01.2019 13:19 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Nie żyje prezydent Gdańska Paweł Adamowicz. Zmarł po ciosach zadanych mu przez zamachowca na scenie Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. W poniedziałek po południu z Uniwersyteckiego Centrum Klinicznego w Gdańsku, do którego tuż po niedzielnym zamachu nożownika trafił prezydent Gdańska, nadeszły tragiczne wieści. Pomimo wysiłków lekarzy, Pawła Adamowicza nie udało się uratować. Prezydent Gdańska miał 53 [...]

Źródło: supernowosci24.pl

Do Częstochowy zawita Teatr Baniek Mydlanych

Dodano: 15.01.2019 9:29 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Unikalne widowisko dla dzieci „Dziwactwa Mistrza Bulbulasa”, w którym głównymi bohaterami są olbrzymie bańki mydlane, będzie można obejrzeć 9 marca w Akademickim Centrum Kultury przy al. Armii Krajowej 23/25 w Częstochowie.

Źródło: www.wczestochowie.pl

KURS REIKI trzy stopnie hopi świecowania uszu masażu

Dodano: 14.01.2019 19:27 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Centrum Szkoleniowo Usługowe KOSMO BIO tel: 505 028 903 Zaprasza na kursy: REIKI Usui Shiki Ryoho ( wszystkie stopnie ),I - II III ci stopień to Mistrz i Mistrz Nauczyciel Reiki) Kundalini Reiki ( wszystkie stopnie) Świecowanie konchowanie uszu ( plus Mistrzowski Hopi ) Biomasaż Masaż Tybetański Masaż Indiański Masaż Hinduski Masaż Ojca Klimuszki Masaż wrzatkiem Masaż Bańkami Chińskimi Masaż i terapia JAJEM + zdejmowanie klątw i uroków Masaż Kamieniami z czakroterapią Masaż Muszlami Masaż i terapia Dźwiękiem mis Masaż Shantala ( niemowlęcy) Masaż stóp i dłoni i inne kursy masażu Kursy w miejscu docelowym oraz w systemie wysyłkowym na terenie całego kraju jak i za granicę ZAKOŃCZONE DYPLOMEM / CERTYFIKATEM dwujęzycznym ( zależy od kursu ) dodatkowo nieodpłatnie materiały z każdego kursu Dyplomy i Certyfikaty posiadają numer identyfikacyjny " RIS"

Źródło: zdrowie-uroda.hiperogloszenia.pl

Są nowe informacje o stanie zdrowia prezydenta Pawła Adamowicza. Lekarze zwołali konferencję prasową

Dodano: 14.01.2019 19:05 | 1 odsłon | 0 komentarzy

Stan prezydenta Gdańska Pawła Adamowicza jest nadal bardzo ciężki; rokowanie niezwykle niepewne; walczymy - oświadczył w poniedziałek doktor Tomasz Stefaniak, dyrektor ds. lecznictwa Uniwersyteckiego Centrum Klinicznego.

Nie żyje Paweł Adamowicz, prezydent Gdańska

Dodano: 14.01.2019 15:47 | 0 odsłon | 0 komentarzy

W poniedziałek zmarł Paweł Adamowicz, prezydent Gdańska, który w niedzielę został trzykrotnie ugodzony nożem podczas Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Adamowicz został ugodzony m.in. w okolice serca. Na miejscu przeprowadzono reanimację, po której prezydent Gdańska trafił do Uniwersyteckiego Centrum Klinicznego. Jego operacja trwała ponad pięć godzin.  Prezydenta Gdańska na scenie zaatakował 27-letni mieszkaniec tego miasta Stefan [...]

Źródło: supernowosci24.pl

Lekarz: Prezydent Gdańska Paweł Adamowicz żyje, ale jego stan jest bardzo ciężki

Dodano: 14.01.2019 13:05 | 1 odsłon | 0 komentarzy

Prezydent Gdańska Paweł Adamowicz żyje, jest w stanie bardzo ciężkim - poinformował doktor Tomasz Stefaniak, dyrektor ds. lecznictwa Uniwersyteckiego Centrum Klinicznego w Gdańsku. "O wszystkim zdecydują najbliższe godziny" - zaznaczył chirurg.

Źródło: https:

Starsze wiadomości »
reklama

Copyright © 2008-2019 hitweb.eu  - wszelkie prawa zastrzeżone