czwartek, 22 lutego 2018 r.  Imieniny: Małgorzaty, Marty, Nikifora
Wiadomości z tagiem Centralnej  RSS
Firmę zarejestrujesz zdalnie przez serwis transakcyjny PKO Banku Polskiego

Dodano: 21.02.2018 7:10 | 2 odsłon | 0 komentarzy

Nowy wniosek dostępny w serwisie iPKO pozwala na jednoczesną rejestrację firmy w Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej oraz otwarcie rachunku firmowego w PKO Banku Polskim, w kilku prostych krokach. Proces ten jest całkowicie zdalny, a wypełnienie wniosku zajmuje kilka minut. Chyba, że musisz złożyć dokument VAT-R, wtedy nie ominie cię wizyta w urzędzie skarbowym.

Źródło: di.com.pl

Komunikat

Dodano: 20.02.2018 13:38 | 1 odsłon | 0 komentarzy

W związku ze stałą modernizacją i aktualizacją przez Ministerstwo Cyfryzacji nowej wersji ogólnopolskiego programu Centralnej Ewidencji Pojazdów i Kierowców CEPIK 2.0 informujemy o występujących utrudnieniach związanych z rejestracją pojazdów,wymianą dokumentów oraz wprowadzaniem w dokumentach wszelkich zmian i adnotacji.

Źródło: www.plock.eu

GLG Pharma o krok od rozpoczęcia badania klinicznego dla GLG-801

Dodano: 20.02.2018 10:46 | 1 odsłon | 0 komentarzy

GLG Pharma SA - notowana na NewConnect spółka biotechnologiczna prowadząca badania naukowe i prace rozwojowe w dziedzinie onkologii - zakończyła drugi etap współpracy z IQ Pharma - podwykonawcą w badaniu klinicznym dla innowacyjnej cząsteczki GLG-801 w terapii celowanej wobec potrójnie negatywnego raka piersi (TNBC). Wybrano pierwszy ośrodek, w którym przeprowadzane będzie badanie oraz złożona została pełna dokumentacja rejestracyjna badania do Urzędu Rejestracji Produktów Leczniczych, Wyrobów Medycznych i Produktów Biobójczych (URPL) jak i wniosek do Centralnej Komisji Bioetycznej. Koordynatorem badania został prof. dr hab. n. med. Piotr Wysocki, specjalista w dziedzinie onkologii klinicznej.

Źródło: biznes.interia.pl

Pamiętać o Armii Krajowej

Dodano: 14.02.2018 13:24 | 3 odsłon | 0 komentarzy

Na Cmentarzu Centralnym w Szczecinie zostały zorganizowane uroczystości upamiętniające 76. rocznicę przemianowania Związku Walki Zbrojnej na Armię Krajową. Nowa nazwa została nadana rozkazem naczelnego wodza Władysława Sikorskiego 14 lutego 1942 roku......

Źródło: www.24kurier.pl

Uczcić Armię Krajową

Dodano: 13.02.2018 13:31 | 3 odsłon | 0 komentarzy

Obchody 76. rocznicy przemianowania Związku Walki Zbrojnej na Armię Krajową odbędą się w Szczecinie i Stargardzie jutro. O godz. 11 pod Pomnikiem Polskiego Państwa Podziemnego i Armii Krajowej na Cmentarzu Centralnym w Szczecinie rozpocznie się się apel......

Źródło: www.24kurier.pl

Jeśli nie przy Szosie Gdańskiej, to może przy Centralnej? Mieszkańcy Osielska chcą przeniesienia przystanku autobusowego

Dodano: 07.02.2018 9:03 | 1 odsłon | 0 komentarzy

„Mieszkańcy ślą petycje, dlaczego nikt ich nie słucha?” - napisaliśmy we wtorek 6 lutego. Domagają się przeniesienia przystanku autobusowego z ul. Centralnej (droga powiatowa), na Szosę Gdańską (droga krajowa). Odpowiedział nam rzecznik prasowy GDDKiA.

Źródło: www.pomorska.pl

Sprawdź historię sprowadzonego pojazdu – za darmo!

Dodano: 06.02.2018 13:12 | 4 odsłon | 0 komentarzy

Ministerstwo Cyfryzacji poinformowało, że już od poniedziałku można korzystać z nowej usługi w ramach systemu Historia Pojazdu. Funkcjonalność rozszerzono o zagraniczne samochody, które do tej pory nie były ujęte w Centralnej Ewidencji Pojazdów, a pojawiły się w ofertach sprzedaży.

Źródło: motogazeta.mojeauto.pl

Z Kielc do centralnego portu w godzinę? To możliwe, ale potrzebna jest łącznica

Dodano: 01.02.2018 16:57 | 4 odsłon | 0 komentarzy

Spółka PKP PLK, wspólnie z rządem przygotowuje koncepcję połączenia polskich regionów z planowanym Centralnym Portem Komunikacyjnym. Do połączenia Świętokrzyskiego z opracowywaną przez rząd inwestycją niezbędna jest budowa łącznicy, między liniami kolejowymi nr 8 i 25 – powiedział w Kielcach Tomasz Szydło, dyrektor Centrum Realizacji Inwestycji PKP PLK.

Źródło: www.radio.kielce.pl

reklama

Copyright © 2008-2018 hitweb.eu  - wszelkie prawa zastrzeżone