środa, 20 czerwca 2018 r.  Imieniny: Bogny, Rafaeli, Rafała
Wiadomości z tagiem Capital  RSS
Gdańsk. Finaliści 25. Konkursu o Złotego Yoricka

Dodano: 19.06.2018 0:00 | 3 odsłon | 0 komentarzy

W tegorocznej edycji "Konkursu na najlepszą polską inscenizację dzieł dramatycznych Williama Szekspira oraz utworów inspirowanych dziełami Williama Szekspira w sezonie 2017/2018", decyzją selekcjonera Konkursu Łukasza Drewniaka oraz Dyrektora Artystycznego Festiwalu Szekspirowskiego w Gdańsku Prof. Jerzego Limona, do ścisłego finału przechodzą Teatr Pieśń Kozła ze spektaklem "Hamlet - komentarz" w reż. Grzegorza Brala oraz Teatr Muzyczny Capitol we Wrocławiu ze spektaklem "Makbet" w reż. Agaty Dudy-Gracz.

Źródło: www.e-teatr.pl

Wiosenne spotkania z aktorami na 10-lecie Teatru Capitol

Dodano: 17.06.2018 13:16 | 4 odsłon | 0 komentarzy

Warszawski Teatr Capitol organizuje cykl spotkań z aktorami z okazji swojego 10-lecia.

Źródło: warszawa.dlastudenta.pl

"Czy Ty To Ty?" - premiera spektaklu na 10 lat Teatru Capitol [FOTO]

Dodano: 17.06.2018 13:16 | 4 odsłon | 0 komentarzy

Sławy kina i muzyki celebrowały jubileusz i premierę nowego spektaklu warszawskiego Capitolu. Zobacz zdjęcia!

Źródło: warszawa.dlastudenta.pl

Capital Market Forum 2017

Dodano: 16.06.2018 19:06 | 8 odsłon | 0 komentarzy

Globalne ryzyka, ekspansja polskich przedsiębiorstw, perspektywy dla rodzimej giełdy oraz kryptowaluty. Druga edycja Capital Market Forum 2017 już za nami. Gośćmi inwestorzy.tv byli m.in. Zbigniew Jakubas, Prezes Zarządu Grupy Kapitałowej Multico, Paweł Borys, Prezes Zarządu Polskiego Funduszu Rozwoju, Michał Cieciórski, Wiceprezes Zarządu Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie, Sławomir Panasiuk, Wiceprezes Zarządu Krajowego Depozytu Papierów Wartościowych w Warszawie.

Źródło: rss.gazetaprawna.pl

Justyna Szafran o miłości (Piaf, Osiecka, Staszewski)

Dodano: 14.06.2018 19:13 | 7 odsłon | 0 komentarzy

14 czerwca o 19:30 zapraszamy koncert aktorski teatru Muzycznego Capitol we Wrocławiu - Justyny Szafran.
Justyna Szafran śpiewa o miłości - w repertuarze koncertu znajdą się przede wszystkim przepojone emocjami piosenki z repertuaru Edith Piaf, ale także tanga Astora Piazzolli, utwory, które Leszek Możdżer i Jerzy Satanowski napisali specjalnie dla Justyny. Będzie też "Tancbuda i saksofon", "Cyganeria", i kilka innych z płyty "Łagodna". Bo też i łagodniejszy będzie ten koncert, inne, bardziej liryczne wcielenie Justyny Szafran będą mogli zobaczyć widzowie.
JUSTYNA SZAFRAN - aktorka i piosenkarka, absolwentka poznańskiego Studium Piosenkarskiego i wydziału wokalno-aktorskiego Akademii Sztuk Wizualnych. Laureatka wszystkich nagród (I Nagrody, Nagrody Publiczności, Nagrody Dziennikarzy) XVII Przeglądu Piosenki Aktorskiej we Wrocławiu w 1996 roku. Uznana za Indywidualność Roku'96 w kategorii: piosenka aktorska. Uhonorowana Stypendium Artystycznym przyznanym przez władze miasta Poznania oraz Medalem Młodej Sztuki jako osobowość sceniczna. Na stałe związana z Teatrem Muzycznym Capitol we Wrocławiu, gdzie wystąpiła w takich spektaklach jak między innymi: „Mandarynki i Pomarańcze”, „Trzej Muszkieterowie”, „Liżę Twoje serce”, „Dzieje Grzechu”, „Frankenstein”, „Mistrz i Małgorzata” , oraz w wielokrotnie nagradzanych monodramach „Rzecze Budda Chinaski” i „Plugawe Oko Poety”. Ma na swoim koncie udział w wielu programach telewizyjnych a także występy na największych festiwalach w kraju i za granicą.
Bilety 40 zł
Rezerwacje 887 333 383

Źródło: kulturalnie.waw.pl

Czy nowy fundusz zasili energetykę w innowacje?

Dodano: 14.06.2018 10:27 | 16 odsłon | 0 komentarzy

Projekty innowacyjnych rozwiązań dla energetyki, które odpowiadają na obecne wyzwania rynkowe, znajdą się w centrum zainteresowania nowego funduszu EEC Magenta. Fundusz typu Corporate Venture Capital (CVC) jest pierwszym tego typu podmiotem na polskim rynku.

Źródło: di.com.pl

DLA Piper doradza Concordii przy sprzedaży polskich spółek [Rynek]

Dodano: 11.06.2018 8:44 | 4 odsłon | 0 komentarzy

Kancelaria DLA Piper doradzała Concordii Versicherung w procesie sprzedaży polskich spółek - Concordii TUW i Concordii Capital na rzecz spółek z (...)

Źródło: feedproxy.google.com

rajdy / Dublet Fabii w Canberze

Dodano: 03.06.2018 7:16 | 6 odsłon | 0 komentarzy

Po pięciu latach Eli Evans ponownie wygrał National Capital Rally. Fabie z Race Torque Engineering odniosły podwójny sukces w Canberze. Za Evansem i Benem Searcym sklasyfikowano Adriana Coppina, jadącego ...

Źródło: rajdy.autoklub.pl

rajdy / Evans rządzi w ARC

Dodano: 02.06.2018 7:55 | 5 odsłon | 0 komentarzy

Liderzy mistrzostw Australii, Eli Evans i Ben Searcy wygrali pierwszy dzień Netier National Capital Rally. Drugi raz korzystający z Fabii R5 z Race Torque Engineering, Evans oddalił się na 46 sekund od ...

Źródło: rajdy.autoklub.pl

reklama

Copyright © 2008-2018 hitweb.eu  - wszelkie prawa zastrzeżone