czwartek, 19 lipca 2018 r.  Imieniny: Alfreny, Rufina, Wincentego
Wiadomości z tagiem Brat  RSS
Szefowie dyplomacji UE zgodzili się w sprawie blokowania sankcji USA

Dodano: 16.07.2018 19:06 | 2 odsłon | 0 komentarzy

Szefowie dyplomacji państw UE dali w poniedziałek zielone światło dla uruchomienia tzw. statusu blokującego, czyli prawa, które ma chronić europejskie firmy przed amerykańskimi sankcjami na Iran. Brak sprzeciwu w tej sprawie będzie jeszcze musiał wyrazić PE.

Tagi: Brat
Źródło: https:

Podkomisja smoleńska: Brak zgody Rosji na rekonstrukcję Tu-154M to utrudnianie śledztwa

Dodano: 16.07.2018 11:04 | 2 odsłon | 0 komentarzy


Odmowa przez Rosję zgody na rekonstrukcję wraku Tu-154M ma wszelkie cechy utrudniania śledztwa ws. przyczyn katastrofy smoleńskiej - przekazała rzeczniczka podkomisji Marta Palonek. Przypomniała, że rekonstrukcję zaleca Organizacja Międzynarodowego Lotnictwa Cywilnego.

Źródło: www.rmf24.pl

Język niemiecki - praca biurowa w Katowicach

Dodano: 13.07.2018 15:15 | 8 odsłon | 0 komentarzy

Znasz język niemiecki na poziomie min. B2? Chcesz rozwijać swoje umiejętności językowe na co dzień? Nie chcesz wyjeżdżać za granicę, aby używać j. niemieckiego? Zgłoś się do nas! Mamy dla Ciebie pracę w Katowicach. Stanowisko: Specjalista ds. obsługi klienta w j. niemieckim Wymagamy bardzo dobrej znajomości j. niemieckiego (min. B2) oraz dobrej znajomości obsługi komputera. Doświadczenie w obsłudze klienta nie jest wymagane, jest natomiast dodatkowym atutem. Brak sprzedaży! Odpowiadamy wyłącznie za HELPDESK! Oferujemy: - atrakcyjne wynagrodzenie (nawet do 6000 zł brutto), - stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę, - możliwość awansu i podnoszenia kwalifikacji zawodowych, - profesjonalne szkolenie wstępne. Aplikuj! Wyślij swoje zgłoszenie na adres [email protected] lub zadzwoń pod nr 535 995 195. Składając aplikację prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez administratora: Instytut Rozwoju Kapitału Ludzkiego Sp. z o.o. (IRKL) z siedzibą w Olsztynie w celu wzięcia udziału w niniejszym i przyszłych procesach rekrutacji prowadzonych przez IRKL. Informujemy, że Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane zgodnie zasadami ujętymi w "klauzuli informacyjnej". Biorąc udział w rekrutacji IRKL: - wyraź zgodę na przetwarzanie danych: umieść zgodę w CV, w treści maila lub zaznacz zgodę na stronie internetowej - Twoje dane będą przetwarzane przez Administratora (IRKL) w celu udziału w jednej lub większej liczbie rekrutacji - w każdej chwili możesz odwołać zgodę a usuniemy Twoje dane (napisz do: [email protected] pl) - Twoje dane będą zapisane bezpiecznie w naszej bazie, która spełnia nowoczesne standardy bezpieczeństwa - szczegółowe zasady przetwarzania Twoich danych znajdziesz na stronie irkl. org/pl/regulamin/ Nasze oficjalne uprawnienia rekrutacyjne możecie Państwo zweryfikować w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia, gdzie jesteśmy zarejestrowani jako agencja zatrudnienia nr 10485.

Źródło: praca.hiperogloszenia.pl

Brat mężczyzny otrutego nowiczokiem: Charlie wygląda jak szkielet

Dodano: 12.07.2018 9:50 | 5 odsłon | 0 komentarzy


​45-letni Charlie Rowley, który trafił do szpitala w związku z kontaktem z substancją typu nowiczok dochodzi do zdrowia, choć wciąż jest w fatalnym stanie. Jego brat w rozmowie z mediami powiedział, że "wygląda jak szkielet".

Tagi: Brat, Jemu
Źródło: www.rmf24.pl

Zgodnie z własnymi zasadami [Czwartki z multiagencjami]

Dodano: 12.07.2018 8:55 | 2 odsłon | 0 komentarzy

Problemy, jakie dostrzegamy na linii ubezpieczyciel - multiagent są głównie konsekwencją zmiennej polityki cenowej ubezpieczycieli. Brak stabilności w tym względzie sprawia, że ciężko realizować zawarte kontrakty. Z drugiej strony nie mam poczucia, że kanał multiagencyjny jest przez nich niedoceniany. Myślę wręcz, że ubezpieczyciele na różne sposoby podkreślają, że tradycyjne metody dystrybucji ubezpieczeń, np. poprzez multiagentów, są dla nich kluczowe. Te deklaracje mają przełożenie na późniejszą współpracę.

Tagi: Brat
Źródło: feedproxy.google.com

Brak postępu ws. łączenia KNF i NBP [Rynek]

Dodano: 11.07.2018 8:54 | 3 odsłon | 0 komentarzy

Adam Glapiński, prezes Narodowego Banku Polskiego, przypomina, że zarządzanie kryzysowe i wspieranie stabilności finansowej uległoby istotnemu (...)

Źródło: feedproxy.google.com

Nowe! Darmowe! Dla Ciebie!

Dodano: 09.07.2018 15:38 | 3 odsłon | 0 komentarzy

Chcesz uzyskać wykształcenie średnie, a wciąż nie zapisałeś się do naszej szkoły! Pośpiesz się! Nie czekaj! Już teraz zapisz się on-line: www.zak.edu.pl/zapisz -sie-online Będziesz uczyć się z nami za darmo! Masz już wykształcenie średnie? Spróbuj jednego z naszych polecanych kierunków. W ofercie m.in.: informatyka, bhp, florystyka, rachunkowość, kosmetyka. Czekamy na Ciebie! Tylko u Nas: Brak opłat dodatkowych, zajęcia tylko w weekendy. Rybnik, Pl. Wolności 13 / 32 423 09 09

Źródło: podreczniki-nauka.hiperogloszenia.pl

Dodatkowy zarobek dla każdego 2018

Dodano: 09.07.2018 13:17 | 1 odsłon | 0 komentarzy

Mam do zaoferowania zarobek bez wychodzenia z domu - Brak sztywnych godzin, pracujesz ile chcesz - Zarobki są uzależnione wyłącznie od zaangażowania - Gwarantowany dochód - Rezygnujesz kiedy chcesz - Dla zdecydowanych cały system i poradnik działania za darmo oraz kurs jak zacząć zarabia w internecie - gwarantowany zarobek ok 1000zł w 2 dni bez żadnego polecania!!! - w maju 2018 roku zarobiłem tym systemem 18800 PLN!!! ( Wykaz zarobków wysyłam z informacją na maila) Zainteresowanych proszę pisać na mail [email protected]

Źródło: praca.hiperogloszenia.pl

Zarobek przez Intrnet

Dodano: 09.07.2018 13:17 | 2 odsłon | 0 komentarzy

Mam do zaoferowania zarobek bez wychodzenia z domu. - Brak sztywnych godzin, pracujesz ile chcesz. - Zarobki są uzależnione wyłącznie od zaangażowania. - Gwarantowany dochód. - Rezygnujesz kiedy chcesz. - Dla zdecydowanych cały system i poradnik działania za darmo oraz kurs jak zacząć zarabia w internecie - gwarantowany zarobek ok 1000zł w 2 dni bez żadnego polecania!!! to tak na start aby pokazać że internet płaci - od początku roku 2018 zarobiłem ponad 100tys w tym programie Więcej informacji na mojej stronie http://damiantabaka.getleads.pl/zarabianiewsieci2018/ lub można wysłać maila na adres [email protected]

Źródło: praca.hiperogloszenia.pl

Moduł impulsów taxi CAN TC1 - Radom

Dodano: 06.07.2018 10:48 | 2 odsłon | 0 komentarzy

Taxi CAN TC1 to moduł impulsu prędkości z magistrali CAN. Zapewnia stabilny sygnał niezbędny do podłączenia taksometru. Moduł TC1 umożliwia podłączenie taksometru do nowych samochodów, w których sygnał impulsu prędkości znajduje się jedynie w magistrali CAN. Zapewnia całkowite bezpieczeństwo auta. Moduł jest zgodny z wymaganiami GUM oraz z dyrektywą MID. ~ Nie rozładowuje akumulatora samochodu. ~ Umożliwia podłączenie do auta bez ingerencji w magistralę CAN - opcja - Brak utraty gwarancji na auto. ~ Prosta diagnostyka poprawnego podłączenia. ~ Zapewniamy wsparcie w trakcie montażu. Obsługuje pełne spektrum aut na TAXI. Zapewniamy montaż,serwis gwarancyjny i pogwarancyjny. W razie jakichkolwiek wątpliwości zadzwoń!!! Odpowiemy na wszelkie Twoje pytania.

Źródło: rozne-ogloszenia.hiperogloszenia.pl

Starsze wiadomości »
reklama

Copyright © 2008-2018 hitweb.eu  - wszelkie prawa zastrzeżone