czwartek, 26 kwietnia 2018 r.  Imieniny: Marii, Marzeny, Ryszarda
Wiadomości z tagiem Brat  RSS
Nowe! Darmowe! Dla Ciebie!

Dodano: 25.04.2018 14:17 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Chcesz uzyskać wykształcenie średnie, a wciąż nie zapisałeś się do naszej szkoły! Pośpiesz się! Nie czekaj! Już teraz zapisz się on-line: www.zak.edu.pl/formularz Dostaniesz prezent (do odbioru w sekretariacie) i Będziesz uczyć się z nami za darmo! Masz już wykształcenie średnie? Spróbuj jednego z naszych polecanych kierunków. W ofercie m.in.: informatyka, bhp, florystyka, rachunkowość, kosmetyka. Czekamy na Ciebie! Tylko u Nas: Brak opłat dodatkowych, zajęcia tylko w weekendy. Rybnik, Pl. Wolności 13 / 32 423 09 09

Źródło: podreczniki-nauka.hiperogloszenia.pl

Brak zgłoszenia dochodu, 500+ do zwrotu

Dodano: 25.04.2018 13:07 | 1 odsłon | 0 komentarzy

Treść pouczenia do wniosku jest tak skonstruowana, że zawiera zapisy o obowiązku informowania na bieżąco gminy o zmianach sytuacji dochodowej rodziny, które mają wpływ na pobieranie 500 zł na dziecko. Dlatego rodzic nie może wskazywać, że nie został prawidłowo powiadomiony o tym wymogu.

Tagi: Brat
Źródło: rss.gazetaprawna.pl

PLOTKA: Brie Larson siostrą królewny Śnieżki?

Dodano: 24.04.2018 12:21 | 1 odsłon | 0 komentarzy

Po sieci krąży pogłoska, jakoby Disney przygotowywał aktorski spin-off "Królewny Śnieżki i siedmiu krasnoludków". Podobno do głównej roli przymierzana jest laureatka Oscara Brie Larson. Bohaterką "Rose Red" będzie siostra Śnieżki. Po tym, jak zła królowa truje królewnę, Różyczka wyrusza na poszukiwania  krasnoludków. Tylko oni mogą jej pomóc w zdjęciu klątwy ze Śnieżki. Autorami scenariusza

Tagi: Roku, Brat, Oscara
Źródło: www.filmweb.pl

Brak ograniczeń dla klientów indywidualnych w nowym regulaminie T-Mobile

Dodano: 24.04.2018 10:40 | 1 odsłon | 0 komentarzy


W Regulaminie Świadczenia Usług T-Mobile nie ma już informacji o ograniczeniach ilości minut i SMS-ów dla klientów indywidualnych.

Źródło: www.telepolis.pl

Brak świateł na skrzyżowaniu Mickiewicza - Miłosza - Pio 24.04.2018 Wyłączą sygnalizację, możliwe korki [ZMIANA ORGANIZACJI RUCHU]

Dodano: 23.04.2018 18:15 | 2 odsłon | 0 komentarzy

Kierowcy przejeżdżający ulicą Mickiewicza i św. Ojca Pio oraz w ich okolicach powinni uzbroić się w cierpliwość. Białostocki zarząd dróg poinformował nas o wyłączonej sygnalizacji świetlnej przy Atrium Biała.

Tagi: Kierowca, Brat
Źródło: www.poranny.pl

Dodatkowy zarobek dla każdego 2018

Dodano: 22.04.2018 13:47 | 1 odsłon | 0 komentarzy

Mam do zaoferowania zarobek bez wychodzenia z domu. - Brak sztywnych godzin, pracujesz ile chcesz. - Zarobki są uzależnione wyłącznie od zaangażowania. - Gwarantowany dochód. - Rezygnujesz kiedy chcesz. - Dla zdecydowanych cały system i poradnik działania za darmo oraz kurs jak zacząć zarabia w internecie - gwarantowany zarobek ok 1000zł w 2 dni bez żadnego polecania!!! to tak na start aby pokazać że internet płaci - od początku roku 2018 zarobiłem ponad 100tys w tym programie Więcej informacji na mojej stronie http://damiantabaka.getleads.pl/zarabianiewsieci2018/ lub można wysłać maila na adres [email protected]

Źródło: praca.hiperogloszenia.pl

Dlaczego zmarł DJ Avicii? Brat próbuje odtworzyć ostatnie godziny życia muzyka

Dodano: 21.04.2018 18:08 | 2 odsłon | 0 komentarzy


Brat Tima Berglinga – znanego na całym świecie jako DJ Avicii – udał się do Omanu, by dowiedzieć się więcej nt. ostatnich godzin życia 28-letniego artysty. Znany producent muzyczny został znaleziony w piątek martwy w luksusowym hotelu w Muskacie w Omanie.

Tagi: Znamy, Brat, Time
Źródło: www.rmf24.pl

Nawet 70% ruchu w firmowych sieciach pozostaje zagadką

Dodano: 19.04.2018 9:58 | 9 odsłon | 0 komentarzy

Menedżerowie IT nie mogą zidentyfikować 45% ruchu internetowego w firmach, a 84% firm wskazuje brak widoczności aplikacji jako poważny problem naruszania bezpieczeństwa. Brak identyfikacji aktywności w firmowej sieci powoduje, iż osoby odpowiedzialne za infrastrukturę informatyczną są bezbronne na ataki ransomware, nieznanego złośliwego oprogramowania czy wycieki danych.

Tagi: Nawet, Brat
Źródło: di.com.pl

Apetyt na 2400 pkt.

Dodano: 18.04.2018 17:26 | 3 odsłon | 0 komentarzy

Środowe notowania na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie przyniosły sesję rozegraną wedle scenariusza klasycznego dla sezonu publikacji wyników w USA. Brak zaskoczeń ze strony Wall Street w dniu wczorajszym spowodował, iż od poranka na rynkach europejskich trwało czekanie na kolejne sesje amerykańskie. Spokój rynków bazowych został wykorzystany przez rynek polski do przedłużenia trzydniowej konsolidacji w okolicach 2310 pkt., a więc poziomu, na jakim WIG20 zakończył notowania w poprzednim tygodniu.

Źródło: biznes.interia.pl

MF o odliczaniu VAT z faktur od niezarejestrowanego podatnika

Dodano: 18.04.2018 7:30 | 1 odsłon | 0 komentarzy

Brak zarejestrowania dostawcy towaru/usługodawcy jako podatnika VAT czynnego w związku z realizacją procesu rejestracji, jako taki nie pozbawia nabywcy automatycznie towaru/usługi prawa do odliczenia podatku naliczonego. Jednocześnie jednak nabywca towarów w przypadku pojawiających się wątpliwości odnośnie kontrahenta powinien zachować szczególną ostrożność i przedsięwziąć wszystkie działania, jakich można od niego racjonalnie oczekiwać, w celu upewnienia się, że dokonywana przez niego transakcja nie prowadzi do udziału w przestępstwie podatkowym - wyjaśniło Ministerstwo Finansów.

Źródło: www.podatki.biz

Starsze wiadomości »
reklama

Copyright © 2008-2018 hitweb.eu  - wszelkie prawa zastrzeżone