środa, 23 stycznia 2019 r.  Imieniny: Fernandy, Jana, Rajmundy
Wiadomości z tagiem Bożego  RSS
Sprawcy zuchwałej kradzieży zatrzymani

Dodano: 22.01.2019 10:27 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Policja zatrzymała dwóch młodych mężczyzn, podejrzewanych o kradzież kolędującym chłopcom puszki z pieniędzmi. Zdarzenie miało miejsce w pierwszy dzień Świąt Bożego Narodzenia na terenie gminy Iwaniska.

Źródło: www.radio.kielce.pl

Kolędowali, by pomóc swoim rówieśnikom

Dodano: 12.01.2019 15:58 | 1 odsłon | 0 komentarzy

Dzieci z diecezji kieleckiej, które kolędując po Świętach Bożego Narodzenia zbierały datki na rzecz swoich rówieśników w Burundi i Rwandzie, spotkały się w sobotę w Sanktuarium świętego Józefa Opiekuna Rodziny w Kiecach na Diecezjalnym Spotkaniu Kolędników Misyjnych.

Źródło: www.radio.kielce.pl

Wesołego Bożego Narodzenia

Dodano: 12.01.2019 13:09 | 1 odsłon | 0 komentarzy

Życzenia z okazji Bożego Narodzenia składa Andrzej Nowakowski, prezydent Płocka.

Źródło: www.plock.eu

Hit telewizyjny tegorocznych Świąt Bożego Narodzenia!!!

Dodano: 06.01.2019 19:05 | 6 odsłon | 0 komentarzy


„Kevin sam w domu” hitem Świąt, TVP1 i Polsat na czele rynku
Tegorocznym zwycięzcą oglądalności w telewizji w Święta był film :"". Zgromadził ponad 4mln widzów w Wigilijny wieczór. To niesamowite jak Polacy upodobali sobie ten film. Rok w rok właśnie Kevin ma największą oglądalność i to on wygrywa z konkurencją. Dla porównania oglądalność Mam talent to 2,7-3 mln widzów a The Voice of Poland 1,7-2,2 mln widzów. Gratulacje dla twórców tego filmu.
Jednak zobaczcie jak teraz wygląda ten piękny niebiesko-oki blondyn. Dokładnie mówiąc chodzi nam o Macaulay Carson Culkin. Co robi nasz niesforny aktor. Buntuje się wobec roli w której zagrał. Podobno sam film zarobił ponad 500 mln $. Więc osiągnął ogromny sukces. Wszyscy uważali aktora za małego bezbronnego chłopca. W sumie niektórzy po 20latach nadal tak o nim sądzą. Rzeczywistość jest całkiem inna.

Wikipedia
w komedii . Film okazał się sukcesem, ale międzynarodową sławę przyniosła mu dopiero rola Kevina McCallistera w przebojowej komedii familijnej Kevin sam w domu (1990). Otrzymał za nią kilka nagród oraz nominację do . Dwa lata później została nakręcona równie kasowa kontynuacja. W międzyczasie Culkin pojawił się w telewizyjnym programie oraz zagrał w filmie (1991), za co otrzymał dwie nominacje do nagrody MTV. Sukcesy tych produkcji przyczyniły się nie tylko do wzrostu popularności aktora, ale też jego gaży. O ile za występ w pierwszej części Kevina samego w domu otrzymał sto tysięcy dolarów, o tyle za film Moja dziewczyna, jako pierwsza dziecięca gwiazda dostał milion dolarów. Za drugą część Kevina samego w Nowym Jorku już cztery i pół miliona, a za i po osiem milionów dolarów, co uczyniło go najlepiej zarabiającym nastoletnim aktorem. Jednak pomimo początkowych sukcesów jego kolejne filmy nie zdobyły uznania krytyków i odnosiły raczej umiarkowany sukces. W 1995 roku postanowił wycofać się z aktorstwa, na co prawdopodobnie wpłynęło „wypalenie zawodowe” i rozstanie rodziców, którzy rozpoczęli sądową batalię o opiekę nad dziećmi i majątek nastoletniego aktora. Ostatecznie prawo do opieki otrzymała matka.
Po kilku latach przerwy, w 2000 roku Culkin powrócił do aktorstwa grając w wystawianej w sztuce Madame Melville. Wiosną 2003 roku pojawił się gościnnie w serialu , za co zebrał wiele pozytywnych recenzji. W tym samym roku powrócił również na wielki ekran za sprawą filmu Party Monster, gdzie zagrał narkomana i mordercę, . Następną jego produkcją byli z 2004 roku. Obraz wprawdzie nie odniósł dużego sukcesu, lecz rola Culkina została doceniona przez krytyków. W kolejnych latach aktor nie pojawiał się zbyt często w filmach. W 2007 roku zagrał w filmie Sex and Breakfast, a w 2011 w eksperymentalnej produkcji , The Wrong Ferarri, która w całości została nakręcona .
W 2013 roku założył pięcioosobowy zespół rockowy The Pizza Underground.Źródło: plotki-w-show-biznesie.blogspot.com

Stok w Konarach już działa i czeka na narciarzy

Dodano: 06.01.2019 16:19 | 1 odsłon | 0 komentarzy

W Konarach niedaleko Sandomierza wznowił swoją funkcjonalność stok narciarski. Dzisiaj panują tam bardzo dobre warunki. Naśnieżanie trwało od czwartku, ponadto był podkład, który został sprzed świąt Bożego Narodzenia.

Źródło: www.radio.kielce.pl

Prawosławne Boże Narodzenie

Dodano: 06.01.2019 10:56 | 4 odsłon | 0 komentarzy

Wyznawcy prawosławia zasiądą dzisiaj do wigilijnej wieczerzy. Święta Bożego Narodzenia potrwają trzy dni. W Sandomierzu parafia pw. Świętych Równych Apostołom Braci Cyryla i Metodego skupia około stu osób. Jak powiedział proboszcz parafii ksiądz Marcin Chyl - święta poprzedza 40-dniowy post.

Źródło: www.radio.kielce.pl

Boże Narodzenie według kalendarza juliańskiego - trzynaście dni po świętach katolików

Dodano: 05.01.2019 19:05 | 3 odsłon | 0 komentarzy

Prawosławni i wierni innych obrządków wschodnich, m.in. grekokatolicy i staroobrzędowcy, obchodzić będą w niedzielę wigilię świąt Bożego Narodzenia według tzw. starego stylu, czyli kalendarza juliańskiego.

Źródło: https:

reklama
Time4VPS.EU - VPS hosting in Europe

Copyright © 2008-2019 hitweb.eu  - wszelkie prawa zastrzeżone