poniedziałek, 22 października 2018 r.  Imieniny: Haliszki, Lody, Przybysłąwa
Wiadomości z tagiem Biznes  RSS
Diamenty - obecnie również praca i dochód.

Dodano: 19.10.2018 14:43 | 1 odsłon | 0 komentarzy

Diamenty - towar luksusowy. Który dla wielu był poza zasięgiem. Obecnie nie tylko możesz mieć produkt, ale i bardzo dobry biznes. Wieloletni biznes w solidnej firmie. Biznes który jeśli tylko zechcesz da Ci co miesiąc stały dochód. Praktycznie mały jednorazowy wkład otwiera Ci drogę do stałych wzrastających dochodów. Ty ustalasz wysokość dochodu i kiedy go osiągniesz. Poznaj biznes, firmę i zbuduj sobie stałe wieloletnie dochody.

Tagi: Biznes
Źródło: praca.hiperogloszenia.pl

Podatki 2020: Biznes za powołaniem instytucji Rzecznika Praw Podatnika

Dodano: 18.10.2018 15:00 | 4 odsłon | 0 komentarzy

Projekt ustawy o Rzeczniku Praw Podatnika (RPP) zasługuje na poparcie, bo aktualnie prawa podatników nie są w Polsce odpowiednio chronione - oceniają eksperci podatkowi Konfederacji Lewiatan. Zrzeszająca przedsiębiorców organizacja apeluje jednak do Ministerstwa Finansów o wprowadzenie zmian w projekcie

Źródło: www.podatki.biz

Zubelewicz: Podatek bankowy de facto podwyższył nominalne stopy procentowe, utrudnił decyzyjność RPP

Dodano: 12.10.2018 13:06 | 18 odsłon | 0 komentarzy

Po wprowadzeniu podatku bankowego należy patrzeć na politykę pieniężną tak, jakby stopy procentowe były de facto wyższe od poziomu nominalnego - powiedział PAP Biznes Kamil Zubelewicz, członek Rady Polityki Pieniężnej. Dodał, że kwestia podatku bankowego powinna być neutralna dla polityki RPP, choć jego zdaniem utrudnia podejmowanie decyzji przez Radę.

Źródło: rss.gazetaprawna.pl

Biznes zapłaci znacznie więcej za energię

Dodano: 11.10.2018 19:08 | 7 odsłon | 0 komentarzy

Ceny ofertowe sprzedaży energii na 2019 r. dla biznesu wynoszą ok. 350-480 zł za megawatogodzinę, podczas gdy obecnie ceny oscylują w granicach 210 zł za megawatogodzinę - informuje Związek Przedsiębiorców i Pracodawców. Eksperci organizacji wskazują, że tak zdecydowany wzrost kosztów wpłynie na całą gospodarkę.

Źródło: www.podatki.biz

Rynki emerging markets wchodzą w okres bessy

Dodano: 11.10.2018 6:00 | 2 odsłon | 0 komentarzy

Przed rynkami wschodzącymi stoi w najbliższym czasie szereg wyzwań, w szczególności mocniejszy dolar, polityka monetarna Fed, kwestie wojen handlowych, obawy o światowy wzrost oraz oczekiwania względem siły rynku akcji USA - uważają uczestnicy debaty PAP Biznes "Strategie rynkowe TFI".

Tagi: Rynku, Biznes
Źródło: biznes.interia.pl

reklama

Copyright © 2008-2018 hitweb.eu  - wszelkie prawa zastrzeżone