sobota, 25 maja 2019 r.  Imieniny: Borysa, Magdy, Marii-Magdaleny
Wiadomości z tagiem Biznes  RSS
Biznes migruje do chmury. Oto najnowszy raport

Dodano: 22.05.2019 6:30 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Z rozwiązań cloudowych korzysta już 50% ankietowanych firm.

Tagi: Biznes
Źródło: feedproxy.google.com

Bielak-Jomaa: Biznes coraz lepiej dostrzega potencjał RODO [EKG 2019]

Dodano: 14.05.2019 19:08 | 4 odsłon | 0 komentarzy

Mija rok od wejścia w życie przepisów o RODO, które wywołały popłoch wśród polskich przedsiębiorców. O tym jak odnaleźli się oni w nowej rzeczywistości i jak zmieniło się ich podejście do ochrony danych osobowych Marek Tejchman rozmawia z prezesem UODO, Edytą Bielak-Jomaą.

Źródło: rss.gazetaprawna.pl

Współpraca przy tworzeniu magazynu Biznes & Finance

Dodano: 08.05.2019 19:29 | 2 odsłon | 0 komentarzy

Potrzebujemy osób do współpracy do serwisu online Capital Trader Magazine. Szukamy osób które uwielbiają pisać o tematyce biznesowo-gospodarczej, o pieniądzach, pomnażaniu oszczędności czy prowadzeniu firmy. Jeśli czujesz się na siłach skontaktuj się z nami. Napisz w nim o czym chciałbyś pisać oraz co najbardziej się interesujesz. Spróbuj razem z nami stworzyć najciekawsze pismo dedykowane tematyce finansowej. Poznaj więcej informacji o serwisie informacyjnym Capital Trader! Zajrzyj na nasze strony internetowe i zobacz o czym piszemy.

Źródło: komputery.hiperogloszenia.pl

Magazyn Biznes & Finance - współpraca!

Dodano: 04.05.2019 13:25 | 2 odsłon | 0 komentarzy

Potrzebujemy osób do współpracy do vortalu internetowego Capital Trader Magazine. Szukamy ludzi które uwielbiają pisać o tematyce biznesowej, finansowej, inwestowaniu czy prowadzeniu biznesu. Jeśli czujesz się na siłach wyślij nam wiadomość e-mail. Napisz w nim w czym najlepiej się czujesz oraz co najbardziej się interesujesz. Spróbuj wspólnie z nami stworzyć najlepsze pismo dedykowane tematyce Biznes & Finance. Dowiedz się więcej o serwisie informacyjnym Capital Trader! Zajrzyj na naszą stronę internetową i zobacz jakie tematy poruszamy.

Źródło: praca.hiperogloszenia.pl

reklama

Copyright © 2008-2019 hitweb.eu  - wszelkie prawa zastrzeżone