wtorek, 16 lipca 2019 r.  Imieniny: Eustachego, Mariki, Mirelli
Wiadomości z tagiem Biznes  RSS
Podatki 2019: Biznes apeluje o wydłużenie vacatio legis dla split payment

Dodano: 15.07.2019 15:06 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Planowane na początek września br. wprowadzenie obowiązkowego mechanizmu podzielonej płatności (tzw. split payment) powinno zostać przełożone - twierdzi Konfederacja Lewiatan. Eksperci organizacji ostrzegają, że przedsiębiorcy, których będą dotyczyć zmiany, mogą nie zdążyć z przygotowaniami.

Źródło: www.podatki.biz

Prawo upadłościowe przed dużymi zmianami. Biznes zgłasza wątpliwości

Dodano: 12.07.2019 15:26 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Sejm kontynuuje prace nad projektem nowego Prawa upadłościowego. W zgłoszonym przez rząd projekcie zaproponowano m.in. rezygnację z dotychczasowych negatywnych przesłanek umożliwienia oddłużenia względem osób fizycznych. Jak twierdzą eksperci Konfederacji Lewiatan, przewidywane zmiany nie przyniosą pozytywnych efektów.

Źródło: www.podatki.biz

Sztuczna inteligencja walczy z nadużyciami w sektorze finansowym

Dodano: 10.07.2019 21:17 | 6 odsłon | 0 komentarzy

Biznes ponosi ogromne straty w związku z nadużyciami. Według raportu „Nadużycia w sektorze finansowym” autorstwa EY i Konferencji Przedsiębiorstw Finansowych w Polsce, w 2018 roku, 32% organizacji straciło z tego powodu od 1 do 10 mln zł. Zaawansowana analityka i biometria stają się obecnie najważniejszymi elementami programów przeciwdziałania takim stratom.

Tagi: Biznes
Źródło: di.com.pl

Magazyn Biznes & Finance - współpraca!

Dodano: 09.07.2019 13:23 | 1 odsłon | 0 komentarzy

Potrzebujemy osób do współpracy do vortalu internetowego Capital Trader Magazine. Szukamy ludzi które uwielbiają pisać o tematyce biznesowej, finansowej, inwestowaniu czy prowadzeniu biznesu. Jeśli czujesz się na siłach wyślij nam wiadomość e-mail. Napisz w nim w czym najlepiej się czujesz oraz co najbardziej się interesujesz. Spróbuj wspólnie z nami stworzyć najlepsze pismo dedykowane tematyce Biznes & Finance. Dowiedz się więcej o serwisie informacyjnym Capital Trader! Zajrzyj na naszą stronę internetową i zobacz jakie tematy poruszamy.

Źródło: praca.hiperogloszenia.pl

Wakacyjnie: o klientach IT i nie tylko [Technologie IT]

Dodano: 08.07.2019 8:56 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Każdy, kto przepracował kilka lat na styku biznes-IT, na pewno zetknął się różnymi - nazwijmy je "ciekawymi" - przypadkami tej współpracy. Jak w każdej relacji, także tutaj bywa raz lepiej, raz gorzej. Biznes potrzebuje informatyki, systemów i usług IT, ale także my, IT, bez zamówień, bez nowych kontraktów tracimy rację bytu. Wiadomo też, że niestety nie wszystko wychodzi nam tak, jak powinno...

Źródło: feedproxy.google.com

reklama

Copyright © 2008-2019 hitweb.eu  - wszelkie prawa zastrzeżone