środa, 16 stycznia 2019 r.  Imieniny: Mascelego, Walerii, Włodzimierza
Wiadomości z tagiem Biuro  RSS
=> PIDiPO odpowiada BAS ws. petycji <= [Rynek]

Dodano: 16.01.2019 7:41 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Polska Izba Doradców i Pośredników Odszkodowawczych przekazała w dniu dzisiejszym uwagi dotyczące [[https://s.dzub.pl/9752921b opinii Biura (...)

Źródło: feedproxy.google.com

Medcorp - sprzęt medyczny wysokiej jakości

Dodano: 16.01.2019 1:47 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Diagnostyka obrazowa w medycynie jest dzisiaj bardzo mocno rozwinięta. By jednak wywiązywała się ze swojej roli, potrzebny jest sprzęt wysokiej jakości. Firma Medcorp to renomowany dostawca sprzętu wysokiej jakości, który zapewnia możliwość prowadzenia diagnostyki na wysokim poziomie. Co ważne, w ofercie firmy znalazły się także takie usługi, jak konfiguracja zakupionego sprzętu oraz szkolenia dla personelu dotyczące obsługi zakupionego sprzętu. Podejmując decyzję o zakupie urządzeń do diagnostyki obrazowej, można też liczyć na serwis gwarancyjny i pogwarancyjny. W swojej ofercie firma posiada aparaty USG, echokardiografy , a także papier do USG. Wszystkie urządzenia są pełnowartościowe oraz gwarantują precyzyjne wyniki. Siła firmy tkwi w bardzo dobrze do swojej pracy przygotowanym personelu, który ma ogromne doświadczenie i rozległą wiedzę teoretyczną. Z chęcią odpowiada na wszelkie pytania zadawane przez klientów, rozwiewając wszystkie wątpliwości. Medcorp to firma świadcząca usługi na naprawdę wysokim poziomie. Idealny wybór dla wszystkich , którzy szukają sprzętu do diagnostyki obrazowej charakteryzującego się bardzo wysoką jakością. Bardzo duży wybór, przystępne ceny oraz doradztwo na bardzo wysokim poziomie! Kontakt: Biuro MedCorp Polska tel. 501 230 275 e-mail: [email protected] https://medcorp.pl/

Źródło: zdrowie-uroda.hiperogloszenia.pl

Śledczy badają dlaczego padł strzał z policyjnej broni

Dodano: 15.01.2019 12:35 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Co było przyczyną wystrzału z policyjnej broni w jednym z pomieszczeń komisariatu przy ulicy Paderewskiego w Kielcach? Na to pytanie próbują odpowiedzieć funkcjonariusze Biura Spraw Wewnętrznych, Komendy Miejskiej Policji oraz prokuratorzy. Śledczy w trzech odrębnych postępowaniach sprawdzają dlaczego padł strzał.

Źródło: www.radio.kielce.pl

Cieśla - zbrojarz - betoniarz do Niemiec

Dodano: 12.01.2019 13:15 | 1 odsłon | 0 komentarzy

Polska firma budowlana posiadająca inwestycje na terenie Niemiec w budownictwie mieszkaniowym oraz przemysłowym poszukuje doświadczonych cieśli- zbrojarzy – betoniarzy do budowy obiektów. Miejsce pracy: teren Niemiec Możliwe zarobki powyżej: 12 000 zł Termin rozpoczęcia kontraktu: listopad 2018 Zadania / zakres wykonywanych prac: -wykonywanie szalunków pod konstrukcje betonowe na budowach, -wykonywanie zbrojeń i montaż elementów gotowych – prefabrykatów, -montaż/demontaż szalunków tradycyjnych i systemowych Peri, Doka , Hunnenbeck, lub podobnych, -betonowanie- praca w oparciu o rysunek techniczny, -obsługiwanie maszyn budowlanych stosowanych w robotach zbrojarskich i betoniarskich. Oferujemy: -długoterminową, stabilną i legalną pracę, -bezpłatne zakwaterowanie (pensjonaty, pokoje 2- lub 3-os.), -atrakcyjne wynagrodzenie (stawki godzinowe wypłacane w euro, regularne płatności), -BONUS – 100 euro za polecenie fachowca budowlanego*, -BONUS – 50 euro na poczet kosztów pierwszego przejazdu*, -opiekę biura podczas odbywania kontraktów. Wymagania: -umiejętności organizowania, użytkowania i likwidacji stanowiska pracy robót ciesielsko-zbrojarsko-betoniarskich oraz czynności pomocniczych z uwzględnieniem przepisów bhp, ppoż. i ochrony środowiska, -min. 3 lat udokumentowanego doświadczenia w zawodzie, -sumienność, rzetelność w pracy, -preferowani kandydaci w wieku 25-50 lat, -dyspozycyjność do podjęcia pracy od zaraz, -brak nałogów, -mile widziana znajomość języka niemieckiego oraz własne auto. *szczegółowe informacje dotyczące bonusów dostępne na stronie www.ruben-bau.eu w zakładce oferty pracy. Osoby zainteresowane proszone są o nadesłanie CV ze zdjęciem na maila: [email protected] Biuro rekrutacji czynne od poniedziałku do piątku w godz. 8-16 tel. 534-188-717, 576-033-941, 534-570-013, 732-887-107.

Źródło: praca.hiperogloszenia.pl

Murarz do Niemiec

Dodano: 12.01.2019 13:15 | 1 odsłon | 0 komentarzy

Polska firma budowlana posiadająca inwestycje na terenie Niemiec poszukuje doświadczonych murarzy do budowy obiektów od podstaw. Możliwe zarobki powyżej: 12 000 zł Miejsce pracy: teren Niemiec Zadania / zakres wykonywanych prac: -obsługiwanie maszyn budowlanych stosowanych w robotach murarskich, -prace murarskie przy stawianiu budynków od podstaw: -wykonywanie z różnych materiałów murów pełnych o różnej grubości, -wykonywanie murów z otworami okiennymi i drzwiowymi, -wykonywanie murów z kanałami dymowymi i wentylacyjnymi, -wykonywanie łuków i sklepień, -wykonywanie murów zbrojonych, nadproży płaskich i stropów, -murowanie gzymsów i attyk, murowanie kominów, -wykonywanie murów ze szczeliną powietrzną lub wypełnioną materiałem izolacyjnym, -spoinowanie ścian, -osadzanie stolarki okiennej i drzwiowej, -przygotowywanie zapraw murarskich, -prace przy rozbiórce budynków oraz ich konserwacji, -prace przy wykonywaniu zbrojenia, betonowania i szalowania obiektów, -prace ogólnobudowlane. Oferujemy: -atrakcyjne wynagrodzenie zarobki (stawki godzinowe wypłacane w euro, regularne płatności), -możliwość urlopów co ok. 6 -8 tygodni, -długoterminową, stabilną i legalną pracę, -bezpłatne zakwaterowanie (pensjonaty, pokoje 2- lub 3-os.), -BONUS – 100 euro za polecenie fachowca budowlanego *, -BONUS – 50 euro na poczet kosztów pierwszego przejazdu *, -opiekę biura podczas odbywania kontraktów. Wymagania: -umiejętności organizowania, użytkowania i likwidacji stanowiska pracy robót murarskich oraz czynności pomocniczych z uwzględnieniem przepisów bhp, ppoż. i ochrony środowiska, -min. 3 lat udokumentowanego doświadczenia w zawodzie, -sumienność, rzetelność w pracy, -preferowani kandydaci w wieku 25-55 lat, -dyspozycyjność do podjęcia pracy od zaraz, -brak nałogów, -mile widziana znajomość języka niemieckiego oraz własne auto. *szczegółowe informacje dotyczące bonusów dostępne na stronie www.ruben-bau.eu w zakładce oferty pracy. Osoby zainteresowane proszone są o nadesłanie CV ze zdjęciem na maila: [email protected] Biuro rekrutacji czynne od poniedziałku do piątku w godz. 8-16 tel. 534-188-717, 576-033-941, 534-570-013, 732-887-107.

Źródło: praca.hiperogloszenia.pl

Banki wydały o 5,2% więcej r/r kart kredytowych w X

Dodano: 10.01.2019 7:26 | 0 odsłon | 0 komentarzy


Banki wydały 84,4 tys. kart kredytowych na łączną kwotę przyznanych limitów 545 mln zł w październiku 2018 r., podało Biuro Informacji Kredytowej (BIK). Stanowi to wzrost o 5,2% w ujęciu liczbowym i wzrost o 19,7% w ujęciu wartościowym w porównaniu...

Źródło: inwestycje.pl

Opinia Biura Analiz Sejmowych nie po myśli PIDiPO [Rynek]

Dodano: 09.01.2019 12:22 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Propozycje zmian w projekcie ustawy o świadczeniu usług w zakresie dochodzenia roszczeń odszkodowawczych wynikających z czynu niedozwolonego (...)

Tagi: Biuro, Dino
Źródło: feedproxy.google.com

Uwaga przedsiębiorcy: Upływa termin rejestracji tzw. Małego ZUS

Dodano: 08.01.2019 13:06 | 9 odsłon | 0 komentarzy

Wtorek to ostatni dzień, w którym przedsiębiorcy mogą zadeklarować płacenie obniżonej składki ZUS. Kto tego nie zrobi do 8 stycznia, będzie mógł skorzystać z Małego ZUS dopiero za rok - przypomina Biuro Rzecznika Małych i Średnich Przedsiębiorców.

Tagi: Biuro, Uwaga
Źródło: rss.gazetaprawna.pl

Oszuści wyłudzili 170 tys. zł.

Dodano: 07.01.2019 17:57 | 1 odsłon | 0 komentarzy

Kolejny raz oszuści podający się za funkcjonariuszy Centralnego Biura Śledczego Policji zaatakowali w Gorzowie. Niestety skutecznie. Przestępcy wyłudzili od 85-letniego gorzowianina 170 tys. złotych.

Źródło: tvgorzow.pl

Zdrowie: nowa dyrektor Biura Ubezpieczeń Zdrowotnych [Rynek]

Dodano: 07.01.2019 7:59 | 0 odsłon | 0 komentarzy

1 stycznia 2019 r. do Zdrowia dołączyła Teresa Domańska, która jako dyrektor Biura Ubezpieczeń Zdrowotnych będzie odpowiadać za kształtowanie (...)

Źródło: feedproxy.google.com

Starsze wiadomości »
reklama

Copyright © 2008-2019 hitweb.eu  - wszelkie prawa zastrzeżone