poniedziałek, 26 sierpnia 2019 r.  Imieniny: Ireneusza, Konstantego, Marii
Wiadomości z tagiem Białym  RSS
Zostań pilotem wycieczek! Katowice/Bielsko-Biała/Oświęcim

Dodano: 21.08.2019 13:10 | 0 odsłon | 0 komentarzy

NOWA EDYCJA już od października/listopada 2019 r. w Katowicach! Spotkania WEEKENDOWE. Pilot wycieczek krajowych i zagranicznych Nowa wyzwania, nowe możliwości, nowa przygoda, ważny ATUT…  Warto! Super atmosfera w małych grupach kursowych, fachowa kadra instruktorów-pasjonatów, interesujące i niebanalne zajęcia, dużo praktyki, zastosowanie nowoczesnych środków, niezwykle ciekawe i uczące wycieczki szkoleniowe, e-learning... Zobacz opinie i zdjęcia na naszej stronie Internetowej! atut.edu.pl Kurs pilotów wycieczek obejmuje także: atrakcyjne terenowe zajęcia szkoleniowe, kilka 1 dniowych zajęć terenowych (np. Oświęcim jako destynacja turystyczna), 2 dniową bardzo atrakcyjną szkoleniową wycieczkę zagraniczną, materiały szkoleniowe. Zajęcia w nowych edycjach trwają ok. 2 miesiące: Katowice, ul. Stawowa 10, średnio 2 weekendy/m-c. Zniżki dla studentów i nauczycieli!!! Osoby, które pomyślnie zaliczą egzamin, otrzymają 2 certyfikaty ukończenia kursu (pilota wycieczek i rezydenta biura podróży) na drukach MEN, które niewątpliwie będą ATUTEM i wielkim ułatwieniem przy poszukiwaniu pracy w biurach podróży jak i samym wykonywaniu obowiązków zawodowych. Nowe edycje (wieczorowe) także w Bielsku-Białej i Oświęcimiu od końca października 2019 r.

Źródło: podreczniki-nauka.hiperogloszenia.pl

"WSJ": po wybuchu już cztery ośrodki w Rosji nie podają danych o promieniowaniu

Dodano: 20.08.2019 11:58 | 6 odsłon | 0 komentarzy

Po wybuchu na poligonie marynarki wojennej nad Morzem Białym już cztery ośrodki mierzące poziom promieniowania radioaktywnego w Rosji przestały przekazywać dane pomiarowe - informuje "WSJ" za Organizacją ds. Traktatu o Całkowitym Zakazie Prób Jądrowych (CTBTO).

Tagi: Białym, Rossi
Źródło: www.deon.pl

Rosja: w Siewierodwińsku promieniowanie znacznie przewyższało naturalny poziom

Dodano: 13.08.2019 14:50 | 12 odsłon | 0 komentarzy

Przy czwartkowym incydencie na poligonie rosyjskiej marynarki wojennej nad Morzem Białym poziom promieniowania w odległym o 40 kilometrów Siewierodwińsku przewyższał emisję tła naturalnego od 4 do 16 razy - podały we wtorek rosyjskie władze.

Tagi: Prix, Białym
Źródło: www.deon.pl

USA / Media: wywiad podejrzewa, że w Rosji wybuchł pocisk o napędzie nuklearnym

Dodano: 12.08.2019 21:19 | 8 odsłon | 0 komentarzy

Służby wywiadowcze USA podejrzewają, że niedawny wybuch na poligonie rakietowym rosyjskiej marynarki wojennej w Nionoksie nad Morzem Białym nastąpił w trakcie próby prototypu pocisku manewrującego o napędzie nuklearnym - podał w poniedziałek "New York Times".

Tagi: Białym, Rossi
Źródło: https:

Żołnierze USA w Polsce. FAS: Trump blefuje grożąc przeniesieniem wojsk z Niemiec

Dodano: 11.08.2019 10:34 | 5 odsłon | 0 komentarzy

Prezydent USA Trump stosuje taktykę zastraszania, którą posługiwał się jeden z jego poprzedników w Białym Domu, czyli Richard Nixon - pisze niemiecki wysokonakładowy liberalno-konserwatywny dziennik "FAS".

Źródło: https:

Trump: nowy prezydent Ukrainy będzie wkrótce z wizytą w Białym Domu

Dodano: 09.08.2019 21:39 | 6 odsłon | 0 komentarzy

Prezydent Stanów Zjednoczonych Donald Trump poinformował w piątek, że nowy prezydent Ukrainy Wołodymyr Zełenski zostanie zaproszony do Białego Domu i niedługo przyjedzie.

Na szczęśliwym boisku u „Górali”

Dodano: 09.08.2019 7:41 | 2 odsłon | 0 komentarzy

FORTUNA I LIGA – W niedzielę pod Klimczokiem obejrzymy kawał widowiska – nie ma wątpliwości Daniel Wojtasz, pierwszy asystent trenera Stali Artura Skowronka. Mielczanie chcą potwierdzić wysokie aspiracje i przywieźć z Bielska-Białej komplet punktów. Odkąd Stal awansowała na zaplecze ekstraklasy, na boisku Podbeskidzia wyłącznie wygrywała: 1-0, 3-2 i 2-0 w poprzednim sezonie. Tym razem może [...]

Źródło: supernowosci24.pl

Białas x Lanek - posłuchaj wersji deluxe płyty "Polon"

Dodano: 19.09.2017 0:00 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Wydanie specjalne wzbogacono o 10 utworów.

Tagi: Białym
Źródło: www.cgm.pl

4. Konferencja WeBB MeetUp na Podbeskidziu nadchodzi!

Dodano: 10.05.2016 17:08 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Najnowsze trendy, specjalistyczna wiedza, doświadczeni Prelegenci. 4. Konferencja WeBB MeetUp na Podbeskidziu nadchodzi! Już 17 maja odbędzie się 4. edycja wydarzenia WeBB MeetUp. Jak zawsze na zaprzyjaźnionej rodzimej Akademii Techniczno-Humanistycznej w Bielsku-Białej mile widziani będą pasjonaci branży, studenci i Ci, którzy swoją przygodę z IT dopiero zaczynają. W Bielsku-Białej już po raz czwarty, każdy kto choć trochę [...]

Źródło: pracait.com

reklama

Copyright © 2008-2019 hitweb.eu  - wszelkie prawa zastrzeżone