środa, 19 grudnia 2018 r.  Imieniny: Beniaminy, Dariusza, Gabrieli
Wiadomości z tagiem Bezpieczeństwo  RSS
mBank testuje nowe zabezpieczenie: biometrię behawioralną

Dodano: 13.12.2018 12:20 | 0 odsłon | 0 komentarzy

image mBank testuje zupełnie nowe, pod wieloma względami przełomowe rozwiązanie z dziedziny bezpieczeństwa. Biometria behawioralna to sposób identyfikacji użytkownika na podstawie jego interakcji z komputerem. Bezpieczeństwo to praktycznie synonim bankowości, a dziś, gdy coraz więcej osób jest bez przerwy połączona z internetem z pomocą urządzeń mobilnych, kluczowe staje się zabezpieczenie od&...

Źródło: feedproxy.google.com

UE zabezpiecza się przed cyberatakami

Dodano: 12.12.2018 23:25 | 7 odsłon | 0 komentarzy

UE tworzy nową agencję ds. bezpieczeństwa cybernetycznego. Jednostka powstanie na bazie istniejącej już Europejskiej Agencji ds. Bezpieczeństwa Sieci i Informacji (ENISA). Jej głównym zadaniem będzie koordynowanie działań państw członkowskich w zapobieganiu cyberatakom i reagowaniu na cyberprzestępstwa.

Źródło: di.com.pl

W jaki sposób dbać o nasze ciało w profesjonalny sposób?

Dodano: 12.12.2018 13:06 | 0 odsłon | 0 komentarzy

W jaki sposób dbać o nasza skórę w rozsądny sposób? Jeśli pragniemy o siebie zadbać, żebyśmy lepiej wyglądały to trzeba będzie korzystać z pomocy Internetu. Tylko w ten sposób odszukamy sporo informacji, które będzie można przetestować w praktyce. Nie wszystko jest sprawdzone, pewne i bezpieczne, dlatego warto korzystać z takiej strony, która gwarantuje nam, że jeśli coś z niej wybierzemy i u siebie zastosujemy to nic nam się nie stanie a wręcz przeciwnie. Tym bardziej, jeśli chodzi o zabiegi na skórę twarzy, czy nawet na nasze ciało albo z włosami. Bezpieczeństwo jest najważniejsze i warto o nie zadbać. Dbamy o siebie. Nasz wygląd ma ogromne znaczenie nie ważne czy mamy osiemnaście lat czy sześćdziesiąt dlatego trzeba zadbać o to w taki sposób abyśmy wyglądały znacznie atrakcyjniej. Jest sporo kuracji, które można wykonać. Niektóre z nich możemy zastosować na sobie same, ale są też takie, które trzeba wykonać przy pomocy specjalnych urządzeń. Do obsługi takich urządzeń wykorzystywana jest wiedza i doświadczenie i do takich osób trzeba będzie się już dzisiaj zgłosić. Więcej informacji jest tutaj: http://medycyna360.pl

Źródło: praca.hiperogloszenia.pl

Dom nad Wilgą doskonałą inwestycją

Dodano: 07.12.2018 21:01 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Kupując nowy dom, taki jak nie tylko wybierasz komfort i wygodę nowoczesnych kompleksów mieszkalnych, ale także dokonujesz znakomitej inwestycji. Bezpieczeństwo twojego kapitału i jego wzrost w czasie zależeć będzie od poprawności dokonanego wyboru. Kupno mieszkania w Krakowie i okolicach miasta, oznacza bezpośrednio inwestycję w nieruchomości, której koszt wzrośnie z czasem.

Źródło: rozne-ogloszenia.hiperogloszenia.pl

Bezpieczeństwo w miastach przyszłości

Dodano: 05.12.2018 17:10 | 5 odsłon | 0 komentarzy

Miasta wciąż zmagają się z aktami wandalizmu, zakłócaniem porządku czy kradzieżami samochodów, których sprawcy są identyfikowani (według policyjnych statystyk) w co piątym przypadku. Co robić, aby coraz inteligentniejsze aglomeracje stały się również bezpiecznymi?

Źródło: di.com.pl

Polska organizatorem posiedzenia RB ONZ nt. osób niepełnosprawnych w konfliktach

Dodano: 04.12.2018 13:05 | 2 odsłon | 0 komentarzy

Na świecie żyje ponad miliard niepełnosprawnych osób. Losy ok. 16 proc. z nich wiążą się z wojnami i konfliktami zbrojnymi. Ich dramatycznemu położeniu poświęcone było zorganizowane przez Polskę poniedziałkowe posiedzenie Rady Bezpieczeństwa ONZ w formule Arria.

Źródło: https:

Czeskie służby specjalne ostrzegają przed Rosją i Chinami. Strategia hybrydowa ma osłabić państwa członkowskie UE

Dodano: 03.12.2018 19:05 | 2 odsłon | 0 komentarzy

Raport z działalności czeskiej Informacyjnej Służby Bezpieczeństwa (BIS) w 2017 roku głosi, że na terytorium Czech kontynuowana była zagrażająca bezpieczeństwu państwa działalność rosyjskich i chińskich agend rządowych.

Źródło: https:

Nikt nie wzywał mężczyzn na wojnę z Rosją

Dodano: 29.11.2018 13:39 | 1 odsłon | 0 komentarzy

PODKARPACIE. Fałszywe SMS-y zelektryzowały mieszkańców gminy Dukla. Teraz sprawą zajmuje się policja i Agencja Bezpieczeństwa Wewnętrznego. „Uwaga mężczyźni w wieku 18-65 lat zamieszkali na terenie gminy Dukla zobowiązani są do stawienia się na terenie urzędu gminy w dniu 27.11.2018 o godzinie 10.00 w związku z sytuacją kryzysową na Ukrainie. Proszę oczekiwać dalszych komunikatów” – wiadomości [...]

Źródło: supernowosci24.pl

reklama

Copyright © 2008-2018 hitweb.eu  - wszelkie prawa zastrzeżone