czwartek, 21 lutego 2019 r.  Imieniny: Eleonory, Lenki, Kiejstuta
Wiadomości z tagiem Bezpieczeństwo  RSS
Merkel ostrzega w Monachium przed izolowaniem Rosji

Dodano: 16.02.2019 14:34 | 5 odsłon | 0 komentarzy

Angela Merkel na Monachijskiej Konferencji Bezpieczeństwa (MSC) przyznała, że prowadzona przez Rosję wojna hybrydowa jest odczuwana w Europie, ale ostrzegła przed izolowaniem Moskwy. Ukraina musi pozostać krajem tranzytowym dla rosyjskiego gazu - oświadczyła.

Źródło: https:

Akademia EITCA/IS Bezpieczeństwo Informatyczne

Dodano: 15.02.2019 13:15 | 1 odsłon | 0 komentarzy

Profesjonalne szkolenia z zakresu informatyki stosowanej w formie zdalnego nauczania na nowoczesnej platformie e-learningowej Nowa krajowa edycja programu Akademii EITCA to: - kompleksowy, 180-godzinowy, zaktualizowany merytorycznie program, wg wytycznych Europejskiego Instytutu Certyfikacji Informatycznej EITCI w zakresie bezpieczeństwa informatycznego; - szkolenie w interaktywnym trybie e-learning na poziomie akredytowanych studiów podyplomowych; - nowa adaptacyjna platforma e-learning oraz e-system egzaminacyjny; - nowa krajowa akredytacja Akademii EITCA Ministerstwa Edukacji Narodowej / Kuratora Oświaty nr 8/2014; - międzynarodowy certyfikat formalnie dokumentujący wiedzę i umiejętności IT; - unijne wsparcie ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach programu POIG, dzięki któremu czesne może być obniżone o 80% Certyfikacyjna Akademia Informatyczna EITCA to krajowa realizacja międzynarodowego programu szkoleniowo-certyfikacyjnego Instytutu EITCI w Brukseli. Poprzednia edycja programu zakończyła się po 6 latach, 15 lipca 2014 roku certyfikacją ponad 30 tys. uczestników, w tym kadr kilkuset instytucji publicznych i sektora przedsiębiorstw. Do czasu wyczerpania miejsc, całkowite czesne z dofinansowaniem 80% wynosi 880 zł (zamiast 4400 zł). Aby skorzystać z dofinansowania należy przy rejestracji podać kod: APAMT eitca(kropka)pl/is/APAMT Szczegółowy program szkoleń: eitca(kropka)pl/program Sekretariat Akademii EITCA Informatyczne Centrum Szkoleniowe CompLearn CompSecur sp. z o.o. ul. Piłsudskiego 74 50-020 Wrocław Zapraszamy do kontaktu tel w godz: Pn - Pt, 10:00 - 17:00 Tel: 79 457 14 69, 53 542 13 74 eitca(malpa)complearn.pl Akredytacja Szkoleniowa Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości nr 1588/2007 Akredytacja Ministerstwa Edukacji Narodowej / Kuratora Oświaty nr 8/2014 Certyfikat spełniania wymagań normy zarządzania jakością ISO 9001:2008

Bezpieczeństwo w komunikacji miejskiej. Ankieta MPK

Dodano: 14.02.2019 13:02 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Miejskie Przedsiębiorstwo Komunikacyjne w Częstochowie zachęca pasażerki i pasażerów do wypełnienia anonimowej ankiety dotyczącej poziomu bezpieczeństwa w autobusach i tramwajach.  

Źródło: www.wczestochowie.pl

Jakim sposobem dbać o siebie w trafny sposób?

Dodano: 14.02.2019 12:57 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Jak dbać o nasza skórę w profesjonalny sposób? Jeśli chcemy o siebie zadbać, żebyśmy lepiej wyglądały to trzeba będzie korzystać z pomocy Internetu. Tylko w ten sposób znajdziemy wiele informacji, które będzie można przetestować w praktyce. Wiadomo nie wszystko jest pewne i bezpieczne, dlatego warto korzystać z takiej strony, która zapewni nam, że jeśli coś z niej wybierzemy i u siebie zastosujemy to nic nam się nie stanie a wręcz przeciwnie. Tym bardziej, jeśli chodzi o zabiegi na skórę twarzy, czy nawet na nasze ciało albo z włosami. Bezpieczeństwo to podstawa i trzeba o nie zadbać. Warto dbać o nasza skórę. Nasz wygląd ma znaczne znaczenie nie ważne czy mamy 18 lat czy 60 dlatego warto zadbać o to w taki sposób żebyśmy wyglądały znacznie atrakcyjniej. Jest wiele zabiegów, które można wykonać. Część z nich możemy zastosować na sobie same, ale są też takie, które trzeba wykonać przy pomocy specjalnych sprzętów. Do obsługi takich maszyn wykorzystywana jest wiedza i doświadczenie i do takich osób warto będzie się już teraz udać. Szereg zabiegów znajdziesz tu: http://laser-pico.pl

Źródło: praca.hiperogloszenia.pl

Jak dbać o nasza skórę w rozsądny sposób?

Dodano: 14.02.2019 12:45 | 1 odsłon | 0 komentarzy

W jaki sposób dbać o siebie w trafny sposób? Gdy pragniemy o siebie zadbać, żebyśmy lepiej się czuły to trzeba będzie korzystać z pomocy Internetu. Właśnie w ten sposób znajdziemy wiele informacji, które będzie można zastosować u siebie. Nie wszystko jest sprawdzone, pewne i bezpieczne, dlatego warto wybierać takie witryny, która gwarantuje nam, że jeśli skorzystamy z zabiegu to nic nam się nie stanie a wręcz przeciwnie. Tym bardziej, jeśli chodzi o coś, co będzie związane z pielęgnacją naszej skóry twarzy albo z włosami. Bezpieczeństwo to podstawa i trzeba o nie zadbać. Dbamy o nasza skórę. Nasz wygląd ma znaczne znaczenie bez względu na to czy mamy osiemnaście lat czy sześćdziesiąt dlatego trzeba zadbać o to w taki sposób żebyśmy wyglądały wiecznie młodo. Jest sporo kuracji, które można zastosować. Część z nich możemy zastosować na sobie same, ale są też takie, które trzeba wykonać przy pomocy specjalnych urządzeń. Do obsługi takich maszyn wykorzystywana jest wiedza i doświadczenie i do takich osób trzeba będzie się już dzisiaj zgłosić. Więcej informacji pod tym linkiem: http://botoxkrakow.net.pl

Źródło: zdrowie-uroda.hiperogloszenia.pl

* SEMAFOR  – XII Forum Bezpieczeństwa i Audytu IT już 14-15 marca. Mamy zniżki!

Dodano: 06.02.2019 9:46 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Zbliża się jedna z czołowych polskich konferencji dotyczących bezpieczeństwa i audytu IT. Tegoroczna edycja odbędzie się na PGE Stadionie Narodowym w Warszawie! Na dwa dni konferencji przewidziano... ### Reszta artykułu na https://niebezpiecznik.pl

Źródło: feedproxy.google.com

USA wzywają członków Rady Bezpieczeństwa ONZ do przestrzegania traktatu NPT

Dodano: 31.01.2019 10:20 | 7 odsłon | 0 komentarzy

Podsekretarz stanu USA ds. kontroli zbrojeń i bezpieczeństwa międzynarodowego Andrea Thompson wezwała w czwartek członków Rady Bezpieczeństwa ONZ do przestrzegania traktatu o nierozprzestrzenianiu broni jądrowej (NPT).

Źródło: https:

Powstaje polska narodowa kryptowaluta Digital PLN

Dodano: 17.01.2018 15:09 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Bezpieczeństwo i szybkość na pierwszym miejscu. Puls Biznesu donosi, że Polska zainteresowana jest wprowadzeniem własnej kryptowaluty narodowej – Digital PLN (dPLN). Za jej opracowanie odpowiada Polski Akcelerator Technologii Blockchain pod kierownictwem profesora Krzysztofa Piecha. Nowa cyfrowa waluta ma być bardzo szybka, bezpieczna i pozbawiona cech spekulacyjnych. 

Źródło: pclab.pl

Rosja chce postawić ogrodzenie na Krymie

Dodano: 28.09.2017 17:34 | 1 odsłon | 0 komentarzy

Rosyjska Federalna Służba Bezpieczeństwa (FSB) na zaanektowanym ukraińskim Krymie planuje budowę ogrodzenia, które oddzieli terytorium półwyspu od Ukrainy. 50-kilometrowe ogrodzenie ma powstać do 20 grudnia.

Źródło: www.tvn24.pl

Jak jeździć na motocyklu z pasażerem: 7 podstawowych metod na poprawę bezpieczeństwa

Dodano: 20.02.2017 14:44 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Bezpieczeństwo pasażera jednośladu jest często bagatelizowane. Przyjrzyjmy się przyczynom tego zjawiska i zastanówmy nad środkami zaradczymi. Jak jeździć na motocyklu z pasażerem, by zapewnić mu maksimum bezpieczeństwa? Co ma wpływ na bezpieczeństwo pasażera motocykla?

Źródło: www.scigacz.pl

Starsze wiadomości »
reklama

Copyright © 2008-2019 hitweb.eu  - wszelkie prawa zastrzeżone