poniedziałek, 17 czerwca 2019 r.  Imieniny: Laury, Leszka, Marcjana
Wiadomości z tagiem Bezpieczeństwo  RSS
Ostrzeżenie meteo - burze z gradem

Dodano: 13.06.2019 14:03 | 1 odsłon | 0 komentarzy

Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej oraz Rządowe Centrum Bezpieczeństwa wydały komunikat z ostrzeżeniem o burzach z gradem na terenie Płocka i Powiatu Płockiego.

Źródło: www.plock.eu

Bezpieczeństwo dzieci podczas wakacji jest najważniejsze

Dodano: 12.06.2019 10:27 | 0 odsłon | 0 komentarzy

O tym, jak zapewnić dziecku bezpieczny wakacyjny wyjazd rozmawialiśmy dziś w programie „Na każdą pogodę”. Ewa Klimczak ze Świętokrzyskiego Kuratorium Oświaty mówi, że każdy organizator wypoczynku ma obowiązek go zarejestrować. Listę legalnych kolonii czy obozów sportowych znaleźć można na stronie wypoczynek.men.gov.pl.

Źródło: www.radio.kielce.pl

Akademia EITCA/IS Bezpieczeństwo Informatyczne

Dodano: 10.06.2019 19:13 | 1 odsłon | 0 komentarzy

Profesjonalne szkolenia z zakresu informatyki stosowanej w formie zdalnego nauczania na nowoczesnej platformie e-learningowej Nowa krajowa edycja programu Akademii EITCA to: - kompleksowy, 180-godzinowy, zaktualizowany merytorycznie program, wg wytycznych Europejskiego Instytutu Certyfikacji Informatycznej EITCI w zakresie bezpieczeństwa informatycznego; - szkolenie w interaktywnym trybie e-learning na poziomie akredytowanych studiów podyplomowych; - nowa adaptacyjna platforma e-learning oraz e-system egzaminacyjny; - nowa krajowa akredytacja Akademii EITCA Ministerstwa Edukacji Narodowej / Kuratora Oświaty nr 8/2014; - międzynarodowy certyfikat formalnie dokumentujący wiedzę i umiejętności IT; - unijne wsparcie ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach programu POIG, dzięki któremu czesne może być obniżone o 80% Certyfikacyjna Akademia Informatyczna EITCA to krajowa realizacja międzynarodowego programu szkoleniowo-certyfikacyjnego Instytutu EITCI w Brukseli. Poprzednia edycja programu zakończyła się po 6 latach, 15 lipca 2014 roku certyfikacją ponad 30 tys. uczestników, w tym kadr kilkuset instytucji publicznych i sektora przedsiębiorstw. Do czasu wyczerpania miejsc, całkowite czesne z dofinansowaniem 80% wynosi 880 zł (zamiast 4400 zł). Aby skorzystać z dofinansowania należy przy rejestracji podać kod: APAMT eitca(kropka)pl/is/APAMT Szczegółowy program szkoleń: eitca(kropka)pl/program Sekretariat Akademii EITCA Informatyczne Centrum Szkoleniowe CompLearn CompSecur sp. z o.o. ul. Piłsudskiego 74 50-020 Wrocław Zapraszamy do kontaktu tel w godz: Pn - Pt, 10:00 - 17:00 Tel: 79 457 14 69, 53 542 13 74 eitca(malpa)complearn.pl Akredytacja Szkoleniowa Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości nr 1588/2007 Akredytacja Ministerstwa Edukacji Narodowej / Kuratora Oświaty nr 8/2014 Certyfikat spełniania wymagań normy zarządzania jakością ISO 9001:2008

Usługi BHP - Ideal BHP

Dodano: 06.06.2019 15:42 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Świadczymy kompleksowe usługi z zakresu BHP i PPOŻ. W naszej ofercie znajdziesz usługi BHP, realizacja zleceń PIP i sanepidu, ocena ryzyka zawodowego, Instrukcja Bezpieczeństwa Pożarowego, wypadki przy pracy, badania środowiska pracy oraz kursy i szkolenia wózki widłowe, kurs hakowego, szkolenia BHP online i wiele innych. zapoznaj się z naszą całą ofertą i skorzystaj!

Źródło: rozne-ogloszenia.hiperogloszenia.pl

Akcja ABW. Służby zatrzymały przemytników alkoholu

Dodano: 06.06.2019 15:39 | 6 odsłon | 0 komentarzy

Pięć osób zostało zatrzymanych po akcji Agencji Bezpieczeństwa Wewnętrznego w różnych częściach Polski. Grupa, do której należeli, przemycała alkohol do Wielkiej Brytanii. Na ich działalności Skarb Państwa miał stracić aż o 50 mln zł.

Źródło: https:

Exploit EternalBlue wciąż groźny

Dodano: 05.06.2019 21:28 | 12 odsłon | 0 komentarzy

Władze amerykańskiego miasta Baltimore zabiegają o pieniądze z funduszu federalnego, aby dojść do siebie po niszczącym ataku ransomware, w którym rzekomo wykorzystany został stworzony przez amerykańską Narodową Agencję Bezpieczeństwa (NSA) exploit EternalBlue.

Źródło: di.com.pl

(24) Gwarancja bezpieczeństwa

Dodano: 05.06.2019 16:46 | 1 odsłon | 0 komentarzy

Dobre życie jest istotne. Ludzie muszą funkcjonować w pełni bezpiecznie, co w obecnych czasach nie zawsze jest oczywiste. Nasza firma wychodzi naprzeciw takim potrzebom. Dzięki nam można spokojnie działać i podejmować starania, aby nasz dobytek nie ucierpiał na przykład przez złoczyńców. Ludzie chcą żyć spokojnie i w pełni bezpiecznie. Pod okiem kamer żyje się o wiele lepiej, przyjemniej i bezpieczniej. Dla klientów mamy to, co wyjątkowo ważne. Poczucie, że majątek i życie są należycie nadzorowane. Dobry monitoring to podstawa. Klienci muszą dbać o dom oraz swój dobytek. Niejedna osoba pamięta o tym. Dom i życie to najważniejsza sprawa. W sprzedaży mamy także rejestratory przemysłowe, dzięki którym można swobodnie monitorować dom oraz to, co dzieje się w okolicach domu. Niejedna osoba wie, że bez kamer nie można mieć pewności, że urzędowy dobytek jest chroniony tak, jak na to zasługuje. Dzięki kamerom każda osoba może dbać o swój dom, każda firma zatroszczy się o własne sprzęty. Zachęcamy do monitorowania domu i firmy, a dzięki sprzętowi sprzedawanym przez naszą firmę będzie to bardzo łatwe. Klienci zawsze mogą na nas liczyć. Bezpieczeństwo to nasza sprawa. Nam można w pełni zaufać w tych sprawach.

Źródło: telefony.hiperogloszenia.pl

(21) Gwarancja bezpieczeństwa

Dodano: 05.06.2019 16:46 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Świetne życie jest unikatowe. Ludzie muszą funkcjonować w pełni bezpiecznie, co w obecnych czasach nie zawsze jest oczywiste. Nasza firma wychodzi naprzeciw takim potrzebom. Dzięki nam można spokojnie działać i podejmować starania, aby nasz dobytek nie ucierpiał na przykład przez złodziei. Ludzie chcą żyć spokojnie i w pełni bezpiecznie. Pod okiem kamer żyje się o wiele lepiej, przyjemniej i bezpieczniej. Dla klientów mamy to, co wyjątkowo ważne. Poczucie, że majątek i życie są wystarczająco monitorowane. Dobry monitoring to podstawa. Klienci muszą dbać o dom oraz swój dobytek. Niejedna osoba pamięta o tym. Dom i życie to najważniejsza sprawa. W sprzedaży mamy także rejestratory przemysłowe, dzięki którym można swobodnie monitorować dom oraz to, co dzieje się w okolicach domu. Niejedna osoba wie, że bez kamer nie można mieć pewności, że urzędowy dobytek jest chroniony tak, jak na to zasługuje. Dzięki kamerom każda osoba może dbać o swój dom, każda firma zatroszczy się o własne sprzęty. Zachęcamy do monitorowania domu i firmy, a dzięki sprzętowi sprzedawanym przez naszą firmę będzie to bardzo nieskomplikowane. Klienci zawsze mogą na nas liczyć. Bezpieczeństwo to nasza pasja. Nam można w pełni zaufać w tych sprawach.

Źródło: zdrowie-uroda.hiperogloszenia.pl

(3) Gwarancja bezpieczeństwa

Dodano: 05.06.2019 16:45 | 1 odsłon | 0 komentarzy

Godne uwagi życie jest istotne. Ludzie muszą funkcjonować w pełni bezpiecznie, co w obecnych czasach nie zawsze jest oczywiste. Nasza firma wychodzi naprzeciw takim chęciom. Dzięki nam można spokojnie działać i podejmować starania, aby nasz majątek nie ucierpiał na przykład przez złoczyńców. Ludzie chcą żyć spokojnie i w pełni bezpiecznie. Pod okiem systemów monitorujących żyje się o wiele lepiej, przyjemniej i bezpieczniej. Dla konsumentów mamy to, co wyjątkowo ważne. Poczucie, że majątek i życie są dobrze chronione. Dobry monitoring to podstawa. Klienci muszą dbać o dom oraz swój dobytek. Niejedna osoba troszczy się o to. Dom i życie to najważniejsza sprawa. W sprzedaży mamy także kamery przemysłowe, dzięki którym można swobodnie monitorować dom oraz to, co dzieje się w okolicach domu. Niejedna osoba wie, że bez kamer nie można mieć pewności, że firmowy dobytek jest chroniony tak, jak na to zasługuje. Dzięki kamerom każda osoba może dbać o swój dom, każda firma zatroszczy się o własne sprzęty. Zachęcamy do monitorowania domu i firmy, a dzięki sprzętowi sprzedawanym przez naszą firmę będzie to bardzo nieskomplikowane. Klienci zawsze mogą na nas liczyć. Bezpieczeństwo to nasza sprawa. Nam można w pełni zaufać w tych sprawach.

Źródło: elektronika.hiperogloszenia.pl

Ford Focus - Titanium 1,5TDCi 120KM Gwarancja Ford Używane

Dodano: 05.06.2019 9:25 | 1 odsłon | 0 komentarzy

Typ: Ford Focus Titanium Kombi Rok produkcji: 2017 Silnik: 1.5 TDCi 120KM Skrzynia biegów: 6-stopniowa manualna Przebieg: 92 000 km Kupiony w Polsce, serwisowany w ASO, pełna dokumentacja, 12 miesięcy gwarancji w programie Ford Używane Wyposażenie: Inteligentny System Bezpieczeństwa (IPS) Sys…

Źródło: motosprzedaz.pl

Starsze wiadomości »
reklama

Copyright © 2008-2019 hitweb.eu  - wszelkie prawa zastrzeżone