wtorek, 26 marca 2019 r.  Imieniny: Dory, Olgi, Teodora
Wiadomości z tagiem Berlinie  RSS
Polska i Niemcy podpisały wspólną deklarację ws. długoterminowej strategii przemysłowej. Chodzi o realizację tych celów

Dodano: 18.03.2019 16:31 | 8 odsłon | 0 komentarzy

Wspólną deklarację dotycząca przyjęcia długoterminowej strategii przemysłowej dostosowanej do wyzwań globalnej konkurencji podpisali w poniedziałek w Berlinie minister przedsiębiorczości i technologii Jadwiga Emilewicz i minister gospodarki i energii Niemiec Peter Altmaier.

Źródło: www.deon.pl

Walejew najszybszy w niedzielę

Dodano: 05.03.2019 14:41 | 0 odsłon | 0 komentarzy


Rosjanin Dinar Walejew zwyciężył w rozegranych w niedzielę na torze lodowym w Berlinie szóstym turnieju cyklu finałów Indywidualnych Mistrzostw Świata Gladiatorów w wyścigach motocyklowych na lodzie. Tym razem w biegu finałowym rywalizowali wyłącznie Rosjanie. Drugą lokatę zajął Daniił Iwanow, a trzecią Dmitrij Kołtakow. Do zakończenia cyklu pozostały 4 turnieje, które odbędą się w Inzell (Niemcy)...

Źródło: motormania.com.pl

Kołtakow najlepszy w sobotę

Dodano: 05.03.2019 13:29 | 0 odsłon | 0 komentarzy


Rosjanin Dmitrij Kołtakow zwyciężył w rozegranych w sobotę na torze lodowym w Berlinie piątym turnieju cyklu finałów Indywidualnych Mistrzostw Świata Gladiatorów w wyścigach motocyklowych na lodzie. Pozostałe miejsca na podium zajęli jego rodacy Dinar Walejew oraz Dmitrij Chomicewicz. Awans do wyścigu finałowego, w którym zajął czwarte miejsce, uzyskał również reprezentant gospodarzy Hans Weber.

Źródło: motormania.com.pl

reklama

Copyright © 2008-2019 hitweb.eu  - wszelkie prawa zastrzeżone