środa, 26 lutego 2020 r.  Imieniny: Bogumiła, Eweliny, Mirosława
Wiadomości z tagiem Banks  RSS
Aplikacja Getin Banku znika z Windows Phone. Czas kupić telefon z Androidem lub iPhone'a

Dodano: 25.02.2020 14:10 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Aplikacje Getin Mobile i Noble Mobile są od dzisiaj niedostępne dla użytkowników Windows Phone. Bank zakończył wsparcie aplikacji i aby dalej czerpać korzyść z mobilnej bankowości w smartfonie, pozostaje kupić urządzenie z Androidem lub iPhone'a. Dalsze utrzymywanie aplikacji na Windows Phone było najpewniej po prostu mało korzystne. Decyzja Banku o zaprzestaniu wsparcia aplikacji na&...

Źródło: feedproxy.google.com

Podatki 2020: Polska noblistka zwolniona z podatku dochodowego PIT

Dodano: 25.02.2020 13:07 | 0 odsłon | 0 komentarzy

W Dzienniku Ustaw opublikowano rozporządzenie ws. zaniechania poboru podatku dochodowego od osób fizycznych od Nagrody Nobla oraz Nagrody Banku Szwecji im. Alfreda Nobla. W praktyce zwolnienie będzie dotyczyć Olgi Tokarczuk, która niedawno została laureatką Nagrody Nobla w dziedzinie literatury za rok 2018. Wpływy podatkowe państwa zmniejszą się w efekcie o ok. 1,25 mln zł.

Źródło: www.podatki.biz

Otrzymaj 10 Biletów do Kina Helios lub Multikina Gratis

Dodano: 21.02.2020 19:08 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Wystarczy że jesteś młody, jeszcze nie ukończyłeś 26 lat i założysz zupełnie darmowe konto w Banku za pośrednictwem podanego na stronie linku otrzymasz do 10 bezpłatnych biletów do wybranego kina Multikino lub Helios. https://europejskie.produktyfinansowe.pl/konta-mlodziezowe.html Jeśli link nie jest aktywny, skopiuj go i wklej do przeglądarki.

Tagi: Kino, Banks
Źródło: kultura.hiperogloszenia.pl

Marcin Piątkowski: Polacy nigdy nie mieli tak dobrze [WIDEO]

Dodano: 21.02.2020 19:05 | 9 odsłon | 0 komentarzy

Marcin Piątkowski, wykładowca Akademii Leona Koźmińskiego, były starszy ekonomista w Banku Światowym o polskim sukcesie gospodarczym, jego uwarunkowaniu i odmitologizowanym kontekście historycznym.

Źródło: rss.gazetaprawna.pl

Afera PBS. Samorządowcy w Sejmie: „Panie premierze, jak żyć?”

Dodano: 21.02.2020 15:18 | 1 odsłon | 0 komentarzy

SANOK, PODKARPACIE. Zdesperowani samorządowcy po raz kolejny zaapelowali do szefa polskiego rządu z prośbą o spotkanie i zajęcie stanowiska w sprawie powiatów, miast i gmin, które w wyniku restrukturyzacji Podkarpackiego Banku Spółdzielczego w Sanoku straciły pieniądze. W piątek (21 lutego) o godzinie 11 w Sejmie miało odbyć się posiedzenie Komisji Samorządu Terytorialnego i Polityki Regionalnej. [...]

Źródło: supernowosci24.pl

Szukasz konta bankowego? Sprawdź ukryte opłaty i prowizje w bankach

Dodano: 21.02.2020 9:57 | 9 odsłon | 0 komentarzy

Wybór odpowiedniego konta bankowego wbrew pozorom nie należy do łatwych przedsięwzięć. Banki kuszą nas reklamami swoich usług, jednak marketing nie zawsze stanowi wierne odzwierciedlenie rzeczywistości. Co więcej, czasami banki potrafią oferować rzekomo darmowe konta, jednak po bliższym przyjrzeniu się tabeli prowizji szybko zauważymy, że niektóre podstawowe usługi wiążą się z naprawdę istotnymi kosztami. Na co więc należy zwracać uwagę przy wyborze konta bankowego oraz jakie opłaty może naliczać nam banki? Poniżej postaramy się odpowiedzieć na te pytania.

Źródło: di.com.pl

– Musieliśmy działać szybko i sprawnie

Dodano: 20.02.2020 8:59 | 2 odsłon | 0 komentarzy

SANOK, PODKARPACIE. Rzecznik BFG o szokujących kulisach przejęcia Podkarpackiego Banku Spółdzielczego w Sanoku.  – Nie wiedzieliśmy, czego spodziewać się po zarządzie i pracownikach, musieliśmy działać szybko i sprawnie, bo to leżało w interesie banku i jego klientów – tak o szokujących kulisach przejęcia Podkarpackiego Banku Spółdzielczego w Sanoku mówi Filip Dutkowski, rzecznik Bankowego Funduszu Gwarancyjnego, [...]

Źródło: supernowosci24.pl

Trudno o bogactwo na kredyt

Dodano: 20.02.2020 7:05 | 4 odsłon | 0 komentarzy

Tylko przez pół roku mogliśmy się cieszyć tym, że aktywa finansowe polskich gospodarstw domowych przekraczają 2 bln zł – w IV kwartale 2017 r. i w I kwartale 2018 r. W II kwartale br. znów spadły poniżej tej bariery – wynika z danych Narodowego Banku Polskiego.

Tagi: Banks, Tylna
Źródło: biznes.gazetaprawna.pl

Najtańsze mieszkania kupimy w stolicy Świętokrzyskiego

Dodano: 18.02.2020 16:58 | 0 odsłon | 0 komentarzy

W Kielcach są jedne z najtańszych mieszkań. Tak wynika z danych Narodowego Banku Polskiego. W zestawieniu ujęto 16 miast. Najdroższa jest Warszawa, gdzie za mieszkanie nowe zapłacimy średnio 9 tysięcy 476 złotych za metr kwadratowy. Lokal na rynku wtórnym, to koszt 9 tysięcy 301 złotych.

Źródło: www.radio.kielce.pl

mBanku utworzył rezerwę na tzw. małe TSUE w wys. 15,2 mln zł w III kw. 

Dodano: 18.02.2020 7:20 | 1 odsłon | 0 komentarzy


Grupa mBanku utworzyła rezerwę na potencjalne koszty związane z wyrokiem Trybunału Sprawiedliwości Unii Europejskiej (TSUE) dot. zwrotu części prowizji kredytu w przypadku wcześniejszej przedterminowej spłaty.

Starsze wiadomości »
reklama

Copyright © 2008-2020 hitweb.eu  - wszelkie prawa zastrzeżone