środa, 23 stycznia 2019 r.  Imieniny: Fernandy, Jana, Rajmundy
Wiadomości z tagiem Banks  RSS
Na rynku mieszkaniowym wysoka aktywność i brak nadmiernych napięć w III kw.

Dodano: 21.01.2019 19:13 | 9 odsłon | 0 komentarzy


Rynek nieruchomości mieszkaniowych wciąż znajdował się w fazie wysokiej aktywności w III kw. ub.r., jednocześnie bez nadmiernych napięć cenowych, wynika z raportu Narodowego Banku Polskiego (NBP) pt. "Informacja o cenach mieszkań i sytuacji na rynku...

Źródło: inwestycje.pl

Trudno o bogactwo na kredyt

Dodano: 20.01.2019 7:05 | 1 odsłon | 0 komentarzy

Tylko przez pół roku mogliśmy się cieszyć tym, że aktywa finansowe polskich gospodarstw domowych przekraczają 2 bln zł – w IV kwartale 2017 r. i w I kwartale 2018 r. W II kwartale br. znów spadły poniżej tej bariery – wynika z danych Narodowego Banku Polskiego.

Źródło: biznes.gazetaprawna.pl

Prezes PKO Banku Polskiego: Cyberbezpieczeństwo to kluczowe wyzwanie

Dodano: 18.01.2019 16:49 | 1 odsłon | 0 komentarzy

Polska może skorzystać na amerykańskim doświadczeniu dotyczącym nowoczesnych rozwiązań związanych z cyberbezpieczeństwem bankowym, militarnym czy administracyjnym - mówi prezes PKO BP Zbigniew Jagiełło. Jego zdaniem, cyberbezpieczeństwo jest kluczowym wyzwaniem biznesowym.

Źródło: biznes.interia.pl

Nowoczesny bank spółdzielczy. NASZ, PODKARPACKI!

Dodano: 18.01.2019 13:56 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Rozmowa z RAFAELEM LELITO, wiceprezesem Podkarpackiego Banku Spółdzielczego z siedzibą w Sanoku. Podkarpacki Bank Spółdzielczy jest największym i jednym z najstarszych banków spółdzielczych w Polsce. Jego korzenie sięgają 1871 roku, kiedy to na mocy ustawy o spółdzielniach, w Sanoku powstało Powiatowe Towarzystwo Zaliczkowe. Umożliwiało ono inwestowanie ludziom, którzy byli wykluczeni przez inne instytucje finansowe – [...]

Źródło: supernowosci24.pl

Weź udział w budowie 1. banku z technologią blockcha

Dodano: 16.01.2019 19:09 | 1 odsłon | 0 komentarzy

Chciałbym przedstawić Państwu szwajcarską firmę TYCOON69 AG. Jest to mleczarnia 1. Banku z technologią BLOCKCHAIN, wykonany przez silny zespół, bankowców, specjalistów IT, 4 lata rozwoju. To technologia przyszłości, możesz tam być. Możesz zostać niezależnym partnerem biznesowym tej firmy, co jest wyjątkową okazją w 2019 roku. Nie przegap tego, kolejna szansa nie będzie. Sprawdź ten unikalny krypto i konwencjonalny link bankowy - https://www.mcv-cap.com - pierwszy w Europie. Znajdź tam również członków zespołu, czekamy na ICO (Initial coin offerte), który będzie tam rósł. ICO to nowy sposób finansowania społecznościowego w świecie technologii finansowej. W gruncie rzeczy jest to przedsprzedaż nowo powstałej kryptomainy zanim trafi ona na giełdę. ICO jest świetnym sposobem na zarabianie pieniędzy. Interesująca jest możliwość uzyskania pasywnego dochodu. Zasadniczo, można kupić w pakiecie inwestycyjnym Szwajcarskiej firmy od 50 EUR do 100 000, a każdy pakiet ma inną liczbę żetonów, że po 31. marca 2019 roku, który ma wejść na giełdę powinna wzrosnąć czterokrotnie, ale może również pomnożyć przez obecny rynek. Unilevel MARKETING jest również w tej firmie, gdzie prowizje będą wynosić 10 lub 5 procent na koniec miesiąca. Komisja jest bezpośrednim zaleceniem. Jeśli uda Ci się osiągnąć obrót do 31 stycznia 2019 roku, niezależnie od tego, czy jesteś właścicielem, czy też zmienisz swój zespół na więcej niż 10 000 euro, podpiszesz umowę o wartości 1 miliona USD (z zastrzeżeniem warunków). Tak więc firma jest na początku i możesz w niej uczestniczyć i czerpać z niej korzyści. ? Dla każdej rejestracji otwartych stránkuhttps: https://tycoon69.com/?psh=7BWM6Q pak kliknij w rejestrze otwiera podstránkahttps: https://tycoon69.com/starter-packs i zaangażowania ze społecznością odpowiedniego dla Twojego pakietu rejestracyjnego (50, -). W razie potrzeby wpisz adres e-mail sponsora: [email protected] lub kod sponsorski: 7BWM6Q

Źródło: praca.hiperogloszenia.pl

Apple Pay już dostępne dla klientów ING Banku Śląskiego

Dodano: 15.01.2019 11:38 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Z Apple Pay mogą korzystać posiadacze urządzeń iPhone SE, iPhone 6 i nowszych modeli, a także posiadacze Apple Watch.

Tagi: Apple, Banks
Źródło: feedproxy.google.com

Dera: prezydent podpisze ustawę dot. jawności wysokości wynagrodzeń w NBP

Dodano: 13.01.2019 13:05 | 2 odsłon | 0 komentarzy

Prezydent Andrzej Duda podpisze ustawę dotyczącą jawności wysokości wynagrodzeń w Narodowym Banku Polskim; prezydent wyraźnie powiedział, że w domenie publicznej powinna być wiedza nt. wynagrodzeń z budżetu państwa - powiedział w niedzielę prezydencki minister Andrzej Dera.

Źródło: https:

Pierwsza w historii stacjonarna aukcja dzieł sztuki na 27. Finał WOŚP

Dodano: 13.01.2019 7:32 | 2 odsłon | 0 komentarzy

Wart co najmniej 1 milion złotych obraz Józefa Brandta z kolekcji mBanku z ceną wywoławczą 1 tys. złotych. Po raz pierwszy w historii, podczas 27. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy 13 stycznia, odbędzie się stacjonarna aukcja dzieł sztuki. Całkowity dochód z charytatywnej licytacji przeznaczony zostanie na zakup nowoczesnego sprzętu medycznego dla specjalistycznych szpitali dziecięcych. Pod młotek pójdzie część kompletowanej przez lata kolekcji mBanku. Wśród licytowanych prac znajdą się m.in. dzieła Edwarda Dwurnika czy Jerzego Kossaka. Wydarzenie odbędzie się w siedzibie największego domu aukcyjnego w Polsce – DESA Unicum.

Źródło: kulturalnie.waw.pl

Kredyty ING Banku Śląskiego wzrosły o 15% r/r do 100,64 mld zł w III kw.

Dodano: 12.01.2019 7:25 | 0 odsłon | 0 komentarzy


Wolumen kredytów ING Banku Śląskiego wzrósł o 15% w skali roku i o 5% w ujęciu kwartalnym do 100,64 mld zł na koniec III kw. br. Udział kredytów nieregularnych (w etapie 3) wyniósł 2,8% w III kw. br. wobec 3% kwartał wcześniej, natomiast w III kw. 2017 r.

Tagi: Banks
Źródło: inwestycje.pl

Chiny wciąż korzystają z kredytów BŚ dla biednych krajów

Dodano: 10.01.2019 11:25 | 1 odsłon | 0 komentarzy

Od 2016 r. Chiny dostały z Międzynarodowego Banku Odbudowy i Rozwoju (będącego częścią Grupy Banku Światowego) preferencyjne pożyczki pożyczki opiewające łącznie na 7,8 mld dolarów. Stało się tak, choć kraj ten nie spełnia już kryterium dochodowego ustalanego przez Bank Światowy.

Źródło: https:

Starsze wiadomości »
reklama

Copyright © 2008-2019 hitweb.eu  - wszelkie prawa zastrzeżone