piątek, 19 lipca 2019 r.  Imieniny: Alfreny, Rufina, Wincentego
Wiadomości z tagiem Badanie  RSS
Aplikacje transportowe. Coraz chętniej korzystamy w alternatywnych form komunikacji

Dodano: 15.07.2019 6:30 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Badanie objęło osoby korzystające z aplikacji oferujących przewóz osób, wypożyczanie samochodów na minuty i hulajnóg elektrycznych.

Źródło: feedproxy.google.com

Bykowe w Polsce? Badanie nie pozostawia wątpliwości. Polacy zdecydowanie przeciwni

Dodano: 13.07.2019 10:05 | 6 odsłon | 0 komentarzy

Ponad 70 proc. Polaków nie zgadza się na podatek od osób bezdzietnych - tak wynika z badania dla WP. Absolutna zgodność w tej kwestii jest niezależna nawet od poglądów politycznych.

Źródło: https:

Obowiązkowe badania lekarskie nowozatrudnionych pracowników

Dodano: 12.07.2019 13:20 | 1 odsłon | 0 komentarzy

Skierowanie pracownika na wstępne badania lekarskie  Zgodnie z przepisami Kodeksu pracy nie możesz dopuścić do pracy pracownika bez aktualnego orzeczenia lekarskiego stwierdzającego brak przeciwwskazań do pracy na określonym stanowisku. Orzeczenie jest także wymagane w przypadku, gdy przenosisz pracownika (również młodocianego) na stanowiska pracy, na których występują czynniki szkodliwe dla zdrowia lub warunki uciążliwe. Badania lekarskie wykonuje się na twój koszt i w miarę możliwości w godzinach pracy (pracownikowi należy się za ten okres wynagrodzenie). Skierowanie na badania lekarskie przygotuj w 2 egzemplarzach. Jeden wydaj pracownikowi, którego kierujesz na badania. Drugi zostaje u ciebie w aktach pracownika.

Źródło: www.podatki.biz

Chmura publiczna w Polsce 2019. Badanie korzyści

Dodano: 10.07.2019 21:04 | 6 odsłon | 0 komentarzy

Wyniki badania „Chmura Publiczna w Polsce 2019 – wykorzystanie, bezpieczeństwo, plany rozwoju” wskazują na oszczędności oraz płatność tylko za wykorzystane zasoby jako najważniejsze korzyści biznesowe płynące z migracji do chmury. Największe korzyści technologiczne to zaś możliwość szybszego udostępniania nowych zasobów oraz skalowalność. Chmura posiada jednak znacznie więcej zalet.

Źródło: di.com.pl

Renault Laguna - AUTO KOMIS - ROMCAR

Dodano: 09.07.2019 11:03 | 1 odsłon | 0 komentarzy

Samochód w bardzo dobrym stanie technicznym oraz blacharskim Zawieszenie hamulce wszystko ok Silnik pracuje ładnie i równo Wnetrze nie zniszczone Wszystko sprawne Bez korozji oc do konca czerwca Badania do konca pażdziernika WSZYSTKIE SAMOCHODY ZAKUPIONE W NASZYM KOMISIE ZWOLNIONE SĄ Z OPŁATY SKARB…

Źródło: motosprzedaz.pl

Wynagrodzenia magazynierów 2018. Najwyższe zarobki mają osoby z 10-letnim stażem

Dodano: 07.07.2019 13:42 | 5 odsłon | 0 komentarzy

3205 zł - tyle wynosiła mediana wynagrodzeń magazynierów w 2018 r. Najwyższe zarobki osiągali pracownicy z województw wielkopolskiego i mazowieckiego - wynika z Ogólnopolskiego Badania Wynagrodzeń.

Źródło: https:

Bliscy siedzą ciągle na „Fejsie”? Badania pokazują, że w innych krajach Europy media społecznościowe są jeszcze popularniejsze

Dodano: 04.07.2019 18:08 | 6 odsłon | 0 komentarzy

Dzień bez mediów społecznościowych to dla wielu z nas dzień stracony. Według najnowszych badań nie jesteśmy jednak tak bardzo od nich uzależnieni, jak nam się wydaje. Polacy pod tym względem znajdują się poniżej średniej unijnej.

Źródło: di.com.pl

Na naruszenia danych należy reagować szybko

Dodano: 04.07.2019 17:51 | 7 odsłon | 0 komentarzy

Badania pokazują, że firmy, reprezentujące różne sektory, cierpią z powodu niekompetencji w dziedzinie cyberbezpieczeństwa, napiętych budżetów na działalność IT, a także nieświadomości członków zarządu. Naruszanie danych, jeszcze niedawno tak rzadkie, stało się normą, przez co przedsiębiorstwa na całym świecie zmuszone są do podejmowania przeróżnych kroków w związku z prawdopodobieństwem przestoju i strat.

Tagi: Badanie
Źródło: di.com.pl

(3) Regularnie się badaj

Dodano: 04.07.2019 13:27 | 3 odsłon | 0 komentarzy

Flora jelitowa to ważna sprawa. Instytut mikroekologii bada florę jelitową ludzi. Dba o ich zdrowie. Doskonała jakość badań to wizja. Dla ludzi taki instytut jest doskonałym miejscem. Nadwrażliwość pokarmowa to istotyny kłopot. Jest to ważna sprawa, a niejedna osoba chętnie odpoczywa oraz relaksuje się. Wielu specjalistów troszczy się o klientow. Wiemy jak kurować atopowe zapalenie skóry. Pasożyty jelitowe czy zapalenie jelita grubego czasami się zdarzają. Są one na pewno dokuczliwe. Na pewno niejedna osoba wie, co dzieje się w jej organizmie, ale nie potrafi zwalczyć problemu. Mikroflora oraz dbałość o zdrowie. Schorzenie czasem się zdarza i jest problematyczna. Dla ludzi wiele chorób kończy się fatalnie. Dlatego warto zwrócić się do nas i poprosić o leczenie. Badanie pasożytów jelitowych to podstawa, a niejedna osoba chce się skutecznie wyleczyć i pomóc sobie. Robi to dobrze, działa skutecznie. Mamy w ofercie bardzo wiele badań dietetycznych. Dla dietetyków posiadamy ofertę współpracy. Webinary, filmy I artykuy budują wiedzę. Polacy doceniają to, że ich zdrowie jest pod doskonałą opieką. Dzisiaj ludźmi zajmują się nasi doradcy, oferując im wiedzę, pomoc oraz szeroko rozumiane wsparcie. Zapraszamy do korzystania z naszej pomocy.

Źródło: elektronika.hiperogloszenia.pl

(19) Regularnie się badaj

Dodano: 03.07.2019 22:37 | 1 odsłon | 0 komentarzy

Flora jelitowa to ważna sprawa. Instytut mikroekologii bada florę jelitową ludzi. Dba o ich zdrowie. Doskonała jakość badań to wizja. Dla ludzi taki instytut jest doskonałym miejscem. Nadwrażliwość pokarmowa to istotyny kłopot. Jest to ważna sprawa, a niejedna osoba chętnie odpoczywa oraz relaksuje się. Wielu specjalistów troszczy się o pacjentów. Wiemy jak kurować atopowe zapalenie skóry. Pasożyty jelitowe czy zapalenie jelita grubego czasami się zdarzają. Są one na pewno uciążliwe. Na pewno niejedna osoba wie, co dzieje się w jej organizmie, ale nie potrafi zwalczyć problemu. Mikroflora oraz dbałość o samopoczucie. Schorzenie czasem się zdarza i jest problematyczna. Dla ludzi wiele chorób kończy się fatalnie. Dlatego warto zwrócić się do nas i poprosić o kurowanie. Badanie pasożytów jelitowych to podstawa, a niejedna osoba chce się skutecznie wyleczyć i pomóc sobie. Robi to dobrze, działa skutecznie. Oferujemy bardzo wiele badań dietetycznych. Dla dietetyków posiadamy ofertę współdziałania. Webinary, filmy I artykuy budują wiedzę. Polacy doceniają to, że ich zdrowie jest pod dobrą ochroną. Dzisiaj ludźmi zajmują się nasi doradcy, oferując im wiedzę, pomoc oraz szeroko rozumiane wsparcie. Zapraszamy do korzystania z naszych usług.

Źródło: komputery.hiperogloszenia.pl

Starsze wiadomości »
reklama
Time4VPS.EU - VPS hosting in Europe

Copyright © 2008-2019 hitweb.eu  - wszelkie prawa zastrzeżone