piątek, 24 maja 2019 r.  Imieniny: Joanny, Zdenka, Zuzanny
Wiadomości z tagiem Badanie  RSS
Drukarka foliowa do zdobienia i metalizacji etykiet.

Dodano: 22.05.2019 13:10 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Firma DTM Print wprowadza na rynek urządzenie do uszlachetniania etykiet – Drukarkę foliową FX510e. Urządzenie nanosi m.in. elementy metalizowane i foliowane na etykiety puste lub wstępnie zadrukowane technikami cyfrowymi lub analogowymi. Badania rynkowe wykazały, że dzięki połyskującym złotem lub srebrem etykietom, produkty szybciej przyciągają wzrok i wyróżniają się na półkach sklepowych. Sama etykieta wydaje się cenna i podkreśla jakość i wartość danego produktu. Szczególnie etykiety metaliczne odbierane są jako luksusowe i eleganckie, dlatego często umieszcza się je na opakowaniach dobrych win czy kosmetyków. W nowym FX510e proces nadruku jest całkowicie cyfrowy, dzięki czemu można wydrukować praktycznie dowolne elementy projektu, takie jak ramki, grafika, czcionki i tła. Drukarka foliowa wykorzystuje nie tylko metalizowane folie w kolorze złotym, srebrnym, niebieskim i czerwonym. Dodatkowo dostępne są równiez kolory biały i czarny matowy oraz folia przeźroczysta, dzięki której można na etykietę wybiórczo nabłyszczać elementy takie jak logo czy grafiki. Metalizowanie etykiet jest popularne na rynku od wielu lat, jednak koszty produkcji zawsze były dość wysokie. Problematyczna jest zmiana projektu, bez ponoszenia dodatkowych kosztów, ograniczeniem jest również minimalna ilości zamówienia. W tym temacie nowy system FX510e firmy DTM zmienia dużo. Urządzenie pozwala użytkownikowi produkcję etykiet zgodnie z zapotrzebowaniem i pożądanym nakładem. FX510e zawiera wewnętrzny wielofunkcyjny uchwyt na rolki, umożliwiający stosowanie rolek z rdzeniem do 3 cali. W zestawie znajduje się także zewnętrzny odwijak etykiet pasywnych, zamontowany na łożyskach tocznych. Obsługuje rolki etykiet o maksymalnym rozmiarze 114 mm (4,5"), z rdzeniem o średnicy do 76 mm (3") i średnicy zewnętrznej do 254 mm (10"). Urządzenie jest dostępne w dwóch wersjach: obok standardowego FX510e, oferowany jest także model FX510ec z wbudowaną gilotyną. FX510e jest łatwy w konfiguracji i obsłudze. Każdy zestaw zawiera sterowniki dla Windows 7/10 oraz oprogramowanie do projektowania etykiet NiceLabel® Free 2019 DTM Edition, cztery kolorowe rolki startowe, wewnętrzny wielofunkcyjny uchwyt na rolkę umożliwiający użycie większych rolek o rdzeniu do 3” . Do projektowania i drukowania etykiet można wykorzystać nie tylko dołączone oprogramowanie NiceLabel, ale również dowolny program kompatybilny z Windows.

Źródło: komputery.hiperogloszenia.pl

Kętrzyn Sprzedaż

Dodano: 14.05.2019 13:18 | 2 odsłon | 0 komentarzy

http://regiomoto.pl/file/0
marka: Fiat
model: Cinquecento
przebieg: 115650
pojemność: 700
typ paliwa: Benzyna
typ pojazdu: Inny
cena: 1280 PLN
nW
opis: Samochód zakupiony w salonie i użytkowany przez jedną osobę, garażowany. Stan samochodu jak na swój wiek bardzo dobry - brak śladów korozji co nie jest bez znaczenia przy takim roczniku. Silnik i zawieszenie nie sprawia żadnych problemów. W listopadzie br. wymieniono olej+filtr oraz łożysko alternatora. W aucie znajduje się dwuletni akumulator. Samochód używany sporadycznie przeważnie w sezonie letnim. Badania techniczne ważne do 18.09.2016, OC ważne do 28.07.2016. Kontakt do właściciela: tel. 530 031 942 - Tadeusz

Źródło: regiomoto.pl

Kamera do monitoringu od D-Link może zostać przejęta przez hakerów

Dodano: 10.05.2019 13:30 | 2 odsłon | 0 komentarzy

Badania ekspertów z ESET wykazały, że kamerka do monitoringu D-Link, posiada luki w zabezpieczeniach.

Źródło: www.pcformat.pl

=> KNF: nowa metodyka BION, kolejny zastępca i kontrola UFK <= [Rynek]

Dodano: 10.05.2019 8:48 | 1 odsłon | 0 komentarzy

Bieżący rok jest bardzo intensywny dla Komisji Nadzoru Finansowego. Nadzór jest w trakcie prac nad nową metodyką Badania i Oceny Nadzorczej (...)

Źródło: feedproxy.google.com

Ta kamera do monitoringu mogła zostać wykorzystana przez cyberprzestępców!

Dodano: 08.05.2019 19:56 | 8 odsłon | 0 komentarzy

Wiele osób w celu poprawy bezpieczeństwa swojego domu inwestuje w kamerę do monitoringu. Jednak wbrew przeznaczeniu bywa ona niebezpieczna. Badania ekspertów wykazały, że urządzenie do monitoringu D-Link (model: DCS-2132L) posiada luki w zabezpieczeniach, które umożliwiają osobom trzecim przechwycenie rejestrowanego przez nie obrazu wideo.

Źródło: di.com.pl

Domowy monitoring zagrożony. Hakerzy mogą przejąć obraz z kamery D-Link

Dodano: 08.05.2019 13:42 | 2 odsłon | 0 komentarzy

Specjaliści bezpieczeństwa z firmy ESET ostrzegają użytkowników domowych kamer monitoringu przed możliwymi atakami hakerów. Tym razem na pierwszym planie jest kamera IP firmy D-Link. Okazuje się, że oprogramowanie modelu DCS-2132L ma luki, które pozwalają przestępcom zdalnie przejąć nagrywany materiał. Badania pokazały, że opisywana kamera nie szyfruje komunikacji pomiędzy samym urządzeniem,&amp;...

Źródło: feedproxy.google.com

reklama

Copyright © 2008-2019 hitweb.eu  - wszelkie prawa zastrzeżone