poniedziałek, 10 grudnia 2018 r.  Imieniny: Danieli, Bohdana, Julii
Wiadomości z tagiem Angela Merkel  RSS
Merkel i Macron nalegali, by Putin uwolnił ukraińskich marynarzy. Putin: to sprawa do rozstrzygnięcia przez sąd

Dodano: 02.12.2018 7:07 | 2 odsłon | 0 komentarzy

Prezydent Francji Emmanuel Macron i kanclerz Niemiec Angela Merkel w rozmowach z prezydentem Rosji Władimirem Putinem w sobotę nalegali, by doprowadził do uwolnienia 24 ukraińskich marynarzy ujętych przez Rosję w Cieśninie Kerczeńskiej - podał rzecznik Putina.

Podróż kanclerz Merkel do Argentyny przerwana z powodu awarii samolotu

Dodano: 30.11.2018 7:07 | 15 odsłon | 0 komentarzy

Airbus A340-300 "Konrad Adenauer", którym w czwartek wieczorem kanclerz Niemiec Angela Merkel leciała na szczyt G20 do Buenos Aires, zawrócił znad Holandii z powodu awarii i wylądował w Kolonii.

Niemcy: Merkel będzie rozmawiać z Putinem nt. konfliktu wokół Krymu

Dodano: 29.11.2018 19:06 | 5 odsłon | 0 komentarzy

Kanclerz Niemiec Angela Merkel zażądała w czwartek od Rosji zapewnienia wolnego dostępu do Morza Azowskiego i ukraińskiego portu Mariupol. Zapowiedziała też, że poruszy ten temat w rozmowach z prezydentem Władimirem Putinem na szczycie G20 w Argentynie.

Polscy celebryci o uchodźcach: "MAM W DUPIE WASZ DŻIHAD" i "Żyjemy pośród rasistów"

Dodano: 14.09.2015 22:39 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Polscy celebryci o uchodźcach:

Najważniejszym i najbardziej emocjonującym tematem w polskich mediach i Internecie jest teraz kwestia uchodźców - zarówno z ogarniętej wojną domową Syrii, jak i krajów Afryki Północnej czy Azji Mniejszej. Co zrobić z setkami tysięcy ludzi chcących dostać się do "ziemi obiecanej", jak często postrzegają bogate kraje Unii Europejskiej nie wie ani Wspólnota, ani poszczególne państwa. Angela Merkel otworzyła tymczasowo granicę Niemiec, Wiktor Orban buduje na Węgrzech mur, a Polacy są w tej sprawie podzieleni jak nigdy.

Źródło: plotki-w-show-biznesie.blogspot.com

reklama

Copyright © 2008-2018 hitweb.eu  - wszelkie prawa zastrzeżone