piątek, 25 maja 2018 r.  Imieniny: Borysa, Magdy, Marii-Magdaleny
Wiadomości z tagiem Andrzeja  RSS
Zdjęcie z prezydentem robi furorę w internecie

Dodano: 25.05.2018 6:40 | 0 odsłon | 0 komentarzy


Fotograf Polskiej Agencji Prasowej Andrzej Hrechorowicz opublikował na Twitterze zdjęcie Andrzeja Dudy, w chwili ogłoszenia wyników drugiej tury wyborów prezydenckich. Widać na nim niesamowitą radość nowego prezydenta.

Źródło: fakty.interia.pl

Spotkanie na osiedlu Łukasiewicza

Dodano: 23.05.2018 13:40 | 0 odsłon | 0 komentarzy

We wtorkowe popołudnie odbyło się kolejne z cyklu spotkań prezydenta Andrzeja Nowakowskiego z mieszkańcami. Tym razem osiedla Łukasiewicza. Rozmawiano o modernizacji al. Roguckiego, remoncie ul. Tysiąclecia oraz sprawach ogólnomiejskich jak trzeci most, obwodnica, rewitalizacja kamienic na Starym Rynku.

Źródło: www.plock.eu

Grażyna Łobaszewska - Czas nas uczy pogody

Dodano: 22.05.2018 19:14 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Jedna z najwybitniejszych polskich piosenkarek ⭐️Grażyna Łobaszewska⭐️ już 23 maja o 19:30 ponownie zaśpiewa w Kalinowym Sercu!
Na koncert składać się będą największe, niezapomniane przeboje: Czas nas uczy pogody, Brzydcy, Gdybyś, Za szybą oraz utwory pełne wspaniałych, dojrzałych tekstów Justyny Holm, Jana Wołka, Andrzeja Poniedzielskiego, Piotra Bukartyka, które w odświeżonych aranżacjach na nowo odzyskują blask.
Publiczność zachwycają nie tylko wykonania piosenek napisanych specjalnie dla Grażyny przez najwybitniejszych polskich kompozytorów muzyki rozrywkowej, ale także jej własne interpretacje standardów jazzowych, gospel jak również niezwykle osobiste wersje kolęd i pastorałek z całego świata. Krytycy bez wahania porównują wokalistkę z Arethą Franklin czy Billie Holiday.
Artystce na scenie towarzyszyć będą znakomici muzycy z formacji AJAGORE!
Bilety: 80 zł
Rezerwacje: 887 333 383
Serdecznie zapraszamy!

Źródło: kulturalnie.waw.pl

Warszawa. Wkrótce premiera "Carmen" w Operze Narodowej

Dodano: 21.05.2018 0:00 | 2 odsłon | 0 komentarzy

7 czerwca o godz. 19.00 w Teatrze Wielkim - Operze Narodowej odbędzie premiera opery "Carmen" George'a Bizeta w reż. Andrzeja Chyry.

Źródło: www.e-teatr.pl

Gdynia. Konkurs im. Andrzeja Żurowskiego rozstrzygnięty

Dodano: 21.05.2018 0:00 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Laureatami V Konkursu im. Andrzeja Żurowskiego na recenzje teatralne dla młodych krytyków teatralnych zostali Stanisław Godlewski i Marcin Bogucki.

Źródło: www.e-teatr.pl

Karczewski: W tym tygodniu skieruję do prezydenta wniosek o obniżenie pensji senatorów

Dodano: 20.05.2018 15:17 | 1 odsłon | 0 komentarzy


W tym tygodniu wyślę wniosek do prezydenta Andrzeja Dudy ws. obniżki uposażenia Prezydium Senatu – informuje marszałek izby Stanisław Karczewski. Zaznaczył, że jego zdaniem powinna zostać ona wprowadzona w tym samym czasie, co zmniejszenie uposażeń pozostałych parlamentarzystów.

Źródło: www.rmf24.pl

Mundial 2018. Zgrupowanie w Juracie bez Lewandowskiego i Piszczka

Dodano: 20.05.2018 11:34 | 1 odsłon | 0 komentarzy


​W rozpoczynającym się w poniedziałek w Juracie pierwszym przed mistrzostwami świata zgrupowaniu reprezentacji nie wezmą udziału Robert Lewandowski i Łukasz Piszczek. Poza treningami piłkarze mają w planie także wizytę na Helu u prezydenta Andrzeja Dudy i koncert. Do mundialu w Rosji reprezentacja Polski przygotowuje się takim samym cyklem jak dwa lata temu do czempionatu Starego Kontynentu we Francji. W planie są bowiem zgrupowania w Juracie i Arłamowie.

Źródło: www.rmf24.pl

Samorządowcy krytykują rządowe plany obniżki wynagrodzeń. Chcą, żeby przepisy trafiły do Trybunału

Dodano: 17.05.2018 6:41 | 2 odsłon | 0 komentarzy


Samorządowcy, ze Związku Miast Polskich, Związku Gmin Wiejskich RP, Związku Powiatów Polskich, Unii Metropolii Polskich, Unii Miasteczek Polskich i Związku Województw RP, apelują do prezydenta Andrzeja Dudy, żeby skierował do Trybunału Konstytucyjnego przepisy obniżające uposażenia wójtów, burmistrzów, prezydentów, starostów i marszałków województw. We wtorek rząd przyjął rozporządzenie ws. obniżki wynagrodzeń 20 procent. Zmiany mają obowiązywać od 1 lipca.

Źródło: www.rmf24.pl

Jest akt oskarżenia w sprawie byłego ministra sportu Andrzeja B. Chodzi o oświadczenia majątkowe

Dodano: 16.05.2018 6:28 | 3 odsłon | 0 komentarzy


Do stołecznego sądu trafił akt oskarżenia wobec byłego ministra sportu i turystyki w rządzie PO Andrzeja B. Według rzecznika Prokuratury Okręgowej w Warszawie Łukasza Łapczyńskiego, były polityk jest oskarżony o złożenie nieprawdziwych oświadczeń majątkowych.

Źródło: www.rmf24.pl

TVP z programem "Alarm" znowu w Grudziądzu. Temat wiodący: zwolnienie ordynatora SOR-u

Dodano: 15.05.2018 22:02 | 1 odsłon | 0 komentarzy

Już drugi raz ekipa TVP z programu "Alarm" pojawiła się w Grudziądzu. Kolejny raz nagrywała materiał związany ze szpitalem. Tym razem chodzi o - głośną w ostatnim czasie - sprawę kontrowersyjnego zwolnienia ordynatora SOR-u, dr Andrzeja Witkowskiego i przebudowy SOR-u.

Źródło: www.pomorska.pl

Starsze wiadomości »
reklama

Copyright © 2008-2018 hitweb.eu  - wszelkie prawa zastrzeżone