piątek, 22 marca 2019 r.  Imieniny: Bogusława, Jagody, Katarzyny
Wiadomości z tagiem Andrzej Duda  RSS
Dwie świętokrzyskie firmy z certyfikatem Pracodawca Przyjazny Pracownikom

Dodano: 18.03.2019 10:30 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Prezydent RP Andrzej Duda wręczy jutro certyfikaty Pracodawca Przyjazny Pracownikom. Jest to już XI edycja konkursu. W tym roku zostały uhonorowane 22 firmy, w tym 2 z regionu świętokrzyskiego: Grupa Azoty Kopalnie i Zakłady Chemiczne Siarki "Siarkopol" S.A. w Grzybowie oraz PGE Energia Ciepła S.A. Oddział Elektrociepłownia w Kielcach.

Źródło: www.radio.kielce.pl

Duda w "Jerusalem Post": Izrael zaczął kryzys i Izrael powinien go zakończyć

Dodano: 15.03.2019 10:13 | 12 odsłon | 0 komentarzy

To Izrael rozpoczął ostatni kryzys w relacjach z Polską i to Izrael powinien go zakończyć - oświadczył prezydent Andrzej Duda w opublikowanym w piątek wywiadzie dla "Jerusalem Post".

Źródło: www.deon.pl

Prezydent podpisał nowelizację ustaw ws. cen energii elektrycznej

Dodano: 04.03.2019 14:20 | 5 odsłon | 0 komentarzy

Prezydent Andrzej Duda podpisał ustawę zmieniającą ustawę o zmianie ustawy o podatku akcyzowym oraz niektórych innych ustaw, ustawę - Prawo ochrony środowiska, ustawę o systemie zarządzania emisjami gazów cieplarnianych i innych substancji, ustawę o zmianie ustawy o biokomponentach i biopaliwach ciekłych oraz niektórych innych ustaw oraz ustawę o promowaniu energii elektrycznej z wysokosprawnej kogeneracji, podała Kancelaria Prezydenta.

Źródło: https:

Prezydent: dziś przywracamy Żołnierzom Wyklętym należny im szacunek. "Byli przykładem niezłomności, źródłem nadziei i wiary"

Dodano: 01.03.2019 15:14 | 9 odsłon | 0 komentarzy

Dziś przywracamy Żołnierzom Wyklętym należny im szacunek i miejsce wśród bohaterów niepodległej Polski - napisał prezydent Andrzej Duda w liście odczytanym przez sekretarza stanu w Kancelarii Prezydenta Andrzeja Derę podczas piątkowych obchodów Narodowego Dnia Pamięci "Żołnierzy Wyklętych".

Starsze wiadomości »
reklama

Copyright © 2008-2019 hitweb.eu  - wszelkie prawa zastrzeżone