poniedziałek, 26 sierpnia 2019 r.  Imieniny: Ireneusza, Konstantego, Marii
Wiadomości z tagiem Ameryki  RSS
Już ponad milion osób uciekło z Wenezueli. To największy exodus w Ameryce Południowej

Dodano: 25.08.2019 7:05 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Sparaliżowany 55-letni José Agustín López uciekł z Wenezueli do Kolumbii na wózku inwalidzkim. Pchał go przez setki kilometrów syn, tygodniami poruszali się poboczami dróg. López mówi, że do tak straceńczego działania zmusiła go sytuacja w ojczyźnie.

Źródło: www.gazetaprawna.pl

Gigantyczna skala pożarów w Ameryce Południowej. Zagrożenie dla "zielonych płuc planety"

Dodano: 23.08.2019 16:13 | 6 odsłon | 0 komentarzy

Prezydent Brazylii Jair Bolsonaro twierdzi, że ogień rozprzestrzeniany jest przez jego przeciwników w celu zdyskredytowania go. Naukowcy są zdania, że dalsze karczowanie dziewiczych połaci lasu doprowadzi do kolejnych pożarów i realnego zagrożenia terenów wyjątkowych na skalę globalną.

Źródło: www.deon.pl

Fiat Cronos HGT - budżetowy sedan o sportowym charakterze

Dodano: 22.08.2019 13:30 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Fiat Cronos zadebiutował w Ameryce Południowej dwa lata temu i okazał się sporym sukcesem. Mały sedan jest na tyle popularny, że producent postanowił przygotować nową wersję HGT.

Tagi: Film, Ameryki
Źródło: www.v10.pl

Pierwsza grupa migrantów z Ameryki Środkowej idących do USA dotarła do stolicy Meksyku

Dodano: 18.08.2019 13:06 | 3 odsłon | 0 komentarzy

Pierwsza grupa migrantów z Ameryki Środkowej, idących od kilku tygodni w kierunku USA, dotarła w nocy z niedzieli na poniedziałek czasu polskiego do stolicy Meksyku. Na jednym ze stadionów w mieście Meksyk zorganizowano czasowe schronienie dla ok. 1000 osób.

Źródło: www.gazetaprawna.pl

Ekspert ds. Raportowania

Dodano: 14.08.2019 19:09 | 1 odsłon | 0 komentarzy

Firma działająca od 1995 roku na rynku Europy, Bliskiego Wschodu, Afryki i Ameryki Łacińskiej, specjalizująca się w działalności na płaszczyźnie branży chemicznej, w związku ze swoim rozwojem potrzebuje nowych członków swojego zespołu. Zakres działalności firmy obejmuje chemikalia do pielęgnacji, katalizatory, zasoby naturalne oraz tworzywa sztuczne i powłoki. Spółka nastawiona jest na innowacyjne rozwiązania technologiczne, dzięki którym ułatwia codzienne życie klientom na całym świecie. Poszukujemy osób na stanowisko: Ekspert ds. Raportowania Oferujemy: - Pełen etat w oparciu o umowę o pracę, - Atrakcyjny system premiowy, - Możliwość awansu, - Elastyczne godziny pracy, - Pracę od poniedziałku do piątku, - kursy językowe, - Karta Multisport, - Wewnętrzne i zewnętrzne szkolenia, - Ubezpieczenie grupowe, - Opieka medyczna. Wymagania: - Minimum roczne doświadczenie w bazach danych lub raportowaniu, - Wykształcenie wyższe, - Średnio zaawansowana znajomość SQL - Biegła znajomość MS Office (szczególnie Excel) - Zainteresowanie językami programowania - Silne umiejętności analityczne - Umiejętność pracy w zespole - Dobra znajomość języka angielskiego (poziom min. B2) Zakres obowiązków: - Przeprowadzenie procesu transferu danych, - Praca z bazami danych, - Wsparcie klienta przy tworzeniu aplikacji (w tym obsługa techniczna), - Współpraca z zespołem raportującym (usprawnienia, codzienne wsparcie, obsługa błędów, tworzenie nowych projektów), - Przygotowywanie raportów (praca z Excel, SAP BW, SQL, VBA). JESTEŚ ZAINTERESOWANY? APLIKUJ I POZNAJ SZCZEGÓŁY! Wyślij swoje CV na adres: [email protected] Więcej informacji uzyskasz pod nr tel. 536 275 320. Składając aplikację prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez administratora: Instytut Rozwoju Kapitału Ludzkiego Sp. z o.o. (IRKL) z siedzibą w Olsztynie w celu wzięcia udziału w niniejszym i przyszłych procesach rekrutacji prowadzonych przez IRKL” Informujemy, że Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane zgodnie zasadami ujętymi w "klauzuli informacyjnej". Biorąc udział w rekrutacji IRKL: Wyraź zgodę na przetwarzanie danych: umieść zgodę w CV, w treści maila lub zaznacz zgodę na stronie internetowej - Twoje dane będą przetwarzane przez Administratora (IRKL) w celu udziału w jednej lub większej liczbie rekrutacji - w każdej chwili możesz odwołać zgodę a usuniemy Twoje dane (napisz do: [email protected] pl) - Twoje dane będą zapisane bezpiecznie w naszej bazie, która spełnia nowoczesne standardy bezpieczeństwa - szczegółowe zasady przetwarzania Twoich danych znajdziesz na stronie irkl. org/pl/regulamin/ Nasze oficjalne uprawnienia rekrutacyjne możecie Państwo zweryfikować w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia, gdzie jesteśmy zarejestrowani jako agencja zatrudnienia nr 10485.

Opera w San Francisco odwołała koncert Domingo po doniesieniach o molestowaniu

Dodano: 14.08.2019 11:29 | 8 odsłon | 0 komentarzy

Dyrekcja drugiej co do wielkości w Ameryce Płn. opery w San Francisco (SFO) podjęła we wtorek decyzję o odwołaniu benefisu z udziałem Placido Domingo, który jest podejrzewany o molestowanie seksualne współpracowniczek. Zmowę milczenia przerwała we wtorek AP.

Tagi: Ameryki, Opera
Źródło: https:

Taddy Błażusiak wraca do AMA Endurocross!

Dodano: 14.08.2019 11:01 | 1 odsłon | 0 komentarzy


Już 24 sierpnia startuje nowy sezon halowych, motocyklowych Mistrzostw Ameryki – AMA Endurocross. Pikanterii temu wydarzeniu dodaje fakt, że po dwuletniej przerwie, do rywalizacji na startym kontynencie, powraca sześciokrotny Mistrz Świata SuperEnduro oraz pięciokrotny Mistrz Ameryki Endurocross – Taddy Błażusiak! informacja prasowa Już za niecałe dwa tygodnie oczy wszystkich fanów SuperEnduro skupią się na Stanach...

Źródło: motormania.com.pl

USA. Opera w San Francisco odwołała koncert Domingo po doniesieniach o molestowaniu

Dodano: 14.08.2019 0:00 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Dyrekcja drugiej co do wielkości w Ameryce Płn. opery w San Francisco (SFO) podjęła we wtorek decyzję o odwołaniu benefisu z udziałem Placido Domingo, który jest podejrzewany o molestowanie seksualne współpracowniczek. Zmowę milczenia przerwała we wtorek AP.

Tagi: Ameryki, Opera
Źródło: www.e-teatr.pl

Przybysze z Ameryki Południowej od razu stały się ulubieńcami dzieci

Dodano: 10.08.2019 12:03 | 1 odsłon | 0 komentarzy

Włochaci przybysze z Chile i Peru zamieszkali w powiecie koneckim. Mają na imię Riczi i Bambi. Do ich miękkiej wełny przytulają się dzieci z okolicznych miejscowości. Aleksandra Piwowarczyk sprowadziła alpaki do stajni w Pile.

Źródło: www.radio.kielce.pl

Nd, 15 lip 8:35 (Polsat) - Pocahontas

Dodano: 09.08.2019 19:09 | 0 odsłon | 0 komentarzy


Rok 1607. Z Londynu wyrusza wyprawa do Ameryki Północnej. Kapitan Smith spotyka piękną córkę wodza Indian, Pocahontas, i zakochuje się w niej.

Tagi: Ameryki
Źródło: https:

Starsze wiadomości »
reklama

Copyright © 2008-2019 hitweb.eu  - wszelkie prawa zastrzeżone