poniedziałek, 22 stycznia 2018 r.  Imieniny: Dominiki, Mateusza, Wincentego
Wiadomości z tagiem Akcja  RSS
Kuźnica. Wyciek amoniaku z cysterny pociągu. Akcja straży pożarnej i ewakuacja mieszkańców z okolicznych budynków (wideo)

Dodano: 22.01.2018 8:00 | 0 odsłon | 0 komentarzy

W Kuźnicy doszło do wycieku amoniaku z cysterny. Strażacy ewakuowali mieszkańców pobliskich budynków.

Źródło: www.poranny.pl

Akcja GOPR-u w rejonie Babiej Góry

Dodano: 21.01.2018 16:56 | 1 odsłon | 0 komentarzy


W rejonie Babiej Góry trwa akcja ratowników Górskiego Ochotniczego Pogotowia Ratunkowego. Informację o tym zdarzeniu dostaliśmy na Gorącą Linię RMF FM.

Tagi: Akcja, Góra
Źródło: www.rmf24.pl

Chciała sprzedać dziewictwo swojej 13-letniej córki za 90 tys. zł

Dodano: 19.01.2018 17:21 | 5 odsłon | 0 komentarzy


​Rosyjskie służby zatrzymały kobietę, która w Moskwie chciała sprzedać dziewictwo swojej 13-letniej córki - informują media. Akcja udała się dzięki policyjnej prowokacji.

Tagi: Akcja, Moskwę
Źródło: www.rmf24.pl

Zalecana ostrożność ma rynkach

Dodano: 18.01.2018 6:00 | 2 odsłon | 0 komentarzy

Akcje światowe korzystały na szerokim wzroście gospodarczym w 2017 roku, a niektóre prognozy przewidują nieco większy wzrost w przyszłym roku. Coleen Barbeau z Franklin Equity Group uważa jednak, że wyceny akcji, w szczególności na rynku w Stanach Zjednoczonych, już teraz odzwierciedlają realizację optymistycznego scenariusza.

Tagi: Akcja, Grobu
Źródło: biznes.interia.pl

Akcja Walentynkowa! wyjazd 1 lutego

Dodano: 17.01.2018 15:28 | 3 odsłon | 0 komentarzy

Agencja Pośrednictwa Pracy Bestenwest Work Sp.z o.o. (13657) dla swojego holenderskiego klienta poszukuje osób chętnych do podjęcia pracy. Uwaga!!! Uwaga!!! Ruszamy z akcją walentynkową. Z tej okazji przygotowaliśmy dla Ciebie atrakcyjną ofertę pracy! Jeżeli poszukujesz dodatkowego źródła zarobków, jesteś zmotywowany i lubisz pracę przy kwiatach, nie zwlekaj - koniecznie skontaktuj się z nami! Proponujemy pracę tymczasową przy kręceniu bukietów metodą holenderską, bukiety bandowe oraz przy kwiatach doniczkowych w Holandii. Zapewniamy legalne zatrudnienie i pracę w polskim zespole! Serdecznie zapraszamy wszystkich chętnych ! Nie czekaj, skontaktuj się z nami telefonicznie Żaneta 730-936-400

Źródło: praca.hiperogloszenia.pl

Był w trzecim sezonie "Fargo", zagra w trzecim sezonie "Detektywa"

Dodano: 17.01.2018 13:56 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Scoot McNairy, który niedawno pojawił się w trzecim sezonie serialu "Fargo", teraz dołączył do obsady trzeciego sezonu "Detektywa". Wcześniej angaż otrzymali: Mahershala Ali, Carmen Ejogo i Stephen Dorff. Ten sezon opowie historię makabrycznej zbrodni dokonanej w samym sercu Krainy Ozark, tajemnicy, która zagęszcza się z dekady na dekadę. Akcja ma rozgrywać się na trzech planach czasowych. Ali

Źródło: www.filmweb.pl

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy zagrała w Papowie Biskupim [zdjęcia]

Dodano: 16.01.2018 13:42 | 1 odsłon | 0 komentarzy

Mieszkańcy gminy Papowie Biskupie włączyli się w akcję XXVI Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Zbiórka pieniędzy na ulicach gminy trwała pięć godzin. Kwestowało 50 wolontariuszy. Kwota, którą udało się uzyskać wynosi 14350,00 złotych.
W Gminnym Ośrodku Kultury licytowano gadżety WOŚP. Wystąpiły panie z Klubu Seniora. Publiczność miała okazję się delektować przedstawieniem taneczno-muzycznym „Grease”, w wykonaniu uczniów SP i Gimnazjum w Papowie Biskupim. Spodobały się występy orkiestry działającej przy ZSO nr 1 w Chełmnie i grupy wokalno-instrumentalnej z papowskiego gimnazjum i GOK-u. Widzów rozbawiło przedstawienie kabaretowe w wykonaniu działającego przy GOK-u Teatru „Piegusek”. Były: przejażdżka wozem strażackim, nauka udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej przygotowana przez strażaków z papowskiej OSP, słodkie niespodzianki od pań z Klubu Seniora, dania przygotowane przez Koło Gospodyń Wiejskich, makijaże, ciekawe fryzury dla dzieci. Sztab XXVI Finału WOŚP tworzyli: Rafał Jeziorny, Aleksandra Chudzik, Irena Modliborska i Paulina Jasińska. Akcja została wsparta w szkołach: w Dubielnie, Zegartowicach i Papowie Biskupim, gdzie odbyły się dyskotekii licytacje na rzecz WOŚP.
Info z Polski - przegląd najciekawszych informacji z kraju [11.01.2017]

Źródło: www.pomorska.pl

Cortana może przeprowadzić się do Centrum Akcji w Windows 10

Dodano: 16.01.2018 7:26 | 3 odsłon | 0 komentarzy

To zmiana na lepsze, czy zwiastująca coś przeciwnego? Microsoft jeszcze w tym roku może wprowadzić bardzo poważne zmiany w aplikacji wirtualnej asystentki Cortana dla systemu operacyjnego Windows 10. Niedawno ujawniono, że Microsoft testuje nowy interfejs Cortany w oknie, bardzo przypominający Apple Spotlight z systemu macOS.

Źródło: pclab.pl

Akcja ratunkowa w powiecie chojnickim. Na krze na Jeziorze Karsińskim utknęło pięciu wędkarzy

Dodano: 15.01.2018 15:03 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Na Jeziorze Karsińskim (Swornegacie, pow. chojnicki) prowadzono w poniedziałek akcję ratunkową, w której udział brało pięć zastępów strażaków. Ratowali wędkarzy, którzy utknęli na krze.

Tagi: Akcja
Źródło: www.pomorska.pl

Akcja ratunkowa na jeziorze koło Chojnic. Na krze dryfowali wędkarze

Dodano: 15.01.2018 12:31 | 2 odsłon | 0 komentarzy


Pięć osób dryfowało na krze na jeziorze w okolicach Chojnic. Informację z Gorącej Linii RMF FM potwierdzają nam gdańscy strażacy.

Tagi: Linux, Akcja
Źródło: www.rmf24.pl

Starsze wiadomości »
reklama

Copyright © 2008-2018 hitweb.eu  - wszelkie prawa zastrzeżone