poniedziałek, 17 czerwca 2019 r.  Imieniny: Laury, Leszka, Marcjana
Wiadomości z tagiem Adata  RSS
TVN kręci nowy serial kryminalny - "Motyw". Premiera wiosną 2020, na ekranie Kożuchowska, Grochowska, Czernecki

Dodano: 13.06.2019 13:27 | 4 odsłon | 0 komentarzy

TVN rozpoczyna prace na planie nowego serialu kryminalnego "Motyw". W rolach głównych zobaczymy plejadę gwiazd - m.in. Małgorzatę Kożuchowską, Agnieszkę Grochowską, Michała Czerneckiego, Andrzeja Konopkę, Magdalenę Walach, Olgę Bołądź oraz Adama Ferencego. Reżyserem serialu jest Paweł Maślona.

Źródło: feedproxy.google.com

Warszawa. Muzodram "Kobieta, która wpadała na drzwi" w Teatrze WARSawy

Dodano: 13.06.2019 0:00 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Paula to jest czterdziestoletnia wdowa, matka czwórki dzieci; kobieta po przejściach niewiarygodnych, niewyobrażalnych - powiedziała PAP Aneta Todorczuk, kreująca tytułową postać w muzodramie "Kobieta, która wpadała na drzwi" w reż. Adama Sajnuka. Premiera w Teatrze WARSawy - 19 czerwca.

Źródło: www.e-teatr.pl

Rzecznik Praw Dziecka przeciwny postulowanej przez RPO obowiązkowej edukacji seksualnej w polskich szkołach

Dodano: 12.06.2019 17:39 | 4 odsłon | 0 komentarzy

"Mówię zdecydowane 'nie' pomysłom wprowadzenia obowiązkowej edukacji seksualnej do polskich szkół" - podkreśla Rzecznik Praw Dziecka Mikołaj Pawlak odnosząc się do opinii Rzecznika Praw Obywatelskich Adama Bodnara, którego zdaniem w polskich szkołach powinny być obowiązkowe zajęcia edukacji seksualnej dla wszystkich uczniów.

Źródło: www.deon.pl

Warszawa. Nagroda Norwida 2019 - znamy nominowanych

Dodano: 12.06.2019 0:00 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Znamy nazwiska artystów nominowanych do tegorocznej edycji Nagrody im. Cypriana Kamila Norwida. Statuetka "Dzieło życia" trafi w ręce rzeźbiarza Adama Myjaka. Laureatów w innych kategoriach poznamy 23 września podczas uroczystej gali na Zamku Królewskim w Warszawie.

Źródło: www.e-teatr.pl

Prezydent Częstochowy nagrodził uczniów szczególnie uzdolnionych

Dodano: 10.06.2019 15:02 | 1 odsłon | 0 komentarzy

82 osoby otrzymały w tym roku Nagrody Prezydenta Miasta Częstochowy dla uczniów szczególnie uzdolnionych. Uroczystość ich wręczenia odbyła się w V LO im. Adama Mickiewicza.

Źródło: www.wczestochowie.pl

Ministranci szukali inspiracji na Świętym Krzyżu

Dodano: 08.06.2019 12:18 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Około tysiąca ministrantów z różnych stron kraju spotkało się na Świętym Krzyżu, by wspólnie się modlić i integrować. O 11.00 wszyscy wzięli udział we mszy świętej pod przewodnictwem abp Józefa Górzyńskiego, bp Adama Bałabucha i bp Krzysztofa Nitkiewicza.

Źródło: www.radio.kielce.pl

Prawnicy o czystych stratach finansowych [Meandry ubezpieczeń OC]

Dodano: 05.06.2019 8:44 | 0 odsłon | 0 komentarzy

O ile problematyka szkody na mieniu i szkody na osobie doczekała się u nas pokaźnej literatury (wystarczy przypomnieć doskonałe prace prof. Adama Szpunara), o tyle pojęcie "czystej straty finansowej" dotychczas w zasadzie pozostaje poza tematyką prac cywilistycznych (wyjątkiem jest praca doktorska J.J. Szczerbowskiego, oparta jednak głównie o dorobek doktryny państw zachodnich). Czy jest to problem istotny dla ubezpieczeń gospodarczych? Oczywiście - ten rodzaj szkody jest w zasadzie podstawą wydzielenia ubezpieczeń odpowiedzialności cywilnej ogólnej (General Third Party Liability) od pozostałych ubezpieczeń OC, w szczególności z tytułu wykonywania zawodu (Professional Indemnity).

Tagi: Parku, Adata
Źródło: feedproxy.google.com

Wychowanie dziecka coraz droższe

Dodano: 04.06.2019 19:13 | 2 odsłon | 0 komentarzy

KRAJ. W przypadku rodziny z trojgiem dzieci jeden z dwóch przelewów z 500 plus idzie na opłacenie VAT-u. Centrum im. Adama Smitha szacuje, że koszt wychowania jednego dziecka w Polsce w roku 2019 (do osiągnięcia 18 roku życia) mieści się w przedziale od 200 do 225 tys. złotych, a dwójki dzieci od 370 do 400 [...]

Źródło: supernowosci24.pl

Patrick J. Adams wcieli się w majora Johna Glenna w serialu National Geographic "The Right Stuff"

Dodano: 04.06.2019 16:08 | 5 odsłon | 0 komentarzy

Adaptacja książki "The Right Stuff" (w Polsce znanej pod tytułem "Najlepsi. Kowboje, którzy polecieli w kosmos") opowiada o początkach historycznego wyścigu kosmicznego między Stanami Zjednoczonymi a ZSRR. W roli majora Johna Glenna wystąpi znany z serialu "W garniturach" Patrick J. Adams

Źródło: feedproxy.google.com

=> 20 szlagierów Mondiala <= [Spotkania]

Dodano: 04.06.2019 8:48 | 1 odsłon | 0 komentarzy

Z okazji 20-lecia obecności na polskim rynku Mondial zaprosił "krewnych i przyjaciół królika", a w rzeczywistości własnych przyjaciół, kolegów i partnerów do Teatru Narodowego. Tam, w uroczystej scenerii, stworzył prawdziwe show: śpiewali polscy, znani artyści, grała im orkiestra Adama Sztaby, o muzyce opowiadał Marek Sierocki, a prezes Tomasz Frączek wzruszał i rozbawiał publikę anegdotkami z historii firmy.

Źródło: feedproxy.google.com

Starsze wiadomości »
reklama

Copyright © 2008-2019 hitweb.eu  - wszelkie prawa zastrzeżone