sobota, 16 listopada 2019 r.  Imieniny: Edmunda, Marii, Marka
Wiadomości z tagiem Adam  RSS
Bydgoszcz. Autorka i aktorka w Salonie Hoffman KPCK

Dodano: 13.11.2019 0:00 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Bohaterką kolejnego spotkania z cyklu "Autor i Aktor" w Salonie Hoffman KPCK będzie Aneta Jadowska. Wieczór (14 listopada o godz. 18) dopełni prezentacja wokalno-aktorska Matyldy Podfilipskiej, aktorki Teatru im. Wilama Horzycy w Toruniu. Prowadzenie: Adam Wierzbanowski.

Źródło: www.e-teatr.pl

Snookerowe Northern Ireland Open z udziałem Polaków na żywo w Eurosporcie

Dodano: 11.11.2019 19:05 | 3 odsłon | 0 komentarzy

Adam Stefanów i Kacper Filipiak wystąpią w drugim turnieju z cyklu Home Nations Series, czyli rozpoczynającym się w poniedziałek Northern Ireland Open. Turniej w Belfaście, w którym wystąpi cała czołówka światowego snookera pokaże na żywo wyłącznie Eurosport

Źródło: feedproxy.google.com

Poznań. Teatralna opowieść o pustce w Nowym

Dodano: 08.11.2019 0:00 | 1 odsłon | 0 komentarzy

- Co roku w Polsce policja odnotowuje około 20 tys. zaginięć - przypominają twórcy spektaklu "Chciałbym nie być". Spektakl powstaje w Teatrze Nowym, a jego partnerem jest Fundacja Itaka. Reżyseruje Adam Ziajski.

Źródło: www.e-teatr.pl

Konfenplacja: Fotografia Natury w różnych odsłonach

Dodano: 06.11.2019 13:13 | 1 odsłon | 0 komentarzy

Wernisaż wystawy fotografii Adama Senckiego oraz występ Aleksandry Senckiej „Whitewater”. Wystawę można oglądać do 27 listopada po wcześniejszym umówieniu.
Jest to trzecia wystawa fotografii Adama Stenckiego. Autor to człowiek o niezwykłej wrażliwości. Na wystawie pokaże wybrane fotografie spośród powstałych podczas jego kilkuletniego podróżowania. Tematyka jego prac jest przekrojowa. Wiedzie poprzez detal, krajobraz, niekiedy zwierzę - ukazuje czystość prostoty w naturze. Jest to kontemplacja świata wokół, świata wewnątrz, świata widzianego subiektywnie i wnikliwie. Jego promienne spojrzenie odkrywa rzeczywistość nieco melancholijną, ale przede wszystkim pełną tajemnicy, nieodgadnionego piękna, nieoczywistego detalu. Adam Stencki pochodzi z Zielonki, urodził się w 1990 r. W 2009 r. ukończył wydział Warszawskiego Zespołu Szkół Fototechnicznych. Następnie podjął kilkuletnią praktykę w zakładach fotograficznych. Tak więc z zawodu to fototechnik, a z zamiłowania fotograf przyrody. Oprócz fotografii pasjonuje się literaturą fantasy, podróżami w dziewicze miejsca Polski oraz Europy i restaurowaniem starych pojazdów – jak to sam określa, ma nieokreśloną słabość do starych motocykli, samochodów i maszyn.
Podczas wernisażu wystąpi Aleksandra Stencka ‘Whitewater’ , która od wielu lat zajmuje się śpiewem intuicyjnym, również improwizowanym. Inspiruje ją wiele gatunków muzyki m.in. muzyka filmowa. Współpracując od kilku lat z kompozytorem muzyki elektronicznej Arturem Telakowcem w 2015 r., wydała pierwszy autorski album „Whitewater” - jest to relaksacyjna mieszanka muzyki pop – ambient w oniryczno-baśniowym klimacie. W swoim dorobku ma indywidualne występy w całej Polsce, które sama współorganizowała, jak również udział w kilku festiwalach muzyki alternatywnej w Polsce i Czechach.

Źródło: kulturalnie.waw.pl

Adam Malinowski wiceprezesem Signal Iduny [Rynek]

Dodano: 06.11.2019 7:43 | 2 odsłon | 0 komentarzy

1 listopada br. Adam Malinowski dołączył do spółek Signal Iduny obejmując stanowisko wiceprezesa zarządu odpowiedzialnego za obszar sprzedaży, (...)

Tagi: Adam
Źródło: feedproxy.google.com

Glapiński: NBP ma zastrzeżenia do PPK

Dodano: 05.11.2019 7:26 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Wyeliminowanie głównych słabości pierwotnego projektu ustawy o pracowniczych planach kapitałowych wymagałoby daleko idących zmian - uważa prezes NBP Adam Glapiński. Dodał, że zmiana pojedynczych parametrów projektu nie zmieni krytycznej opinii banku na temat PPK.

Tagi: Adam
Źródło: praca.gazetaprawna.pl

dziś, 7 lip 17:10 (TVP 2) - Na dobre i na złe

Dodano: 05.11.2019 7:16 | 2 odsłon | 0 komentarzy


Wiktoria ratuje w lesie kobietę postrzeloną przez myśliwego. Oliwia zaczyna staż w Leśnej Górze. Adam jednak uważa, że powinna zostać z ich synem w...

Tagi: Adam
Źródło: https:

Traversable Wormhole – Regions Of Time

Dodano: 04.11.2019 19:14 | 1 odsłon | 0 komentarzy


Adam X wraca do projektu sprzed dekady. Kiedy w 2009 roku w sklepach z muzyką klubową pojawiły się płyty Traversable Wormhole, fani głębokiego techno od razu zwrócili na nie uwagę. Wokół panowała moda na ciepły i lekki minimal, a nagrania [...] pochodzi z serwisu .

Tagi: Kiedy, Adam
Źródło: https:

Czyżewski: Gospodarki rozwijają się poprzez technologie

Dodano: 31.10.2019 7:05 | 7 odsłon | 0 komentarzy

- Suwerenność gospodarcza to odporność gospodarki na wstrząsy. Buduje ją się wtedy, kiedy się przeprowadzi gospodarkę z peryferii łańcucha wartości do jego centrum – mówi Adam Czyżewski, główny ekonomista PKN Orlen.

Źródło: biznes.gazetaprawna.pl

reklama

Copyright © 2008-2019 hitweb.eu  - wszelkie prawa zastrzeżone