FAKTY | KULTURA | ROZRYWKA | PODRÓŻE | BIZNES | TECH | SPORT | MOTO
środa, 23 stycznia 2019 r.  Imieniny: Fernandy, Jana, Rajmundy
Komentarze
Hit telewizyjny tegorocznych Świąt Bożego Narodzenia!!!

Dodano: 06.01.2019 19:05 | 6 odsłon | 0 komentarzy


„Kevin sam w domu” hitem Świąt, TVP1 i Polsat na czele rynku
Tegorocznym zwycięzcą oglądalności w telewizji w Święta był film :"". Zgromadził ponad 4mln widzów w Wigilijny wieczór. To niesamowite jak Polacy upodobali sobie ten film. Rok w rok właśnie Kevin ma największą oglądalność i to on wygrywa z konkurencją. Dla porównania oglądalność Mam talent to 2,7-3 mln widzów a The Voice of Poland 1,7-2,2 mln widzów. Gratulacje dla twórców tego filmu.
Jednak zobaczcie jak teraz wygląda ten piękny niebiesko-oki blondyn. Dokładnie mówiąc chodzi nam o Macaulay Carson Culkin. Co robi nasz niesforny aktor. Buntuje się wobec roli w której zagrał. Podobno sam film zarobił ponad 500 mln $. Więc osiągnął ogromny sukces. Wszyscy uważali aktora za małego bezbronnego chłopca. W sumie niektórzy po 20latach nadal tak o nim sądzą. Rzeczywistość jest całkiem inna.

Wikipedia
w komedii . Film okazał się sukcesem, ale międzynarodową sławę przyniosła mu dopiero rola Kevina McCallistera w przebojowej komedii familijnej Kevin sam w domu (1990). Otrzymał za nią kilka nagród oraz nominację do . Dwa lata później została nakręcona równie kasowa kontynuacja. W międzyczasie Culkin pojawił się w telewizyjnym programie oraz zagrał w filmie (1991), za co otrzymał dwie nominacje do nagrody MTV. Sukcesy tych produkcji przyczyniły się nie tylko do wzrostu popularności aktora, ale też jego gaży. O ile za występ w pierwszej części Kevina samego w domu otrzymał sto tysięcy dolarów, o tyle za film Moja dziewczyna, jako pierwsza dziecięca gwiazda dostał milion dolarów. Za drugą część Kevina samego w Nowym Jorku już cztery i pół miliona, a za i po osiem milionów dolarów, co uczyniło go najlepiej zarabiającym nastoletnim aktorem. Jednak pomimo początkowych sukcesów jego kolejne filmy nie zdobyły uznania krytyków i odnosiły raczej umiarkowany sukces. W 1995 roku postanowił wycofać się z aktorstwa, na co prawdopodobnie wpłynęło „wypalenie zawodowe” i rozstanie rodziców, którzy rozpoczęli sądową batalię o opiekę nad dziećmi i majątek nastoletniego aktora. Ostatecznie prawo do opieki otrzymała matka.
Po kilku latach przerwy, w 2000 roku Culkin powrócił do aktorstwa grając w wystawianej w sztuce Madame Melville. Wiosną 2003 roku pojawił się gościnnie w serialu , za co zebrał wiele pozytywnych recenzji. W tym samym roku powrócił również na wielki ekran za sprawą filmu Party Monster, gdzie zagrał narkomana i mordercę, . Następną jego produkcją byli z 2004 roku. Obraz wprawdzie nie odniósł dużego sukcesu, lecz rola Culkina została doceniona przez krytyków. W kolejnych latach aktor nie pojawiał się zbyt często w filmach. W 2007 roku zagrał w filmie Sex and Breakfast, a w 2011 w eksperymentalnej produkcji , The Wrong Ferarri, która w całości została nakręcona .
W 2013 roku założył pięcioosobowy zespół rockowy The Pizza Underground.Więcej w serwisie plotki-w-show-biznesie.blogspot.com »Kod z obrazka
KomentarzeKomentarze:
reklama

Copyright © 2008 - 2019 hitweb.eu  - wszelkie prawa zastrzeżone